Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014.)

Mozda je i do same igrice, tako meni zna da zasecka sky force 2014, a snapdragon tj lte. Nego sta li se desava sa 2015 verzijom, ni traga ni glasa, a trebalo je da ga predstave jos u oktobru.
 
P605,naravno. Sve igrice se optimizuju za adreno,zato me i cudi. I to zna bas da zasecka.
 
Mozda je i do same igrice, tako meni zna da zasecka sky force 2014, a snapdragon tj lte. Nego sta li se desava sa 2015 verzijom, ni traga ni glasa, a trebalo je da ga predstave jos u oktobru.

Nije me mrzelo pa sam probao sa grafickim podesavanjima. I na low i na extra high zasecka,cini mi se nikad na istom delu igrice. A kad stavim pauzu,pa zumiram,vrtim kameru levo-desno,ima svih 60fps,garant. Do igrice je.
 
Da.to je I moja pretpostavka.po tom sto si sada napisao lici da ja bug u igri.ovaj moj p605 je najbolji tablet koji imamo u kuci. Nije nikada zastucao kada ga moj sin dohvati gejmerski u fulu
 
Koliko drzi baterija na ovo tabletu?
I za koliko para moze da se nadje trenutno?
 
Inace,sad sam i saznao odgovor zasto neke igrice ne idu ocekivano,tj. onako kako su ih predstavili na you tube,vezano za adreno 330. Postoji jaca i slabija konfiguracija,ovaj tablet poseduje slabiju. Da kazem ,,slabiju'' =) Cak i kada na xda izbace neki custom kernel,to nece biti to,jer je fabricka konfiguracija uvek bolja,optimizovanija. Bedak.
 
Jel ima nekih vesti o lolipopu, vidim da su izbacili pa jel neko instalirao?
 
Pa nema ni kod mene, ali nesto sam na brzaka pogledao na netu i vidim pominje se. Nisam se bas udubio pa reko da pitam ovde dal je neko ubacio. Znaci nema jos nista? Ovo preko operatera ne racunam, to je pitanje kada ce kod nas da se smiluju da ubace.
 
Tablet nam nudi opciju updeta, truntno smo na Kit Kat 4.4.4 verziji, pretpostavljam da je u pitanju updejt na Lolipop.

Jel savetujute prelazak na Lolipop?
 
Kod mene nema nista, 4.4.2 i to je to. Nema od toga nista garant, ovaj tablet odlazi u istoriju cim se namole da izbace novu verziju note 10.1. Nadam se samo da nece i taj da dobije 4:3 kao tab S i da postane shit serija.
 
Tablet nam nudi opciju updeta, truntno smo na Kit Kat 4.4.4 verziji, pretpostavljam da je u pitanju updejt na Lolipop.

Jel savetujute prelazak na Lolipop?
Јеси сигуран да си на доброј теми, колико видим не постоји ни 4.4.4?
uploadfromtaptalk1443461089710.pnguploadfromtaptalk1443461100246.pnguploadfromtaptalk1443461110838.png
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se, pogresio sam - bio je 4.4.2 i nudjen mi je updejt, sinoc sam ga pustio i vidim opet stoji 4.4.2 - izgleda je to samo bio fix za neke bugove.

Jel moguce da nece za flagship kakav je bio P600/601, da nece da izbace Lolipop, flagshipi mobilni iz iste godine su vidim vec dobili skoro svi prelaz na Android 5.x?
 
Ма ово им се слабо продавало,
Још мало па ће 2016. већ су га заборавили.
 
Ovo je i danas najproduktivniji tablet.
 
Ali cudno da nisu izbacili trecu generaciju. Prodjose vec dve godine, a nema nikakvih vesti. Jeste ovo odlican tablet, samo sto mu je ekran uzas na dnevnoj svetlosti.
 
Ma kome treba tablet da se zjbva sa olovkom? zato ovi drugi (Samsung) sa Amoled ekranima verovatno idu bolje.
 
Sta znam, ja nista ne zapisujem niti crtam, ali bas koristim olovku za surf, a najvise za igricu sky force pre, sada za clash of clans.
Ono mogu i bez olovke, ali mi je prakticna za tablet dok na note 2 dal sam je par puta izvukao da mi je bas trebala.
Jedino sto olovka verovatno ogranicava debljinu tableta. A ona najnovija tab S2 serija mi se ne svidja zbog 4:3 formata. Pre bih se prebacio na ipad nego na tab s2.
 
ja I moje kolege smo ga bas kupili zbog olovke.i obilato je koristimo a pogotovo za potpisivanje sluzbenih dokumenata.a privatno jako puno koristim olovku za scrapbook kada skupljam informacije sa weba.takodje sa olovkom mnogo lakse radim mnoge operacije na android OS.
 
Ovo radi savršeno, bar 20% brže! Nisam stigao da uradim hard reset... Kol'ko vidim po forumima - Note 4!
 
Nazad
Vrh Dno