Šta je novo?

cryptsy.com i problemi sa (ne)radom diticnog

Ja sam nekako uvek imao srece ..pa sam bukvalno po nekoliko dana pre propadanja menjacnica prebacivao na drugu ..a bilo je nekoliko koje sam bas bas koristio a koje su cao zdravo zatvorilie kao npr mint pal..isto i crupsu sam pre mesec dana sve prebacio na poloniex kao da sam osetio ...kazu kao drzi u walletu..pa nije mi to poenta ovih virtuelnih valuta jer mi je bas interesantno da trgujem a to sto zaradim prebacim na bitstamp i kad se skupi nekoliko stotina dolara podignem.
 
Ja sam nekako uvek imao srece ..pa sam bukvalno po nekoliko dana pre propadanja menjacnica prebacivao na drugu ..a bilo je nekoliko koje sam bas bas koristio a koje su cao zdravo zatvorilie kao npr mint pal..isto i crupsu sam pre mesec dana sve prebacio na poloniex kao da sam osetio ...kazu kao drzi u walletu..pa nije mi to poenta ovih virtuelnih valuta jer mi je bas interesantno da trgujem a to sto zaradim prebacim na bitstamp i kad se skupi nekoliko stotina dolara podignem.
Slazem se, upravo se zato ni ja nisam smarao sa sinhronizacijom sto vrsta walleta, ako cemo realno danas nista vise nije bezbedno, nego ili imas ili nemas srece, kao i u svemu u zivotu. Ja verujem da ce Cryptsy otkljucati i ostatak walleta uskoro, mislim da je u obostranom interesu.
 
Radi li im UTC novčanik tj. može li se povlačiti?

imas status, isti ne radi na cryptsy-ju vec mesecima, Vern je postovao da ce neki wallet-i proraditi, mada najbolje dumpovat kupit nesto sto jos radi i povuci...
UTC je pukao, cryptsy svasta se prica
 
ima li naznaka da će i neki drugi coini (walleti) biti konačno otključani za Criptsy-ju?

i još jednom, šta je sa Krakenom i vraćanjem srestava Goxa preko istog ?
 
Lopovcina! Citao sam na netu da je pokrenuta FBI istraga protiv njega. Samo ce to da potraje i pitanje je da li cemo ikad vise videti nase novcice, ja iskreno ne verujem, mada nada umire poslednja.
 
shit coini nisu nikom potrebni, tako da ne brinete, pogotovo ako su wallet-i bili offline :d
za btc/ltc itd, to zaboravite
 
Zakljucan mi je nalog na Cryptsy, jer nisam bio aktivan tamo preko 6 meseci.
Sad sam pisao support-u da ga otkljucaju, ono sto me zanima jeste to sto sam na njemu imao nesto MAX coin-a, a obzirom da vidim da menjacnica vise ne radi, hocu li ja nesto moci da radim sa njima ako su jos uvek tu, tipa da ih prebacim na drugu menjacnicu?
 
Poslednja izmena:
Lični wallet drug. Boli nekog uvo da ti čuva pare, niko ti ne garantuje sigurnost. Pamet u glavu
 
Pa i jesam do sad cuvao sve u walletu, ali ovde mi nekoliko njih savetovalo u menjacnicu.
Jos kad sam pitao koju menjacnicu za max, savetovali Cryptsy, najbolje nikog ne slusati.
a jeste me smaralo da svaki cas sihronizujem i apdejtujem novcanik, jako naporan posao koji se redovno treba raditi, a izbije hiljadu problema... kopanje kriptovaluta jednostavno ni izbliza ne nagradjuje sav trud koji se u njega mora uloziti i jedva cekam da prodam ovo malo ltc-a sto imam, i da nikad vise nikad ne bavim ovom besmislicom.
 
Sigurno ti niko nije savjetovao da drzis novcice tamo vec da je tamo najbolje trgovati sa max-om. Wallet nema potrebe svakodnevno sinhronizovati vec po potrebi. Vidjecemo sta ce se desiti, mozda i vrati ono shitova sto je ostalo na mjenjacnici.
 
tad kad sam pokusao da zamenim max za ltc, preko cryptsy-ja nisam mogao da ih zamenim za bilo koji iznos, cak i za osetno snizeni, jednostavno niko nije hteo da ga kupi... i ja ga ostavio da mi stoji jer sam se smorio sa kolicinom gluposti sa kojom se sastajem u svakom apsektu kriptovaluta, i sad sam ostao bez tih novcica, siguran posao, nema sta...
sva sreca nisam imao puno max-a, u prevodu oko 4 LTC-a, tad kad sam pokusao da ih prodam...
pisao sam im ticket, videcu dal je moguca neka forma vracanja, da je ovo legalan posao, pa da ih i tuzim, ali naravno nije.
 
Kako nije legalno ima da pokupe gro tuzbi iz USA, druga je stvar da li ce imat iz cega da se naplati
 
Mogućnost da niko ne kupi max a proda ltc, je kao da ja sad spakujem ranac i poletim na mesec....od prilike tolika...vrv nešto nisi radio kako treba, pa sad palamudiš.
Novčići stoje u walletu, samo deo sa kojim trguješ (ako trguješ) stoji na berzi.
 
radio sam kako treba, vec sam pre toga prodavao ltc, vec cryptsy iz nekog razloga nije hteo da prihvati, nebitno, ionako je sad gone, kad sam ovde slusao pametnjakovice, koji sve najbolje znaju i savetuju da se ne smaras sa novcanicima, vec sve na menjacnicu, ljubim ih pametne.

a sad niko od njih da se javi, a bilo bi fer da mi nadomeste gubitak.
 
king-248.gif
 
radio sam kako treba, vec sam pre toga prodavao ltc, vec cryptsy iz nekog razloga nije hteo da prihvati, nebitno, ionako je sad gone, kad sam ovde slusao pametnjakovice, koji sve najbolje znaju i savetuju da se ne smaras sa novcanicima, vec sve na menjacnicu, ljubim ih pametne.

a sad niko od njih da se javi, a bilo bi fer da mi nadomeste gubitak.

Ti si baš uporan čovek...
Na poolovima sad oduvek izbegavao da drzim, jer cesto kradu.
Na menjacnicama nikad ne moze biti sigurno, kao u offline wallet-u.
Ne brinem se ja da ce mi neko uhakovati nalog, imam najsigurniju mogucu sifru i 2FA mi je aktiviran, tako da cisto sumnjam da se to moze razbiti, i da bi se neko zezao zbog moje sice, vec zato sto svaki cas te menjacnice zapate od raznih napada, koji pociste sve novcice sa nje, pa ne bi da dozivim sudbinu gox-a i brojinih drugih menjacnica, cak mislim da ni ne dobiju napad, vec sami nas vlasnici menjacnica potkradu, kao sto je to bio slucaj sa Mark K.
Jedino u btc-e imam poverenje, i mislim da do sad nisu imali nikakvih napada, ili da je bio jedan manji... samo to bi drzao...

Inace, ovu sicu ne racunam, nego imam ja nesto vise ltc-a iskopanih, to je i dalje sica, ali kad ti je to sve, onda si nekako i oprezniji... Ja samo cekam da dogura do nekih 15$ i da prodam, mada bi onda neko vreme ostavio dolare na menjacnice, ako bi posle toga dovoljno pala cena, onda bi ih opet kupio... sad sam nesto volje da se igram na menjacnici, sto je "sigurnije" moguce, kad je vec rudarenje odavno zamrlo za mene.

U tom slucaju moracu da drzim novcice na menjacnici, jer ce me mrzeti da ih stalno saljem u novcanik i nazad, a i taj sitan procenat sto se gubi kod svake transakcije
...

I onda su ti drugi krivi....:lupko:
 
kakve ima veze to sto sam ranije napisao? ne pada ti na pamet da sam promenio misljenje bas zbog gomile ljudi koji su ovde pricali kako sve pare drze na menjacnici?
poslusao sam ih da se ne bi cimao da cekam 3 dana da se sihronizuje wallet kad ga neko vreme ne palim i zbog gomile problema sa sihronizacijum sa max walletima koje su svi imali.

facepalm za vas.
 
kakve ima veze to sto sam ranije napisao? ne pada ti na pamet da sam promenio misljenje bas zbog gomile ljudi koji su ovde pricali kako sve pare drze na menjacnici?
poslusao sam ih da se ne bi cimao da cekam 3 dana da se sihronizuje wallet kad ga neko vreme ne palim i zbog gomile problema sa sihronizacijum sa max walletima koje su svi imali.

facepalm za vas.

Druže, koliko ti je leta?
 
kakve ima veze to sto sam ranije napisao? ne pada ti na pamet da sam promenio misljenje bas zbog gomile ljudi koji su ovde pricali kako sve pare drze na menjacnici?
poslusao sam ih da se ne bi cimao da cekam 3 dana da se sihronizuje wallet kad ga neko vreme ne palim i zbog gomile problema sa sihronizacijum sa max walletima koje su svi imali.

facepalm za vas.

Dodji sebi dok jos imas kome....
 
Hehe carevi ste. Pa sta ja da kazem??? Ostalo mi je zarobljeno kod ovih lopova 1.75 BTC-a, 500 000 kucica i jos neka sica u shiftu, pa kome ja da se zalim, upravi za vodovod??? Ko ce meni da nadoknadi kopanje od godinu ipo dana, ocigledno vecinom uzaludno?!? A mnogo sam love ulozio u ovu zaebanciju, po nagovoru drugara, koji me je takodje savetovao da drzim lovu u Cryptsy, jer je navodno najbezbednija menjacnica. Ne krivim ga, jer je i on zrtva, samo ne tolika, kolika sam ja, jer je sticajem okolnosti slucajno izvukao shitsije sa iste. Sad trgovinom se mucim da nadoknadim izgubljeno, a opet je ogroman sve ovo rizik, jer ti niko nista ovde ne garantuje. Kako je to moguce da takve stvari ne podlezu krivicnom zakonu? Navodno je pokrenuo FBI protiv njih postupak, ali vrlo dobro znamo da od toga nema nista. Dok oni to dokazu i ako ikad ista dokazu, mnogo ce vode proteci, a najvise su najebali, kao i uvek, naivna i lakoverna sirotinja, prvo i pre svega postena, kao mi obicni smrtnici. Stara narodna lepo kaze: "Ko s djavolom tikve sadi, korov mu ne gine" A sve ovo je djavolja rabota naravno, priprema za ukidanje papirnog novca...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno