Šta je novo?

Tom Clancy’s: The Division [PC]

igram ja pomalo, ali posto igram solo, onda samo ove daily HVT sto mogu solo :)
 
Poslednja izmena:
Ja sam razmišljao ovo da kupim, ali po meh ocenama palo u zaborav dok nije se ovaj patch pojavio.

A iskreno nisam imao ni GPU ovo da pokrenem, videću neku ocenu kakva je ovo igra.
 
igrao danas, stvarno se oseca promena. pre nista nisi mogao solo, tj mogao si ali bez progresa. sada lepo napredujem, pokusavam da sklopim set. odlican je ovaj potez sa tiers pa cela mapa moze da se farma. a ko bas voli pvp ima dz
 
igrao danas, stvarno se oseca promena. pre nista nisi mogao solo, tj mogao si ali bez progresa. sada lepo napredujem, pokusavam da sklopim set. odlican je ovaj potez sa tiers pa cela mapa moze da se farma. a ko bas voli pvp ima dz

Jeste da nisam igrao puno, ali ono ako ti se igra svakog dana po malo ili kad god mozes, cimni na steam iz profila :) Uzeo bi i dlc u tom slucaju bez razmisljanja, samo kontam daleko da sam gear za neke stvari gde mozda ti jesi :D
 
igrao danas, stvarno se oseca promena. pre nista nisi mogao solo, tj mogao si ali bez progresa. sada lepo napredujem, pokusavam da sklopim set. odlican je ovaj potez sa tiers pa cela mapa moze da se farma. a ko bas voli pvp ima dz
Jel se moze igrati DZ solo,a da ne moras imati grupu?Davno sam je obrisao pa nemam pojma kakve su promene po pitanju solo igranja.
 
mogao si dz solo i pre ako si imao brutalan gear. sada takodje. a ako imas legacy 204 smg sa crit chance bog da te vidi :) ovaj patch je vise uticao na pve segment nego na dz
 
^
Odlicno,malopre se i skinula igra,pa da vidim sta nudi!:DPVE me i najvise zanima.
 
retko koja kompanija kao Massive prizna da je zajebala stvar i da zeli da popravi. ovaj patch je dobar put kako popravci
 
igra neko? ja i dalje solo :) nikad niko online od ovih nekoliko sa friend liste :)
 
igra neko? ja i dalje solo :) nikad niko online od ovih nekoliko sa friend liste :)

Ja nikako da skinem, vredi li ovaj poslednji DLC da se kupi ? Video sam da je na fazonu (ajde da ne preteram ali jbga..) Diabla, grind kroz mapu koja je RNG ali mislim da je u principu..to bilo to ?
 
nema neki poseban reward osim cosmetics. dodatni endgame content nije za bacanje.
mislim da se moze uzeti za 9€ sto nije neki novac. ja sam uzeo jer sa ovim izmenama u 1.4 mozes lepo raditi underground solo, a i dosadili mi malo HVT
 
nema neki poseban reward osim cosmetics. dodatni endgame content nije za bacanje.
mislim da se moze uzeti za 9€ sto nije neki novac. ja sam uzeo jer sa ovim izmenama u 1.4 mozes lepo raditi underground solo, a i dosadili mi malo HVT

Posto nabacujes da se moze solo onda definitivno skidam sada. Uplay je dsr07mm, steam je u signature, ako hoces dodaj me pa mozemo da odigramo nesto zajedno. Probacu solo.
 
vec sam te dodao :)
 
Survival i patch 1.5 mogu da se probaju na PTS-u. Survival je samo za one koji poseduju season pass.
 
Poslednja izmena:
Kupio klot verziju,5 dvde unutra,40 emra,nadam se da če se isplatit ko BF2,3,4

bahamud70 pa me dodajte,svaka pomoć dobrodošla
 
E,skinulo zakrpu,i sad još skida Manhatan...ovde sam sve na Bruklinu napravio,to je valjda kao neki tutorial?

Bztw mogu li da prodam ili rastavim,ovu opremu višak?
 
Eo tu sam da ti helpam kolko mogu ako hoces. Razmisljam da li da uzimam 13e Underground pa jos 15e Survival ili da uzmem paket 31e season pass i resim se muka. Ne znam jos kolko ce se igrati aktivno ali je sada definitivno zanimljivo sa ovim Tier-ima i novom mehanikom. Pikam definitivno vise nego inace poslednjih par dana, dodacu te. U principu samo radi misije i sve sto nadjes, cepaj do 30-og levela i poslednje "story" misije pa se onda opravljas na dlc-ove, free roam i gear, pa i DZ. Dotle bolje igraj solo da se ufuras i da ne kvaris dozivljaj ako ti je do toga :) Tu sam za party, nadam se da ce ga nekad biti sa nasim igracima a ne da jurim random i nadam se da svi imaju mic.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi,

Kakva je trenutna situacija igre? Da li vredi kretati? Jel postoji neki veci community kod nas?
Cuo sam da su radili neke radikalne izmene na core igri.

Od MMO-ova sam imao samo veca iskustva sa WoW-om, koga sam se zasitio, pa trazim nesto sa cime bi mogao da zamenim, pa makar samo na neki period. :)
 
Uzeo season pass :beer:

Underground vec osvezava sa tim dodatnim misijama. Ne znam, da li je survival igriv solo ? Da li uopste matchmaking trazi solo igrace kad solo queue-as ili je random ? Posto sam video da su igrali 2-3 u grupi na streamu dok je bio test server live.
 
Probih led..Tier 5, 225 gear level. Ali Incursion misije na Challenge su WTF.. Probao sam sa preko 5 razlicita partija, likovi igraju ok, gear im je oko 230+..sile nema da se predje. Mislim da sam puko 10-ak sati na pokusaje i nikako. Kako je onda na Heroic tek :(
 
treba uigran squad za to :) ne znam koliko public random moze da bude uigran. svi nose alpha bridge :D mora da se isplanira ko ce koji build, koje skillove. nije to bas tako lako :) ja jos nisam igrao incursions jer dosad sve solo. inace ako hoces mozemo zajedno ja sam u world tier 5 trenutno mi fale jos tri 256 itema da zamenim, ali nikako da padne ono sto mi treba :)
 
Nazad
Vrh Dno