Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014.)

"S Pen functionality is the same now as the Note 4.
UI almost the same with the Note 4.
Some old widgets are missing, for example the Alarm widget.
Lock screen notifications are different, Note 4 style as well.
Some DPI improvements. For example, the battery percentage number, is a lot smaller now.
New permanent icon on the bottom left which is for opening My Files.
Active Memo is now part of the S note application (like in the Note 4).
You can now hide apps in the app drawer.
Improved task switcher with a lot more split screen apps (like in the Note 4).
You can now have various unlock shortcuts on the bottom right of the lock screen (unlike the Note 4).
And like I said before, it now feels like it has a SnapDragon 800! Super fast, super smooth!" - lik sa XDA
Nemam vremena za hard reset, ostala su mi stara podešavanja... I ovako je odličan.
 
Poslednja izmena:
skidam za SER.....
 
Poslednja izmena:
Updejtovao sma i ja, ne osecam bash da je 20% brze, ali da je fulidnije jeste i dosta lici na Note 4 koriscenje tableta sada.
 
Skidate ovu Finsku verziju i update ide preko usb-a? Ne znam dal da cekam da stigne preko operatera, ko zna kada ce kod nas. Koliko obicno nasi operateri kasne?
 
Skidate ovu Finsku verziju i update ide preko usb-a? Ne znam dal da cekam da stigne preko operatera, ko zna kada ce kod nas. Koliko obicno nasi operateri kasne?
Ja skidam ovu što piše za region SER.kapiram da je za naše područje
 
Na linku sa prosle strane stoji samo finska verzija 5.1.1, sve ostalo je kitkat?
 
Tripujem li ja ili igrice stvarno idu losije nego na 4.4.2 ? Da li je neko uspeo da rutuje 5.1.1? Ja sam probao ali sa 4.4.2 twrp recovery,naravno nije uspelo,tj. nece da podigne sistem posle toga. Sto se samsunga tice root je zaista neophoda za brisanje gomile nepotrebnih aplikacija.
 
za sada jedino mogu da primetim da mi daleko brze radi da nove funkcije olovke odlično koriste.
 
Da li jos nekom igrice ne idu kako treba? Asphalt 8 uzasno izgleda na 5.1.1
 
Sta koristite od futrola? Ima li neko preporuku za neku sa alija?
 
Ja gumenjak i jednu Nilkin u vidu rokovnika.
 
Са купујем продајем, копија Самсунгове. Била једно 2 таузентке али добра.
uploadfromtaptalk1448221467509.jpg
Него јел има шта од рута? Изгорех од ових реклама.
 
Poslednja izmena:
Ja sam kupio u Uscu odmah do ulaza, nesto ovako
futrola_za_tablet_od_10_inca_ge-case10-bk.jpg

Nije bas elegantno, ali stiti da se ne grebe, ako ga obore.
 
Имаш у Хендију Самсунг (делује и пише оригинал) кожну (или као кожну) за 990 а оваква као моја (само оригинал) за 2400. Сумњам да ћеш наћи боље.
 
Vidim na onoj listi skoro svi regioni su dobili update. Valjda ce uskoro i regularnim putem. Od koga sada to zavisi, ciju sam sim karticu ubacio ili ide preko ip-ja?
 
Au, ja sam ovaj uzeo preko oglasa od lika iz ns. Ima onaj specijalni nastavak za punjac tako da mislim da je bio namenjen za Hong Kong koliko se secam. Valjda ce i tamo da ubace uskoro.
A zasto se onda pricalo ranije kao ovi nasi operateri su spori kao puzevi dok puste update?
 
Da mu ubacim onaj za jugoistocnu evropu? Nema nikakve razlike koji god rom da ubacim ili uz to ide i odredjeno smece, jezici?
Evo slike punjaca
BCCMUfX.jpg
 
Britanska uticnica. Kao sto rekoh verovatno ti je iz UAE. Ubaci koji hoces. Ja sam stavljao Ruski zato sto su zadnja dva apdejta prvo za njih izlazila (p605).

Screenshot_20.png
 
Poslednja izmena:
Hvala, videcu onda preko odina da mu ubacim, da ne cekam arape.
 
Ubacio, ok deluje, mada su dodali jos neke gluposti od aplikacija koje necu da koristim, a vidim ne mogu da se obrisu... Koliko se secam za lollipop se pricalo da dozvoljava da brises sta ti ne treba?
Ako nista drugo bar sam odradio hard reset, nisam skoro.
 
Poslednja izmena:
Ne mora da ih brises, samo ih disejblujes (onemogucis) i kao da ih nema.
 
Aha, verovatno sam pomesao ta dva, dozvolili su da se sve disejbluje. Obrisem im cash i update pa disable i oslobodio sam jedno 200-300mb. Videcu dal jos nesto moze, mada u sustini milion gluposti, a sve nekako deo sistema. Sem onog trip advisora, photo albuma, tvitera i jos par ociglednih gluposti.
 
Imas i jednostavniji cf autoroot za 5.1.1
 
Где си нашао? Дај линк молим те...
c275245557e1fd4c52621ee7ad8c355e.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno