Šta je novo?

Tom Clancy’s: The Division [PC]

Pa ne očekujem, i svi mene smatraju potkupljenim, iako to nema veze sa mozgom. Stoga, zašto bih se ja upirao da u konkurentima - koji pritom najviše promovišu ideju da su mediji potkupljivi a oni su super - vidim legitimnost? Inače, mi smo ovde imali veliku hajku na legitimnost bencha koji se "prodao", i veliki odliv korisnika na "hardkor" sajt/forum, svi znaju o čemu se radi. I ništa nije uspelo da poljulja to uverenje da smo se mi prodali a da su oni autentični, ni to što na sajtu nije bilo nijedne vesti koja nije PR saopštenje, ni to što su davali po 2-3 awarda u testu jednog uređaja za taj jedan uređaj, i to tako ide. Mislim, ne kažem da niko nema prava na to, samo mi je bezveze da nas neko optužuje da se prodajemo zbog toga što, oh strahote, imamo neke banere na sajtu. Pri čemu niko od tih što nas optužuju ne zna ni koliko koštaju, ni da li su došli preko agencija, niti koji su uslovi saradnje, ali znaju da smo se mi prodali. Stoga, zašto bih ja za jutjubere trebao da smatram išta drugačije?

Evo danas osvanuo topik u Trendovima, neka YouTube emisija traži autore na Benchmark Forumu jer "želi da bude autentična za razliku od medija koji se bave nekakvim testiranjima uređaja, pisanjem vesti iz stranih izvora i pravi video priloge sa stranih sajmova koji mogu da se vide u boljim, stranim medijima." Dobro, zašto bih onda ja gledao tu YT emisiju jer sigurno postoji bolja emisija tog tipa takva emisija na YT u inostranstvu...

Što se gledišta na recenzije tiče, tu se potpuno slažem, ali isto važi za sve vrste komuniciranja sa javnošću - bili to klasični mediji, jutjub ili šta god - treba izvući ono što je tebi bitno i uzimati sa trunkom soli i to je to.

Vecina je prestala da cita bench zbog (ne)kvaliteta recenzija ;)
 
Ko je zainteresovan za hard core u DZ zoni neka mi se javi .Fali nam jos nekoliko ljudi da napravimo tri ekipe po cetvoro i da cistimo server .Stalno se igra man hunt i rogue status .Bilo bi pozeljno da imate preko 150k DPS i preko 50K health , u sustini dobar gear .

P.S. Igra se do kasno u noc , tj. jutro :) .
 
Frisky303, za one koji oce da peglamo. :)
 
Poslednja izmena:
Stao posle pve-a, smorio se u dz-u, nisam ocekivao ovakav princip igranja, radije bih da se sacuvam za d3 sezonu.
 
nekako uvek prvo čitam negativne rivjuove da vidim gde su problemi. u tom smisli, Mazi7, možeš li u par reči samo da mi objasniš šta te je tačno smorilo u dz i kakav princip igranja si očekivao, a kakav dobio?
 
Pa realno igra je uzas. Aim botovi, dz cheateri (teleport i headshot) ne znam za dz sta jos, jednostavno je uzas. Onda exploiti za pve, samo vidis u chetu: lfg hornet farm, finch farm. Onda osecaj kao da igram na nekom azijskom serveru. Samo kineski i korejski spamuju.

Ne znam igra mi je jednostavno prazna, nema sta da se radi kad zavrsis kampanju. Dobijes 3 dejlija i to je.

Spolja gladac a unutra jadac.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    368.9 KB · Pregleda: 128
Poslednja izmena:
Ne znam igra mi je jednostavno prazna, nema sta da se radi kad zavrsis kampanju. Dobijes 3 dejlija i to je.

Spolja gladac a unutra jadac.
Bas to,prazna,pogotovo DZ!Nemogu da objasnim,ali nekako mi je sve haoticno i ...prazno!Vecinu vremena i nema sta da radis,nego trcis okolo kao ******!Drugacije sam ocekivao da ce sve to biti,ali ocigledno sam se prevario!Ajde,odigrao sam kampanju za nekih 50-60 sati,pa nisu uzalud bacene pare.
 
Secam se kad je eso izasao i nisam mogao da verujem koliko ima cheatera i exploita. Sad kad poredim, eso je malo dete za division.

Ja sam sada na 91h i ajde nisu bacene pare bas ali nekako me sve vise i vise odbija.
 
Poslednja izmena:
Evo sad me ubija neki hebeni kinez jednim pogotkom u glavu 3 puta zaredom a dz lvl mu je 68. Ima aim bot i tacno kad mu se priblizis rokne te u glavu i teleport odma 200metara.
 
/sigh

Meni je muka od mutiplayera više zbog takvih igrača.

Bukvalno jedini MP koji može da se igra a da se jako retko naiđe na varalice je RTS, i to neki manje popularan npr. trenutno Act of Aggression i slični.
 
Mene je igra smorila i sasvim mi je dosta sto sam je igrao non stop ovih skoro mesec dana... Ne pruza mi vise neki izazov i sve se vec ponavlja od misija i side misija
 
set bonusi

Cfh9CLTWIAAudbp.jpg:large
 
"Headshots mark the enemy, increasing damage inflicted by 15% for a duration of 10 seconds..."
rofl-board-1.gif
 
ja igram pomalo, solo hard misije, sad cu malo vise dz, sredili su exploite
 
promene u 1.2

 
Moze li neko da mi kaze zasto ljudi vriste dok igraju u DZ ili puste da im se mic cuje stalno?

Pogotovo nemacka deca usi mi probiju kad vriste...
 
Poslednja izmena:
po defaultu je voip na voice activation, retko ko to menja na push to talk. a sigurno ne znaju da podese osetljivost mikrofona
 
užasno su ih ogadili na steam-u, a opet, probao bih, bar taj pvp dark zone.
 
užasno su ih ogadili na steam-u, a opet, probao bih, bar taj pvp dark zone.

Taj PvP je upravo ponajviše obesmišljen zbog sistema penalizovanja. Sve se pretvorilo u običan Co-Op.
 
Nazad
Vrh Dno