Šta je novo?

cryptsy.com i problemi sa (ne)radom diticnog

Due to inactivity of your account, your coins have been moved to a cold storage wallet for better security. If you would like them replaced back into your live wallet, please reply to this ticket and your coins will be restored at any time.

Vraceno sve upravo.
 
Due to inactivity of your account, your coins have been moved to a cold storage wallet for better security. If you would like them replaced back into your live wallet, please reply to this ticket and your coins will be restored at any time.

Vraceno sve upravo.

Super...Dobro je sto je tako.
 
koliko im je trebalo da sve to odrade vremenski
 
5, 6 sati, bas me cudi sto su tako azurni :)
 
Na zalost, moguce je...Ne znam kakav im je softver, ali znam da je toga bilo na cryptorushu...Naime, u momentima se desavalo da se pojavi sell order sa nizom cenom od najvise na buy strani...Ja sam to koristio maksimalno dok je moglo...pre nego sto su bili pukli. Zamisli trip da kupis nesto za 8000sat i odmah prodas za 10000...jer postoji buy order koji je visi od sell-a...Mislim da se to povremeno desava i na Cryptsiju. I to samo za vreme velikog volumea.
 
BigVern ‏@cryptsy 17m17 minutes ago
At 5:45 pm we will be down for some maintenance to servers.. Should not take long
 
Hi Milos,

This email is to notify you of a successful login on your account at Cryptsy.com

Username: Miskonius
IP Address: 185.62.188.148

Ovo inace nisam bio ja i nalog sam momentalno blokirao a neko (verovatno isti lik) je vec upao na moj BTC-E account, sreca pa tamo nemam nista.
Pre nego sto me pitate sifre su mi razlicite za BTC-E i za Cryptsy.
 
Ovo inace nisam bio ja i nalog sam momentalno blokirao a neko (verovatno isti lik) je vec upao na moj BTC-E account, sreca pa tamo nemam nista.
Pre nego sto me pitate sifre su mi razlicite za BTC-E i za Cryptsy.

nemas two way authentification aktivan??

verovatno imas keyloger ili neki suftiniciran virus specijalo pisan za crypto svet... bilo bi lepo da se setis koje si sve minere/wallet-e i ostalo skidao specijalno za crypto svet

mada moguce da si negde pokupio i obican virus/keyloger i da vlasnik istog je upoznat o crypto svetu (verujem da su danas svi upoznati!)
 
Poslednja izmena:
zabavih se dok sam prebacio na wallet coine, jedva :) hvala za info.
 
Već dva dana mi ne stižu SMS poruke za autentikaciju. Ima li još neko ovaj problem?
 
Ista stvar i kod mene, s' tim da sam u subotu otvorio tiket, a jucer rjesili problem. Do duse jedini nacine je bio da mi ugase two step authentication tako sto sam im odgovorio na dva sigurnosta pitanja koja sam postavio prilikom registracije.
 
^^
Uh, al' me preseče (negativna iskustva sa virc...mint...i sl.) :S:
Inače podigoh sav DASH i par shitova bez problema, možda imaju problem samo sa LTC, BTC...:trust:
 
Svaki put kad je problem sa bitcoin mrezom i povlacenjem novcica sa cryptsyja pominje se gox. Ne kazem da je postoji mogucnost da zapali ali do sada su ga 100 puta razapinjali i na kraku sve bude ok. Btw ne moze biti gox 2 kad je ako se dobro sjecam mintpal br 2 po broju ukradenih btc, pa onda ide virc...
 
na crypstsy , sada traze verifikaciju naloga, za manje vise nesmetan rad. moze i bez toga , ali je veoma ogranicen manevarski prostor trgovine odnosno ogranicena vrednost povlacenja valuta u vrednosti od 100$ za mesec dana i 25$ na dnevnom nivou . :(
e sad pitanje: da li je neko od vas to uspesno odradio verifikaciju naloga i ako jeste kako , mene sve vreme odbija po principu : "An error occured! Try again.." ne znam sta vise da im pisem i sta .. ili mi savetujete da batalim , sacekam tim mesec dana , povucem ostatak i ... adios muchachos ... :)..
 
Ja sam odradio verifikaciju naloga. Sad sam izgubio pojam o vremenu ali sigurno ima vise od pola godine. Morao sam im poslati kopiju pasosa/licne karte i selfi :) na kojem se naravno vidis ti + pasos/licna karta pored glave ali da se vidi slika iz dokumenta radi potvrde identiteta i papir na kojem je napisan cryptsy username. Nisam 100% siguran ali mi se vrti u glavi da sam i ja imao neki error i da je bilo vezano za prevelike slike/pdf koje sam im pokusao slati pa sam morao smanjiti velicinu tih fajlova.

Edit:Kao verifikovani korisnik imam dnevni withdraw limit 2000$, a mjesecni 10000, a nakon tri mjeseca ce automatski da me prebace u neku trecu grupu gdje je dnevni limit 25000, odnosno 100000 na mjesecnom nivou.
 
Poslednja izmena:
u bre ....
...da li si suguran da je bas to sve potrebno samo za "tier 1" ? ja ukapirao samo da im das adresu , tj popunis ona polja naznacena ,jedino sto nisam popunjavao je "adress line 2" i "state/province" , predpostavljam da nije proslo zbog prazna polja .. ako treba da im dan i otisak prstiju ... mislim da cu da odustanem i sacekati sledeci mesec da povucem ovu sicu .. :S
 
Ja sam u tier 2, a nakon tri mjeseca koristenja tier 2 cryptsy ce me automatski pebaciti u tier 3. Kad sam radio verifikaciju nisam imao izbora nego da posaljem sve sta su trazili, a verifikaciju sam radio iskljucivo kako bih mogao raditi withdrawals $ na svoj devizni racun. Mislim da proces verifikacije ukljucuje gore napisanu proceduru i da nemas drugog izbora nego da im se identifikujes :)

Edit: S' obzirom da sam u tier 2 kategoriji na svom cryptsy accountu ne mogu naci informacije sta je potrebno za tier 1.
 
Poslednja izmena:
I jesi li odradio prebacanje $ na devizni koliko uzimaju jesu li povoljniji od bitstampa?
Da li bi mogao nesto vise da napises posto imas iskustva?
 
Nazalost nisam radio prebacivanje $ na devizni preko njih jer sam verifikaciju naloga cekao sigurno 7-10 dana, a u medjuvremenu mi je prosla verifikacija na bistamp-u (cekao dan-dva) tako da sam BTC koji sam planirao prebaciti na devizni prebacio preko bitstampa. Prije par sati sam kontaktirao cryptsy da mi posalju informacije vezane za povlacenje novca, da li preferiraju neke odredjene banke, da li imaju neke koje po njihovom iskustvu treba zaobici, trazio sam informacije o proviziji i jos nekih detalja. Cim mi odgovore dijelim sa vama.
 
ja dugo vreme nisam ništa prodao na Criptsy-ju, a jedno vreme me je baš išlo.. kada vidim da neki novčiće koje i ja imam, kako skoče na Coinmarketcap u odnosu na BTC, obradujem se.. uđem Na Criptsy, kad tamo stagnacija ili čak pada ?! WTF ?
imam osećaj da se tamo samo dampuje naveliko i da ljudi izlaze.. ne znam da li sam upravu..

koja druga berza sa puno novčića ??
 
Nazad
Vrh Dno