Šta je novo?

GTA V

MP ti je car GTA petice.. SP je sam po sebi svojstven i zanimljiv, ali u MP je ekipa i sva zabava.. Igrao sam ga malo sa ortakom na PS4-ci, zajebancija i sprdnja non stop..

Napravi lika i lagano, radi misije sa drugima, ortacima, sprdaj se, ima dosta toga..
 
ja sam pogleda malo danas mp i nista ne kapiram :)

Freeroam je zabavan u neku ruku ali nemas cilja, mozda ova ekspanzija promeni to. Sta imas limit od 24 igraca (valjda je ta brojka), i jedino sto mozes sa njima je da urlas u mikrofon bez VOIP-a na daljinu nego na celom serveru, i da ih ubijas iznova i iznova gde u mom slucaju uvek zavrsim u pasive mode-u ako nisam vec napravio private za mene i druga.

Dobijas misije preko fona, sto random invajtova iz mm-a sto od likova iz igre gde vremenom dobijas novije i kompleksnije misije ali i dalje nakon 10-15 sati sve se ponavljaju.. Random live event gde tih 20-ak igraca trebaju da pojure da dobiju nesto kesa gde samo 3-4 uglavnom podju da rade.. Pljacke su tu ali uglavnom treba da se ima ekipa za svaki dan pa i da bude zabavno, sa random likovima ti radis kako valja dok ti neko faila ili izlazi.. Znaci nabadao sam 3 pljacke jedno 30 puta sa levelom 80 pre da prestanem da igram i batalio..

Igra je imala debelog potencijala ali kada nisu hteli da puste dedicated servere kao opciju sada prc.. verovatno i bude nekad kada najave sledecu igru.

Dosta ljudi gleda livestreamove i 10 miliona challenge od vecih streamera pa kupi igru i onda usledi razocarenje kad se vidi kakva je situacija sa random igracima bez komunikacije.. Eh.
 
Poslednja izmena:
MP ti je car GTA petice.. SP je sam po sebi svojstven i zanimljiv, ali u MP je ekipa i sva zabava.. Igrao sam ga malo sa ortakom na PS4-ci, zajebancija i sprdnja non stop..

Napravi lika i lagano, radi misije sa drugima, ortacima, sprdaj se, ima dosta toga..
Ja sam te dodao na steam pa kada pazaris gta igracemo zajedno

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Jos neko ima problem sa updejtom danas , ovaj novi dlc nece nikako da krene , izbacuje error ?
 
da li neko ima problem sa onlinom nece da me pusti uopste kaze da sam offline. rekonektujem se i nista. moze neka pomoc.
 
Ja sam isto imao problema neki dan i evo jutros vidim proradilo, ja sam inace preko steam-a i sad sve lepo radi. Bdw bacite pogled :

 
Ako neko igra i dalje,moze da me doda-kamgag
 
Pojavilo se danas. Nisam ni znao da je najavljen novi DLC.

[YOUTUBE]0A_35Z4eQfg[/YOUTUBE]
 
Listao sam i 10 strana iza, i isao na 2015. godinu itd ali nigde konkretno da nadjem jednu stvar.

Hocu da uzmem pc verziju samo zbog modova, i to modova tipa LSPDFR. Online itd igram sve na PS4, zato cu PC da koristim iskljucivo za modove. I napravicu cak i poseban SC account.

Ali sta me buni, da li je pametno uzeti original verziju i onda trpati te modove za SP?

Ponavljam, Online me ne zanima.

Negde sam procitao pre 30 strana da neki modovi cak bolje rade (ili samo rade) na original verziji. Da li je to tacno?

Eto to je to. Pozz
 
Ja sam koristio originalnu za modovanje u SP i sve je radilo fino, a to da li neki modovi rade samo na originalnoj nisam 100% siguran, ali mislim da to ima veze sa verzijom igre, a ne sa time da li je original ili ne. Znači, update-uje se igra, update-uje onaj ko je izbacio mod i radi samo sa tom određenom verzijom ili ima neka minimalna verzija sa kojom radi, pa radi na njoj i na svim narednim. Meni su svi modovi radili koje sam probao, dok su pirati imali problema jer nisu imali ažurirane verzije.
 
Ok, meni svakako vise i odgovara legal, nadje se kljuc za male pare (hvala @milosma) i to je to.
Pirat ne bi uzimao ako bas ne moram, zato mi je bitno da na original svi modovi rade.

Ok, to je to.

Tnx
 
LSPDFR radi samo na orginalu, probao sam na narodnu...nema sanse.
 
Ok sada sam siguran sta cu :D Hvala
 
Ukoliko niste znali, multiplayer modifikacija za GTA V, GTA:Network, je duboko u izradi kao i prvi Roleplay server, FiveRP. Provalio sam pre par dana, i do sad sam zakljucio da je prica ozbiljna i da se vredno i kvalitetno radi na tome.
GTA Network - https://gtanet.work/index/
FiveRP - https://forum.fiverp.net/

Evo nekih snimaka od pre i od jucerasnjeg Development blog-a:














Par sckrinsotova: https://imgur.com/a/BIE6c
 
Poslednja izmena:
Ee iskusni ljudi pomozite! Imam r9 280x matrix platinum koja ide na 1180mhz za gpu i memara na 7300 mhz prolazi sve bencheve(firestrike,heaven,walley) uz pristojan boost...takodje je isti slucaj u far cry 4...ali u gta V ne samo da na tim frekvencijama ne vidim boljitak u fps...vec posle nekog vremena pocinju i artefakti..pa sam smanjivao klok za po 10 mhz na dole za gpu i za memaru,ali isto mu dodje! Nema artefakata na 1150mhz ali takodje je fps gotovo identican! Citao sam na stranim forumima da postoji dosta slucajeva gde ljudi kazu da oc uopste ne daje bolje performanse,stoga da vas pitam za misljenje i iskustva! Sigurno ima neko ko je oc gpu i isprobao ponasanje grafe i fps...! Da li stvarno oc gpu-a ne utice na performanse?
 
Imam problem sa Save game. Rušio sam sistem ali sam pre toga sačuvao folder GTA V iz My Documents/Rockstar, pa sam posle kad sam podigao sistem vratio taj folder u My Documents/Rockstar, ali kad uđem u igricu misije mi počinju od početka, ne od nastavka dokle sam ja stigao. U čemu može biti problem?
 
Ee iskusni ljudi pomozite! Imam r9 280x matrix platinum koja ide na 1180mhz za gpu i memara na 7300 mhz prolazi sve bencheve(firestrike,heaven,walley) uz pristojan boost...takodje je isti slucaj u far cry 4...ali u gta V ne samo da na tim frekvencijama ne vidim boljitak u fps...vec posle nekog vremena pocinju i artefakti..pa sam smanjivao klok za po 10 mhz na dole za gpu i za memaru,ali isto mu dodje! Nema artefakata na 1150mhz ali takodje je fps gotovo identican! Citao sam na stranim forumima da postoji dosta slucajeva gde ljudi kazu da oc uopste ne daje bolje performanse,stoga da vas pitam za misljenje i iskustva! Sigurno ima neko ko je oc gpu i isprobao ponasanje grafe i fps...! Da li stvarno oc gpu-a ne utice na performanse?

Pa, 30mhz na 1.180mhz je skoro zanemarljivo, naravno da neces videti razliku,:eyebrows: ( eventualno da 'piljis' ,) u ekran i gledas u fps, da li ce da bude pola frejmica manje :D ), pogotovo, ako ti je fps u proseku na oko 40 - 60f frejmova.

Ako nema benefita od overkloka, onda je Maxvell serija grafi u problemu....;).....logicno je da ako povecas klok sa 1.150mhz na 1.500mhz, da ce da porastu i perfomanse....:rtfm:
 
Poslednja izmena:
Pa ukljuci steam cloud i onda uvek imas svoj save, cak i kada ga obrises iz documents-a.
 
Ee iskusni ljudi pomozite! Imam r9 280x matrix platinum koja ide na 1180mhz za gpu i memara na 7300 mhz prolazi sve bencheve(firestrike,heaven,walley) uz pristojan boost...takodje je isti slucaj u far cry 4...ali u gta V ne samo da na tim frekvencijama ne vidim boljitak u fps...vec posle nekog vremena pocinju i artefakti..pa sam smanjivao klok za po 10 mhz na dole za gpu i za memaru,ali isto mu dodje! Nema artefakata na 1150mhz ali takodje je fps gotovo identican! Citao sam na stranim forumima da postoji dosta slucajeva gde ljudi kazu da oc uopste ne daje bolje performanse,stoga da vas pitam za misljenje i iskustva! Sigurno ima neko ko je oc gpu i isprobao ponasanje grafe i fps...! Da li stvarno oc gpu-a ne utice na performanse?

Utice...cak i zatezanje latencija memorijama daje boljitak.



 
Pa ako je tako onda sto nije naglasio.. U drugom slucaju ako igra original, sve sam mu rekao. :)
 
Većina ljudi koja poseduje original ima ga preko rocskatrovog social club-a, a ne preko steam-a.
 
Nazad
Vrh Dno