Šta je novo?

HTC Desire 500

I ja sam mu isto rekao da je samo staklo, otisao je i u drugi servis isto su mu rekli da treba sve da menja, apsurdno.
 
Koliko je meni poznato ni jedan serviser nece hteti da se zeza sa skidanjem stakla sa ekrana (moze lako da zezne ekran, pipavo je i zahteva vise vremena da se to lepo uradi). Ako nece da plati punu cenu servisa a telefon mu funkcionise moze da narucis kompletan ekran (Touch Screen, Digitizer, Glass) i sam da zemeni. Moze da naruci i samo staklo ali je procedura zamene teza.
 
Aha, znaci lupio sam. Ma nesto skoro drug pricao kako je zamenio samo ekran na nekom levom modelu, ali ko zna sta se tu desilo, izvinjavam se na pometnji.
 
Okej hvala na savetima
 
Da li ima mozda neko rešenje za moj desire 500 pošto je zaglavljen u HBOOT? Neće da digne sistem niti hoće da uđe u stock recovery.Probao sam čak da otključam bootloader sa htc dev,ali kad ga otključam neće da instalira custom recovery.U ADB izbacuje "write faild".Probao sam da nadjem stock RUU ali kako sam pročitao još uvek ga nema za desire 500.

Z4U EVT1 SHIP S-ON RL
HBOOT 1.02.0001
RADIO 14.13.36Q4.03
 
evo i meni jutros nece da digne sistem......stoji samo onaj beli logo htc i beatsaudio.....ne znam kako da resim ovaj problem???
 
Jesi li probao da izvadis pa vratiš bateriju?
 
probao sam i to...i hard reset....isto se desava....moracu u servis sutra da ga odnesem,samo da ne bude neko odvaljivanje za dizanje sistema :smash:
 
Zna li neko kako da mi ostane stalno uključen WiFi/3g?
Sredio sam to ranije ali sam zaboravio kako,factory reboot mi sve poremetio.
 
Sry post za postom.
Kako najlakše rootovati ovaj telefon?
 
Izvinjavam se sto dizem temu iz mrtvih, naime, imam HTC Desire 500 koji bih hteo da koristim kao backup telefon. Funkcionisao je skroz normalno, ali u poslednja 3 meseca uopste nije punjena baterija. Drzao sam ga preko 24h na punjacu, i jedini znak zivota koji daje je narandzasto svetlo koje trepti. Pokusao sam da drzim volume up+lock dugme, nista. Drzao sam lock/power dugme nekih 15 minuta, nista. Vadio bateriju i stavljao, nista.

E sad nisam nesto preterano strucan sto se android telefona tice, pa ne znam da li bi postojalo neko drugo resenje. Napominjem da je baterija dosta dugo drzala dok se koristio telefon, ali u poslednja 3 meseca je bio u fioci i nije se koristio. Hvala unapred.
 
Pogledaj na XDA forumu,video sam da je neki lik rešio problem držanjem telefona bez baterije u frizu ?!?! Doduše radio je još neke stvari.
Power i volume down je za ulazak u bootloader.
 
Poslednja izmena:
Potrebna pomoc moj htc se ugasio kad se ispraznila baterija,napunio sam ga i tek posle pokusao da ga ukljucim ,pojavi mi se beli ekrran htc i zati se ugasi u pusta zvuk kao da je stigla poruka.Zvuk neprestaje dok se neizvadi baterija????
 
Nazad
Vrh Dno