Šta je novo?

Poslednje pročitane knjige

Da li ima negdje na internetu da se skine Hiperion preveden na srpski?
 
Evo...
Kod:
https://www.sendspace.com/file/4c48ut
 
Puno hvala!

2053839t.gif
 
metro-2034-turkce-kitap.jpg
Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Nije loša, malo je slabija od originala, radnja se odvija godinu dana posle prve knjige, ovde su glavni likovi Homer i Saša, paralelno posmatramo avanturu iz njihovog ugla. Kao i prvo delo, obiluje avanturom, tenzijom, akcijom, horor elementima, mada sve sve to za trunku manje nego u originalu. U svakom slučaju bi preporučio ovaj naslov za one kojima je prva knjiga legla.
 
Poslednja izmena:
Pogledajte prilog 185968
Metro 2034 Dmitry Glukhovsky

Nije loša, malo je slabija od originala, radnja se odvija godinu dana posle prve knjige, ovde su glavni likovi Homer i Saša, paralelno posmatramo avanturu iz njihovog ugla. Kao i prvo delo, obiluje avanturom, tenzijom, akcijom, horor elementima, mada sve sve to za trunku manje nego u originalu. U svakom slučaju bi preporučio ovaj naslov za one kojima je prva knjiga legla.
I ja imam isto iskustvo sa ovim knjigama. Kada sam procitao prvu bio sam oduševljen, citao bih je ponovo. Nazalost, drugi deo sam procitao i ne bih mu se vracao.
 
Ja sam na 75% knjige i generalno nisam zadovoljan. Najviše sam se razočarao likovima, i glavnim i sporednim. Jedini lik koji je iole zanimljiv mi je onaj o kome se najmanje zna, da ne spojlujem. Ne smeta mi ni što je radnja fokusirana na manji deo metroa, čak ni zaplet nije loš, ali generalno knjiga je dosadna. Najviše mi fali te atmosferičnosti i horora. Umesto toga, Gluhovski se više bavi samim ljudima, a to po meni nije izveo kako treba, tj. nije po mom ukusu. Živopisniji i zanimljiviji su mi bili sporedni likovi koji su pomagali Artemu, nego Saša i Homer.
 
Posle dužeg vremena Laguna je izdala Leto noci. Napokon cu je imati u štampanom formatu
 
To je Den Simons beše? Vredi li?
 
Taman kad pročitam metro, hvala.
 
48-ZAKONA-MOCI-0000011639.jpg


Nigde ne mogu da nađem knjigu "48 zakona moći" ...
Ima li neko da želi prodati/pozajmiti ili ću morati da skidam sa scribd sajta ? :(
 
Da li možda neko ima u digitalnom formatu na srpskom sledeće knjige od Mičio Kakua:
Hiperprostor
Paralelni svetovi
Ajnštajnov kosmos
Fizika nemogućeg
Fizika budućnosti
Budućnost uma
?

Hvala unapred.
 
Čisto sumnjam da ima.
Ako naletiš, šalji.
Helix ih izdaje, ako je baš neophodno na srpskom.
 
Hvala, čini mi se da je ovo kao sa scribd-a...
Ja bih hteo papirno izdanje, ali nigde ga nema, čak ni na sajtovima raznih knjižara, limundu/kupindu/kp...
 
Posle dužeg vremena Laguna je izdala Leto noci. Napokon cu je imati u štampanom formatu
Mene je ta knjiga odusevila sve do samog kraja. Medjutim kraj mi je pokvario totalno ostatka knjige.

Mozda su me Stiven King i Barker suvise razmazili ali sam ocekivao nekog malo spektakularnijeg negativca od
zvona

Ne kazem da je knjiga losa ali eto meni kraj bas slab bio...
 
Da li možda neko ima u digitalnom formatu na srpskom sledeće knjige od Mičio Kakua:
Hiperprostor
Paralelni svetovi
Ajnštajnov kosmos
Fizika nemogućeg
Fizika budućnosti
Budućnost uma
?

Hvala unapred.
Ima Fizika nemogućeg na scribdu, ali samo sken u pdf-u.
 
Nisam to našao, okači ako nije problem. Ovo je taj sken koji sam našao:
Kod:
http://www45.zippyshare.com/v/o5mHlDgj/file.html
 
Poslednja izmena:
Ajde da napravimo share jednog Dropbox foldera između sebe. Cenim da Poolmaker ima najveću kolekciju, može on da pošalje invite ako je voljan.
 
Ja imam odlicno kolekciju samo je nemam uploadovanu, a trenutno nemam net kuci(proces selidbe). Cim budem mogao, prikljucicu se
 
Ajde da napravimo share jednog Dropbox foldera između sebe. Cenim da Poolmaker ima najveću kolekciju, može on da pošalje invite ako je voljan.
N Dropboxu nemam prostora, ali poslaću link ka mojoj rarovanoj kolekciji na cloud.mail.ru, pa neka neko napravi šerovani folder na dropboxu.
 
Nudim i ja moju kolekciju, na Box-u je
 
Nazad
Vrh Dno