Šta je novo?

GTA V

Juce npr nisam uopste imao taj problem, ali da reinstaliram nema teorije. Da imam na CD-u ne bi bilo problema, ali da skidam ponovo 63GB neka hvala, haha :D Nema veze izgleda da je periodican problem ko ga sljivi bitno da se zivi :D
 
Meni nizi nesto nizi nego u story modu, ali uglavnom oko 50-60. Doduse ja sve detalje smanjim zarad 60fps :D
 
Uvek moze da se pronadje dobro druzenje u GTA V :D



Resili smo malo da se zabavimo :)
 
Oce neko sa foruma da me doda pa da pikamo gta5 zajedno? Imam igricu a upalio sam je svega 2 pita.. nick snajp3rista

Poslato sa tastature koja pravi greske!
 
Pozdrav, isplati li se uzimati gta v, kakva je online prica, jel ste zadovoljni?
 
Pozdrav, isplati li se uzimati gta v, kakva je online prica, jel ste zadovoljni?

Online je lose po mom ukusu. Izigraces se za jedno 15-20 sati ali samo ako imas nekog pored sebe na teamspeaku i sl. Pocetak je okej jer dobijas kompleksnije misije koje posle postaju repetetivne do bola.. Pljacke..jeste tu su ali dosta puta ce ti mm nalaziti *****e koji sami jurcaju i onda sve ispocetka, u principu cim zaradis kes za kurumu a kasnije onaj zentorno to je to..apartman ces dobiti progress-om zbog pljacki.

Prica SP je vrh, cak sta vise sa modovima potrosices sate ako ne i dane zezajuci se.. Ali online je imao toliko jak potencijal a na kraju zavrsio dosta lose.
 
Online je lose po mom ukusu. Izigraces se za jedno 15-20 sati ali samo ako imas nekog pored sebe na teamspeaku i sl. Pocetak je okej jer dobijas kompleksnije misije koje posle postaju repetetivne do bola.. Pljacke..jeste tu su ali dosta puta ce ti mm nalaziti *****e koji sami jurcaju i onda sve ispocetka, u principu cim zaradis kes za kurumu a kasnije onaj zentorno to je to..apartman ces dobiti progress-om zbog pljacki.

Prica SP je vrh, cak sta vise sa modovima potrosices sate ako ne i dane zezajuci se.. Ali online je imao toliko jak potencijal a na kraju zavrsio dosta lose.

Online je vrhunski,

Dosta stvari mozes u Online da radis i nikad ti ne moze biti dosadno,

Imam skoro 840h i 116lvl sam i dalje igram Online kao da sam krenuo juce..

A veruj mi SP nisam ni probao niti zelim jer po mom ukusu je ****** jer i dalje tvrdim da je najbolja SP bila u San Andreas i tu je kraj.

Ako hoces da igras, uzmi i kupi igru, bolje sam da se uveris nego da slusas pajsere pa makar to bio i ja. Tako ces uvek najbolje znati.. Inace ovde na Bench-u neces naleteti na dobre komentare jer vecina ovde je sklona Pirateriji nego kupovini Original igara :)


Sad se igra Division i odusevljen sam :)
 
Online je vrhunski,

Dosta stvari mozes u Online da radis i nikad ti ne moze biti dosadno,

Imam skoro 840h i 116lvl sam i dalje igram Online kao da sam krenuo juce..

A veruj mi SP nisam ni probao niti zelim jer po mom ukusu je ****** jer i dalje tvrdim da je najbolja SP bila u San Andreas i tu je kraj.

Ako hoces da igras, uzmi i kupi igru, bolje sam da se uveris nego da slusas pajsere pa makar to bio i ja. Tako ces uvek najbolje znati.. Inace ovde na Bench-u neces naleteti na dobre komentare jer vecina ovde je sklona Pirateriji nego kupovini Original igara :)


Sad se igra Division i odusevljen sam :)
Da me dodas ti na steam da mi das volju za obe igre
 
Jel moze pomoc oko nekog moda , klinac mi je trazio da instaliram neki policijski mod u GTA 5 , nemam bas neko iskustvo u tome , uglavnom pratio sam koliko mogu instrukcije i snimio taj mod i neki RAGE plugi hook koji nikako nisam uspevao da pokrenem , kada sam napokon nekako uspeo on mi napise sledece : unsopported game patch ! instaled game version : 350 , latest game version 678. ??? Please install game version 678. Gde da nadjem tu verziju ? unapred hvala.
 
pirat nema ta verzija..original moras da imas :) ja mislim da je to onaj police mod 2.0b tako nesto
 
Pre će moći da jede supu viljuškom nego da igra sa piratom online [emoji23]

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Kako bi to bilo lepo,ne das ni dinara i sve ti je zivo dostupno!Kada bi jos neko mogao da ti placa internet...sreci nikad kraja!O boze,ima li te?:(
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ne mogu nikako da satrtujem igricu stalno mi izbaci gresku pri startu social club-a probao sam da obrisem ocistim registri ponovo instaliram ali nista ne pomaze cak nemogu ni preko browsera da pristupim social club-u ima li neko slicnih problema.
Poslednji put sam upalio igru pre dva meseca ,ali to verovatno nema nikakve veze.
Igra je kupljena preko steam-a
 
Poslednja izmena:
Drugar je imao sličan ako ne i isti problem, probaj da odeš na repair game u steamu

Sent from my E5823 using Tapatalk
 
imam neku kintu na stimu od prodaja nekih i mogao bi da kupim gta v voleo bi da igram mp da li ga i dalje igrate i kakav je da li se isplati uzimati ga ?pitanje nevezano za igru ja pare sa stima da li mogu da podignem?
i ako je uzmem molio bi vas da me neko doda pa da igramo mp ne bi hteo sam posto od moj prijatelja niko nema.
 
Poslednja izmena:
Igra se itekako mp. A tek ce se igrati sad od sedmog jos vise kad izlazi novi dlc
 
Da li je taj dlc besplatan ili se placa

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ja jos nisam uspeo da predjem sve pljacke iz razloga sto mi se ne igraju sa random likovima. Imam tu jednog druga ali je slabo aktivan, uglavnom smo radili misije, obrisao ja lika posle lvl80 to je bilo jos kada je izasao PC port, pa poceo od skora iznova. Ako neko radi heistove ili hoce 10mil challenge nek se javi.
 
MP je odličan (bar bio dok sam ga igrao) ali samo ako imaš svoju ekipu ljudi. Sa random igračima je očaj teški.
 
Pa nemam to je problem

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
ja dosao iz grada malo popio i kupio gta tako da to je to :)
 
Voki bar si kupio igru koja stvarno vredi da se kupi.. :) Ja planiram isto da je uzmem, MP je dosta zabavan, nadam se da ima ljudi odavde koji igraju aktivno, da se napravi neka grupica i tera sprdnja.. :D
 
ja sam pogleda malo danas mp i nista ne kapiram :)
 
Nazad
Vrh Dno