Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Nemojte da se zajebavate novi Existenz donosi nove promene,dosta vise nego pre [emoji41]
Cutite dobro je sto tako brzo izlaze apdejti,kad stigne do 3,5 ili 4 bice to savrsen rom :D
 
Stavio sam existenz :) na prvu loptu mi deluje mnogo bolje nego prva verzija, ima više tweakova, idalje nemam 4g,cenim da je opet do verzije basebanda,ali nema veze, koj' će mi. Jedini problem je bio dok je instalirao sve app automatski,krenuo da trokira samo tako, da bi se zagrejao u jednom trenutku kao blesav, mislio sam da će eksplodirati,samo se restartovao,završio posao,i sad radi ko sat. Baterija mi se čini dobrom,u standby uopšte ne troši :)
 
Nedavno sam primetio da mi se Z1 baš sporo puni i onda negde vidim Ampere program i instaliram ga.
Instaliraj pa proveri kod sebe kolika je struja punjenja. Sa lošim kablom sam imao 250-400mA, a sa novim 1000+mA. Punjač 2A star par godina od samsung tableta.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gombosdev.ampere&hl=en


Kod mene navodno pokazuje oko 1120mA u proseku... mada to je program, ja sam vise za staromodnu tehniku da licno izmerim koliko vuce, kao sto to premerim snagu napajanja za komp. Pa kad neko napise na netu da mu za neku konfiguraciju treba Kw napajanje ja se samo nasmejem.
Al u svakom slucaju veoma koristan programcic
 
Kad toliko pokazuje nemaš brige oko punjenja. Inače ne radi na svakom telefonu, mora HW da podržava očitavanje te vrednosti.
Kad pokazuje 300-400 puniće se pola dana tako da je skroz merodavno šta piše.
 
Stavio sam existenz :) na prvu loptu mi deluje mnogo bolje nego prva verzija, ima više tweakova, idalje nemam 4g,cenim da je opet do verzije basebanda,ali nema veze, koj' će mi. Jedini problem je bio dok je instalirao sve app automatski,krenuo da trokira samo tako, da bi se zagrejao u jednom trenutku kao blesav, mislio sam da će eksplodirati,samo se restartovao,završio posao,i sad radi ko sat. Baterija mi se čini dobrom,u standby uopšte ne troši :)
Jesam ti rekao da je extra verzija 2.0 :)
Mrzi me da instaliram sve apps ponovo i podesavam fon inace bi jos sinoc flesovao,skinuo sinoc :)
 
Ubacen Existenz 2.0 sljaka lepo.Mada ne znam jel mi se ucinilo,da nisu uradili audio mod za zvono kod oba zvucnika sto je bas cudno [emoji46] ali zato ima gomilu nekih podesavanja.
 
Primećujem bag sa ambient display je povezano verovatno...isključena mi je ta opcija, ali se opet desi da se sam upali ekran kad stigne notifikacija,i onda zabode,pa se isključi... Jako čudno
 
I meni je ukljucen ambient i sam mi ss pali ekran ponekad.
 
Meni je bio isključen, pa se sam palio,i gasio..sad sa uključenim nemam problem, pali se ekran kad stigne notifikacija, ili kad ga uzmem u ruke,baš kako treba...čudno
 
Ne mogu edit,prošlo sat vremena...
Stigle mi notifikacije,uzimam da vidim sta je,on zabo na lockscreenu,ne pomera se,morao sam force reset... -.- polako počinjem da gubim strpljenje....
 
Stock + root i da te ne boli glava. Lepo sam ti rekao prošli put :)
 
Ja sam se vratio na Pure X Black,u medjuvremenu je izasla 2.0 verzija.Nekako mi on najbolji.
 
Glossy black 2.0 :)

uploadfromtaptalk1436131879733.pnguploadfromtaptalk1436131887647.png
 
Ne razumem sta govoris, a ocigledno nisi shvatio sta je on napisao.
 
Ne znam o cemu pricas, i necu da se nastavljam kada namerno trazis neku licnu raspravu, a samo sam ti skrenuo paznju da si lose protumacio njegov post, nista vise.
 
Ne znam o cemu pricas, i necu da se nastavljam kada namerno trazis neku licnu raspravu, a samo sam ti skrenuo paznju da si lose protumacio njegov post.
Nije lična rasprava, nego forum rasprava. Ne treba mi advokat, bolje da ostanem u neznanju, i onako me ne interesuju lg plastikaneri
 
Mora da se prođe taj period kad budžiš sve i svašta i na kraju shvatiš da su custom romovi jedino za Nexuse :D
Jasno, nego ja izmišljam krive drine očigledno... Šta ću,tek mi 21.
Nexus ili HTC što se tiče xda podrške i to je to... :) da mi je jedan m8 sad....
 
@stojane sta vozis sad,koji rom?Treba imati u vidu da su ovi romovi za lolipop tek pocetne verzije,bice to usavrseno uskoro.
@nikola ma kakav m8,Z2 je telefoncina za njega :)
 
@stojane sta vozis sad,koji rom?Treba imati u vidu da su ovi romovi za lolipop tek pocetne verzije,bice to usavrseno uskoro.
@nikola ma kakav m8,Z2 je telefoncina za njega :)
2.0 existenz otkad je izašao. Nisam imao nekih bagova. Tt me jedino smara u poslednje vreme, ne stižu notif i nekad ga izbaci iz rama. Uskoro ću u Budimpeštu, tj za desetak dana pa će biti i fotki
 
I ja imam isti taj problem sa TT,ocigledno je do njega tj same aplikcije neki bag.
Probaj kad budes isao u Budimpestu da okines koju u 15 mpx.Ja sad samo u toj rezoluciji slikam.
 
Nazad
Vrh Dno