Šta je novo?

GTA V

A ako izlazim online, ne smijem nista da diram predpostavljam?

Da, ne smes nista imati od modifikacija... Sad ima nova fora da dodas automobile umesto da ih menjas... I cini mi se da ima neka fora za brzo vracanje original fajlova u najnovijoj verziji OPENIV softvera, upravo da bi online mod mogao brzo da se startuje... Naravno imas i odgovarajuce trainer-e za GTA V (neunistivost, spawn zeljenog automobila i slicne modifikacije). Sa njima nikako online jer dobijas momentalni ban. Meni to nije problem jer ne igram online, smara me.
 
Nudiš nešto ili tražiš? :D
 
Nudiš nešto ili tražiš? :D
Trazim pomoc, ali ne novac, nego da mi neko objasni sta da radim, jer sam doso do 30og levela, nema oruzija otkljucana isto auto nemogu da budzim jer nisam prelazio trke, i non stop se ceka za bilo sta. Pa mw zanima kako najlakse da napredujem sta da radim nigde nema neki tutorial za to...
 
Dok sam igrao, najviše RP-a se dobilalo igrajući heistove, bili su čak i double rp nedelje na određeni heist, te je moglo da se dobije do 6000 rp-a po misiji. Ne znam da li sada ima double rp bonus na nešto. Ako ima igraj to. Doduše misije u heistovima i dalje mogu da ti daruju do 3000 rp-a pa su verovatno i dalje najbrži način za napredovanje.
Što se tiče trka, nađi ortaka, pa zajedno prelazite neku kratku trku, imate jednu oko zatvora, namesite na samo jedan krug, treba manje od minuta da se završi, i možete kroz 2, 3 sata da imate dovoljno pobeda da otključate sve što daruju trke. Trkajte se u supercar klasi, tako otključavate i ostale podklase.
Sva oružja se otključavaju tek sa lvl120, tako da imaš ti da igraš još dosta.
 
au brate hvala na postu, pa da jedino tako sa nekim da probam, nego me ubija cekanje, i juce mi se desilo uso sam na server svi zivi izadjose...koj ti je nick na social clubu
 
Nick je Madjarica023, ali ne igram više. Čak sam i obrisao sa harda potpuno. To što misliš da su svi izašli, nisu, već si ti izleteo sa servera i ostao sam. Zbog toga sam i prestao sa igrom, budući da nisu sredili net kod kako treba još od xbox 360 verzije. Ja sam našao par ljudi iz Srb, Hr i BiH i stalno smo igrali na invite only serveru tako da nismo doživljavali te probleme sa izbacivanjem. Uđi u neki crew, imaš na BALK dosta naših ljudi.
 
Konacno sam nasao sweet spot sto se postavki u Nvidia Control Panelu tice. Sa ovim postavkama nemam apsolutno ni jedan stuttering, lag ili sl.

Skoro sve je na ultra u igri.

Evo postavki iz NCP :

Anisotropic Filtering - OFF
Antialiasing-FXAA - OFF
Antialiasing-Mode - Application-controlled
Maximum pre-rendered frames - 1
Power management mode - Prefer maximum performance
Shader cache - OFF
Texture filtering-Anisotropic sample - ON
Texture filtering-Negative LOD bias - Allow
Texture filtering-Quality - High performance
Texture filtering-Trilinear optimization - OFF
Threaded optimization - ON
Triple buffering - OFF
Vertical sync - OFF
Virtual Reality pre-rendered frames - 1
 
Ne znam da li je već neko kačio ovaj zanimljiv mod za co op:



edit: izgleda da nije mod nego samo video.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, da li mogu da podesim teksture na high/very high ako iskljucim ili smanjim ostala podesavanja?
Citam po netu da ljudima radi normalno, samo treba da se iskljuci onaj limit. Grafika je 270x 2G OC
 
mozes da radis sta hoces samo je pitanje kako i koliko ce uticati na performanse, licno sam probao te high i jeste one manje detaljne texture su bolje ali se gubi dosta fps sto je i logicno u svakom slucaju probas pa vidis i naravno iskljucis limit...
 
 
Meh, agresivno forsiraju online...nista od sp dlc -.-
 
Drustvo u kom slucaju bolje radi igra?Da ostanem na win 7 ili da predjem na win10?
 
Bolje radi na Win10, 10-30%.
 
Poslednja izmena:
Ne samo zbog GTA, ima tu jos po nesto...DVR, fluid motion i jos dosta toga...

Screenshot (518).png Screenshot (520).png

@DeRadicci pa ko ima 980 ti njemu je svejedno...
 
Poslednja izmena:
Vuce, nadam se da te Microsoft placa posto radis odlican posao za njih.
 
Nazad
Vrh Dno