Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Primetih i njega, tu je on vec par dana sigurno, pre existenza je izašao, čak je izbacio i update (1.5)
 
Imam problem vezano za lte, uopšte neće da se konektuje, iako je stavljeno lte(preff) /wcdma/gsm, i kad ga nadje piše no connection. Na stocku je radilo bez problema, proverio sam apn sve je ok... Je l mozda i ovde problem onaj lte config file?
 
Imam problem vezano za lte, uopšte neće da se konektuje, iako je stavljeno lte(preff) /wcdma/gsm, i kad ga nadje piše no connection. Na stocku je radilo bez problema, proverio sam apn sve je ok... Je l mozda i ovde problem onaj lte config file?

Pisao je neko, na G2 temi cini mi se, za taj config file. Probaj da nadjes tamo...
 
Na g2 na cloudy romu recimo uopste nije prikazivao da moze da se izabere lte, vec samo wcdma/gsm i posle brisanja lteconfig u system/app dobio sam izbor lte/wcdma/gsm i radi sve okej. Mozda je i na z2 tako.
 
Prikazuje meni lte, i išao sam i preko *#*#4636*#*# na lte only, ne moze mrezu da nadje, na stocku radilo sve...
 
Zakacen mi je na companion, radim bekap posto hocu sutra da skidam 442 i root itd. Reci sta da ti procitam i napisem
 
Flash manijaci :) kako ide? :)
@Nikola jesi nastimao LTE?
 
Ne, ništa, bezuspešno, apn je ok, pitao sam niaboca on kaže da proverim apn... Nisam pametan
 
Probaj da izbrises apn pa restartujes fon i onda upises ponovo apn.
 
Probao svašta, ne ide.. Vratio sam stock, i primetio da je drugi baseband...
 
E krastavac.Hoces da probas Moonwalker LP?
 
Evo čitam sad komentare ok je, mada je jako brzo izbacivao update... Jesi probao ti?
 
Nisam,jos se premisljam,al ako budem neki ubacivao prvo ce biti Monowalker.
 
danas stigao jos jedan sitniji update.
nego ljudi, koji soundmode za lollipop a da nema distorzije ili da sagovornik cuje sebe tokom razgovora?
 
Kako to mislis koji sound mode?Meni se normalno cuje tj ja cujem sagovornike i oni mene ok,nema distorzije.
 
Postoje modovi za slušalice i stereo posto zvuk na slusalicama nije bas za neku pohvalu. Mislim na jačinu
 
A možda imaš loše slušalice. :) Imaš na xda u sekciji z2 development sound mode za stereo i još dodatnih podešavanja.
 
Imam one sto su došle uz njega i još skullcandy smokin buds 2...koje su kao jevtinije ali dobre. Kvalitet je ok, samo bi malo glasnije, mozda sam malo gluv. Bacam se na čitanje
 
Imam one sto su došle uz njega i još skullcandy smokin buds 2...koje su kao jevtinije ali dobre. Kvalitet je ok, samo bi malo glasnije, mozda sam malo gluv. Bacam se na čitanje

Ja imam one NC sluske i dobre su skroz. Vidi na xda to sto sam ti rekao, ali imaj na umu da ti treba root.
Inace, kako ste zadovoljni sa lollipopom? Ja se razmisljam da flesnem onaj poslednji KK existenz. Jel ga neko koristio? :)
 
Dobar je L, i ne bih se vraćao na KK.
 
Ma mozda je malo brze ako si ga bio debloatovao.Probaj 5.0.2 Moonealker pa javi [emoji14] ;)
 
Tako je bilo sa 4.4.4,morao da si da flesnes prvo prerooted 167 stock verziju pa onda njega,a mozda za LP ne mora tako,nisam ni gledao doduse.
 
Nazad
Vrh Dno