Šta je novo?

Tom Clancy’s: The Division [PC]

Juce sam igrao najnormalnije, danas secka nenormalno. Da li zna neko resenje?
 
Igram singleplayer. Ili sta vec. Poceo sam kampanju.
 
Jel se zna kad ce 1.2 da izadje i najgore kad me prebaci na one azijske i ruske servere sve glicheri i hakeri a onaj jezik od kineza kao iz onih starih kung-fu filmov...
 
spominje se nesto 17. ali videcemo
 
Jel moguce da ima toliko citera? Citam ovde i samo se cudim, da toliko losa zastita za citere...
 
nova igra, novi engine, treba vremena da se sredi dobra anticheat zastita
 
Juce sam igrao najnormalnije, danas secka nenormalno. Da li zna neko resenje?
I meni je odjednom pocelo da secka, reko sta sad. Pomeranjem misa mi fps sa 60 padne 2. Probao sve i svasta i na kraju zamenio mis i eto cuda opet radi normalno. Prvi put mi se ovo desilo, a kamoli cuo.

Al eto, probaj.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Imam preko 20h u igri, stigao sam do 65% glavne kampanje i 24. sam nivo, pa da podelim nasumične utiske.

Igra je prilično repetitivna i ubrzo postane dosadna. U početku deluje kao da ima puno toga da se radi, ali nije tako.

Ima 4-5 vrste sporednih misija, 4-5 vrste oružja (uz male razlike u modelu), gomila kapica/jakni/majica/cipela za prilagođavanje izgleda lika. Razbacali su po gradu mobilne telefone, laptopove i Echo-e (rekonstrukcije događaja), koji kao produbljuju priču. Sakupljanjem svih, dobija se neki komad odeće. Malo je bez smisla.

Kolone i kolone vozila po ulicama, a nijedno vozilo u voznom stanju. Ne eksplodiraju čak ni nakon detonacije bombe.

Lik je navodno specijalac, a ne može da razbije zaključana, staklena vrata na zgradi.

Zgrade su uvek prazne (osim ako nije u vezi sa glavnom pričom), nema uopšte ljudi, nego oni tumaraju ulicama bez nekog cilja, otimaju se i prose.

Psi isto tumaraju ulicama, laju na ljude i to je njihova celokupna uloga. Mogli su da naprave da može da se pripitomi pas, pa da pomaže u borbi. Možda to čuvaju za (plaćeni) DLC.

Soda/konzervirana hrana/čokoladice... Meni služe samo da dam ljudima u nevolji. Nijednom nisam iskoristio nešto od navedenog. Da li ih vi koristite?

Svetla tačka su glavne misije kod kojih postoje neke varijacije u zadacima (ali se većina svodi na "pritisni prekidač, odbrani se od talasa neprilatelja, povuci polugu, odbrani...).

Dark Zone ima potencijal da bude zabavan, barem na osnovu tih sat vremena koliko sam proveo u njemu. Za to vreme me je neki lik 3 puta ubio, pošto se očigledno loži da pobije što više vojnika. Ipak treba poznata ekipa za igranje DZ.

Možda sam previše očekivao od igre...
 
Kao da sam ja napisao Corvus. Sve i apsolutno kako se ja osecam na lvl11.
Repetitivno. Napucavanje je ok, AI protivnika je ok, puno puta opkoljavaju, ali je stalno jedno te isto. A bilo je potencijala.

Seckanje sam resio tako sto sam stavio grafiku na high i iskljucio voip ingame, kako mi je neko predlozio.
Ne znam da li je nesto od toga pomoglo.
 
1.2 Update

JBT!!! Ubace dve-tri nove lepe stavke, i onda jednom gluposcu upropaste (po meni) ceo trud! Pa sta ce im sad ovo cuvanje mesta za izvlacenje itema, i mogucnost da ti "iseku" sajlu na koju su nakaceni itemi za izvlacenje??? Pa zar nista nisu naucili??? Pa ovo ce da bude toliki mamac za cheatere da nece moci da se igra od njih. A i time se unistava citava poenta farmanja. E, taman sam se nadao da cu da nastavim da igram kad krene 1.2 ali sad vidim da necu mnogo da se naigram...
 
1.2 Update

JBT!!! Ubace dve-tri nove lepe stavke, i onda jednom gluposcu upropaste (po meni) ceo trud! Pa sta ce im sad ovo cuvanje mesta za izvlacenje itema, i mogucnost da ti "iseku" sajlu na koju su nakaceni itemi za izvlacenje??? Pa zar nista nisu naucili??? Pa ovo ce da bude toliki mamac za cheatere da nece moci da se igra od njih. A i time se unistava citava poenta farmanja. E, taman sam se nadao da cu da nastavim da igram kad krene 1.2 ali sad vidim da necu mnogo da se naigram...

Do sad sam se stiskao na extraction-u, a sada cu svaki put posle morati u wc. Nisu problem citeri posto su generalno ocisceni, problem su likovi koji su glicovenjem izfarmovali opremu u Falcon Lost-u i ubijaju za sekund, kao da su citeri.
 
Ubili te na extractionu pa uzeli i onda okacilu kao svoje ili videti nekog kome treba 2 sekunde da bi isekao dodje ti na isto. Ova druga opcija je bolja jer mozes da ga zaustavis. Meni se update svidja. A i ti glitcheri vise ne mogu nista jer sad vec bi trebalo da imas slican gear score pa cak igrao 2 sata dnevno.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
 
Vide i oni da im je populacija opala drasticno. Svidjaju mi se ove intel misije.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Ovako je trebala igra da bude od pocetka. Fantastican update.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
 
Ako neko igra i dalje i treba/fali jedan covek za HVT i dz add me: Frisky303 (gs: 210+) Ne mogu vise sa strancima da se ceram. :D

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Da li sa G2A uzeti uplay cd-key global ili uplay cd-key global (english only) ? English only je jeftiniji. I jedna i druga varijanta imaju veci spisak zemalja u kojima ne radi ali nema Srbije. Da uzmem (english only) ?
 
uzmi jeftinije, osim ako ne mislis igrati na spanskom :D
 
Nazad
Vrh Dno