Šta je novo?

Meizu MX3

Kosta 288$ u Kini. Test je napisan, bice pusten danas na sajtu.
 
OK. To je već bolje. Znači da stigne kod nas oko 300 jura. Možda malo manje.
 
Nece nikada biti u slobodnoj prodaji kod nas, imam informaciju da ce iskljucivo biti kod Telenora.
 
Hmmm. Da li Meizu ima svoj kineski store u romu kao i xiaomi telefoni? Da li si imao Android 4.4 u njemu? Mada bolje da sačekam review nego što te ovde smaram :)
 
Ako se zaista i pojavi na Telenoru, onda ce srpski Telenor biti prva (a verovatno i jedina) ispostava Telenora koja nudi taj telefon :)
 
Pa red je i mi da budemo prvi po nečemu :) Elem, ja sam test završio i okačio još juče uveče, ali je prioritet dobila neka Asus ploča. Večeras je po rasporedu trebao da ide, ali mi rekoše da ga pustim ipak ujutru. Test će se pojaviti tačno u 10:25, tako da eto ako nekog zanima ovaj model, može da pročita.
 
Dobar test, super telefon :) Ali ipak moj favorit je Mi3 :)
Bas me zanima kako ce Telenor cenovno pozicionirati ovaj telefon ...
 
Jel Meizu planira da updateuje OS na ovom telefonu posto nema AOSPova za njega?
 
mislim da ga malo gazi vreme, a za skoro 300 dolara ima sad bogami finih telefona u ponudi...da ne pričam da već u rangu cena oko 200+- dolara ima odličnih octa core sprava, koje postižu bolje rezultate na sintetičkim testovima, imaju jače baterije (koje se menjaju), micro sd slotove, itd...

a glossy plastika je stvarno za izbegavanje...
 
Neka ga gazi vreme. To poredjenje ima smisla kada telefon kupujes.
Ali, ako ga Telenor ponudi uz neke normalne pakete ili minimalne doplate, bicu prvi u redu. Ionako sada nemaju normalnu ponudu. Meni je npr. ugovor istekao pre godinu dana i jos uvek nisam uzeo nijedan aparat a pretplatu uredno placam.
Doduse, placa firma ne ja ali racuni stizu svaki mesec.
Ako ipak pokusaju cenom da ga uzdignu u high-end klasu (gde po perfomansama i pripada) , ne verujem da ce se naprodavati.
 
Dobar test, malo me sad pokolebao u kupovini njega.

Hteo sam da ga kupim prvenstveno zbog dizajna, ali sad nakon testa i nabrojanih mana, nisam siguran.

Mi3 ne bih nikada uzimao - to mi je cigla od telefona. Kao da su uzeli čekić i odvalili parče zida tj. ciglu i napravili telefon.
 
Možda su gospoda iz telenora dobila ovakav neki dil,pa zato telefoni stižu na naše tržište.Ovde sve prolazi :D
 
Nazad
Vrh Dno