Šta je novo?

GTA V

Steam kljuc mi ne znaci apsolutno nista kad ce trebati socijalni klub da bi se igralo...
 
Aman ljudi manite se gluposti , svi kljucevi kupljeni preko Steama i preko ressellera ce dobiti i social club , to se podrazumeva .

Da ali ja zelim recimo da imam igru na steamu, prvenstveno zbog toga jer 95% igara imam tu a zatim i zbog steam achievement-a, RSC je neizbjezan kao i Uplay kod Ubisoft-ovi igara.
 
@Copyright, zasto si citirao moj post i napisao to sto si napisao? Ne mislim na to sto je moj post iznad tvog, ne citiras nikad poslednji post, mislim na to da smo istu stvar napisali, a ti mi pises tu "aman ljudi manite se gluposti"?

Ova tema kao i mnoge na ovom forum su usrane, upravo zato sto svaka bu*ala pise sta mu prvo padne napamet...
 
@Dautovic
Ako je tebe uvredio moj odgovor to je tvoj problem
Naravno da ce sve digitalne kopije GTA V biti vezane za Steam kao i za social club , kao sto je slucaj i sa GTA IV . Stvarno ne znam sta je tu nejasno i zbog cega ti pises i komentarises tako kao sto si uradio .
 
Nemam ja problem, ti koristis reci "Aman ljudi manite se gluposti". Citirao si post iznad svog i ponovio si ono sto sam ja napisao?! Sta ti tu nije jasno?! Citiras nekog, napises isto sto je taj neko napisao i kazes mu da se mane gluposti?!
 
Samo kopije kupljene preko Steama će biti vezane za Steam. Sve ostale zvanične prodavnice prodaju non-Steam kopije.
 
To je dezinformacija, potvrdjeno je vec odavno da se nece moci kupit steam verzija van samog steam-a bas kao sto kenny kaze, to su sve non-steam a.k.a RSC only kljucevi.
 
Zato što to nisu zvanične prodavnice, već preprodavci steam kopija kupljenih jeftinije iz drugih regiona.
Posle onog fijaska sa ubisoftom kada je ubi povukao gomilu far cry 4 i watch dogs kopija nabavljenih na ovaj način, ja se iskreno ne bih kockao.
 
pitanje, ako kupim igru u holandiji oce li imati region lock za srbiju? sve preko steama
 
Ako bih kupio DVD verziju igre (npr. u Games-u ili ComputerLand-u) da li bih mogao da je aktiviram na Steam-u?
 
^
Pogledaj post #1405 i dobices odgovor na tvoje pitanje!
 
To je dezinformacija, potvrdjeno je vec odavno da se nece moci kupit steam verzija van samog steam-a bas kao sto kenny kaze, to su sve non-steam a.k.a RSC only kljucevi.

Samo da vidim znaci kao kupim igricu drugde jeftinije van Steam-a moze da se desi da nece raditi ?
 
Ups onda, ja kupio preko DLGamer-a...
 
Samo da vidim znaci kao kupim igricu drugde jeftinije van Steam-a moze da se desi da nece raditi ?

Ne, radiće bez problema.

Ako kupiš preko sajtova kao što su amazon, gmg, gamersgate... dobićeš non-steam verziju igre. Steam je ovde u celoj priči bitan samo ako želiš da držiš igre na jednom mestu. Social club je njihov drm i preko njega ide multyplayer itd.

Ako kupiš od resellera preko kinguina, g2a itd možeš da kupiš kao steam gift ili isto da dobiješ samo social klub key, ali eto kockaš se sa ključem, jer to nije baš full legalno i ako rockstar odluči kao ubisoft da povuče te sumnjive kopije iz nekog razloga, jer im je doope zinulo za profitom, psovaćeš im majku posle.
 
Mene glava zabole od listanja allkeyshop, pa na tim sajtovima citam dal je uncut verzija, i da li ima pre order bonuse, ima za 45e sa pre order bonusima na games deal cini mi se, al ne pise da li je steam varijanta, i da ne bi mozgao vise a jos danas vaze pre-order bonusi, lepo sam uzeo na steam i kompletirao kolekciju. Ko zna dal ce da se popne na 70e nakon izlaska i jos ostanem bez bonusa, a znam da cu 100% da kupim i zato prelomih i uzeh.
 
ne kapiram sto se svi ciganisu za 10-15 evra , platite fino punu cenu na steamu i mirna glava
 
Pa ono ako kupsi jedno 10 igara a ne platis punu cenu a pritom dobijes po 10 eu od svake ostane ti 100 eu ( tj ako ti se ne desi da ti skinu igru posto je nisi kupio "legalno") , barem ja tako gledam na to. Mada uvek uzimam ako moze sa oficijalnog sajta ili sa steam-a , sto je sigurno sigurno je XD
 
Dovoljno na deset igara da ti jednu skinuo i da ostanes bez povracaja pa da se vec dovede u pitanje jel vredi. S obzirom na to u kakvoj zemlji zivimo pre sam za kombinaciju da se saceka neki popust na steamu ili sl. ako je bas neizdrz preorder, eventualno ako se nama para narodska dok se neskupi.
 
Uzeh i ja na steam-u, neću da razmišljam hoće biti nekih problema ili ne, ovako sam barem miran.
 
Hahaha bila bi fora officijakno na sajtu da se sprdaju sa nama hahahaha
 
Zar jos uvijek ima ljudi koji furaju ove viceve za 1 april, Emix bar budi orginalan ako si jedan od njih lol
 
Trejler najavljuju pa dal je moguce :-D
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    108.5 KB · Pregleda: 237
Nazad
Vrh Dno