Šta je novo?

GTA V

Nema Steam cloud-a za GTAV. Sećam se da sam izgubio progres prilikom reinstaliranja sistema, a sad i proverih da nije bio možda isključen, ali ni nema uopšte opcije.
 
Provalih da mi memara pravi problem kad je odvrnem na 7000+ mhz ..posle pola sata igre krecu artefakti! Stoga sam nju odlucio da drzim na 6400mhz (default) core clock cepio na 1180mhz ...i5 2500k na 4.2ghz i memara je na cl8 .... 1440p igram iskljucio sam osd ...uzivam u igri na nekih 40 fps...bole me ćošak!
 
ti ces toj 280-ki doci glave sa tim klokovanjem, a inace je poznato da gta v ne voli bas puno overklokovane graficke.
 
ti ces toj 280-ki doci glave sa tim klokovanjem, a inace je poznato da gta v ne voli bas puno overklokovane graficke.

To je tacno, bar na pocetku ako je do sada nisu ispacovali...270x OC nije mogla ni 10 minuta a da ne puku drajveri.
U svim drugim igrama bez problema 1180/1550 mhz.

GTX 960 druga prica 1550/4000 mhz do besvesti.
 
Jel neko probavao ovaj mod?
Dal je zahtevniji od osnovne igre mnogo?
 
Kaze ortak sto je probao na i5 4460 i GTX 1060 6GB da je kod njega bas mnogo razlike, zavisno do scene, ali kaze po nekom njegovom testu od 30% do cak 50% i preko. Dosta vise dropova ima nego u vanili, sto je donekle ocekivano. Ali optrilike sa AA off i nekim ugasenim filterima na high moze kao oko 50-60fps na 1080p. Sve preko toga ozbiljni dropovi. Dok recimo u vanili sve max sa MSAA x2 i ide 50-70fps. Sa slicnim setovanjima sa Redux modu, kaze jedva dobacuje u gradu u voznji 30fps.
Sad nzm nisam ja licno testirao.
 
kako mogu da nabavim ovaj mod?
 
mod je za sve pohvale,juce ga instalirao cisto da vidim teksture i presete. presao sam nekoliko puta igru a vidim da cu preci jos jednom :)
samo jedna napomena ako igrate domacu verziju obavezno update na 1.33+jedna modofikacija u open iv da se cut scene ne zablokiraju jer to je minimum da mod proradi a za original nema frke.

imate ovde da vidite par preseta kako izgledaju

https://www.youtube.com/watch?v=_r2-9xDNEAI
https://www.youtube.com/watch?v=ysJVkmRIUOM
https://www.youtube.com/watch?v=ib8xNJqcxVQ
 
Poslednja izmena:
kod mene je sve podeseno na high posto sam sat vremena pokusavao da nadjem neku razliku izmedju high i very high (samo je razlika u fps :D). svi preseti osim ultra 2/3,filmic heavy i deep and rich su 60fps lock,dok ovi preseti variraju od 60 do 45 al moze da se igra.
 
Jel ima neki dobar mod za automobile da radi na narodnoj?
 
Nije los ovaj novi DLC.Mada treba minimum oko 800-900k da bi se zapoceo novi posao.Poceo sam kao uzgajivac marihuane:DDok se ne napuni storage,igram kao CEO.Mislim da se moze imati vise poslova u isto vreme,a za to treba mnooogo kesa.Treba mnogo farmanja,a za one nestrpljive tu je shark card.Zna Rockstar sta radi.
 
meh kako izgleda SP dlc nece ni izaci sve dok im ovaj online "print-a" novac
 
Da li neko ima "narodnu" verziju igre a da je uspesno resio memory problem?
 
Koji je to problem?Pitam zato sto sam presao igru par puta i nisam imao nikakvih problema.
 
Moze neko da mi kaze kako i sta treba da uradim u onlajn da bu mi se otkljucao sajt za karuma vozilo to je ono vozilo koje je armirano?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Mislim da moras prvi Heist da odradis... Mislim da je Fleeca Job u pitanju.
 
Mislim da moras prvi Heist da odradis... Mislim da je Fleeca Job u pitanju.

omez li malo precizniji da budes 40lvl sam ali jos neke stvari nisam naucio. juce sam prvi put saznao da mogu da jedem grickalice i helt mi raste :)
Gde tacno taj posao da ndjem i da ga odradim?
 
Davno bilo, ali imaš da stupiš u kontakt sa Lesterom gde ti ispriča o Heistovima. Verovatno si to i uradio i ne sećaš se. Sledeće što ti treba je jedan od onih velikih skupih apartmana. Kada kupiš apartman imaćeš posebnu prostoriju gde možeš da organizuješ heist. Potrebno je da odradiš prvi heist kao što je Kenzo napisao i posle toga ćeš imati mogućnost da kupiš tu kurumu.
 
Mora onda da iscimam lestera i da kupim neku vilu,ali prvo cu da vidim da ga iscimam pa cemo da vidimo sta bude.[emoji3]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Hoce li neko ko igra online da mi pomogne oko heista bio bi mu zahvalan [emoji4] [emoji4]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Iscimao sam lestera ali zakljucani su heistovi sta dalje?

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Moraš da kupiš apartman koji ima sobu za hajstove

Sent from my Sony Xperia Z5 Compact
 
ljudi da vas obavestim kupio sam Kurumu tj. lancera evo 8.
Uz veliku pomoc drugara Pilauda gde bez njega veoma tesko bi to uradeo.Milina je igrati sa njime i gledati sta radi i sta zna mnogo toga moze da se nauci a tek cemo igrati :)
 
Ljudi aj javite se pa da igramo. Ja i brat Pila igramo ali bi bilo pozeljno da jos neko upadne da se prosirimo [emoji3]

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Imam ja original ali ne smara ponovo da instaliram od kada mi je blebnuo sistem pre nesec dana...
 
Nazad
Vrh Dno