Šta je novo?

Prepaid u Srbiji: tarife, promocije, iskustva, problemi..(FAQ u 1.postu)

Kad se od Telenora moglo ocekivati nesto kako treba pa sad, ja cekam kod za telefon danas 21dan.
Kada bi uzeo da eksploatises tih 900 min u mrezi 7 dana, potrosio bi mozda realnih cirka 450min a posle toga bi ti skinuli ostali kredit i kada bi otisao do poslovnice pravili bi te budalom "pa vi ste potrosili ceo dodatak zato vam kredit potrosen"- to je Telenor u praksi hohstapleraj - blaze ne moze biti receno
 
Poslednja izmena:
Koristim prepaid promociju Izaberi Vip prepaid i pre par dana mi je stigao SMS da se ona ukida 31.08.2015. To su uredno i napisali i na svom sajtu:

http://www.vipmobile.rs/privatni/vip-prepaid/obavestenja.2117.html

Steta sto je ukidaju, jer sam za male pare dobijao opcije koje su vazile 30 dana i odlicno su mi zavrsavale posao. Ali razumem i njih sto su morali da je ukinu, sigurno im je ispalo neisplativo, jer oni su jedini na prepaidu nudili 100 nacionalnih minuta, 100 nacionalnih poruka, 50 MB i jos neke Vip minute za 300 RSD mesecno. Bilo je lepo dok je trajalo i HVALA IM!

Drugo, kupio bih novu Vip prepaid karticu zbog ovog neogranicenog Vibera do kraja godine, ali procitah nesto sto me je zbunilo, napisano sitnim slovima: "Neograničen internet za Viber važi u nacionalnom saobraćaju do 08.09.2015."

http://www.vipmobile.rs/privatni/vip-prepaid/aktuelna-prepaid-promocija.2867.html

... sto znaci da nije do kraja godine. Da li nisu azurirali naslov promocije ili su pogresili datum isteka promocije...

hvala sa uzvicnikom?
zasto hvala u opste?

kod operatora smo uvek na gubitku, kakvu god nam "promociju" dali
imamo jako lose operatore
 
Evo i tog Puzzle pripejd dodatka, na mojoj kartici. Minute i sms poruke ne mogu da smanjim, megabajte mogu da povecam i digitalne servise da uzmem ili ne. Za mene nista spektakularno. Kada bi bar smanjili kolicinu minuta i sms poruka, dodatak bi bio zanimljiviji, ovako.. i dalje dodaj pricu i poruke..Pogledajte prilog 176988Pogledajte prilog 176989Pogledajte prilog 176990Pogledajte prilog 176991

Ih,ja ocekivao mnogo od ovoga...a ono nista!
 
900 minuta i 900 sms poruka, tj. 10 sati nedeljno price u mrezi i 130 poruka dnevno, neka hvala. Zasto da placam za nesto sto ne mogu realno da potrosim? Ovaj "puzzle" ne slazem :D
 
Meni se ovo dopada samo zbog neta tako da cu verovatno koristiti dodatak, ali slazem se da je moglo mnogo bolje
7398333ec1c5dc5041e36df3c84a6637.jpg
 
hvala sa uzvicnikom?
zasto hvala u opste?

kod operatora smo uvek na gubitku, kakvu god nam "promociju" dali
imamo jako lose operatore

Zato sto sam kod ostala 2 operatora za vece pare dobijao manje. Eto, iz tog razloga. A kod Vip-a sam na prepaidu, za tih 300 dinara, dobijao ono sto kod ostala 2 operatera ne bih mogao ni na postpaidu.
Kazes da smo mi, korisnici, kod operatora uvek na gubitku. Mozda, ali tokom koriscenja pomenute promocije ja nisam bio na gubitku. Naprotiv.
 
Zato sto sam kod ostala 2 operatora za vece pare dobijao manje. Eto, iz tog razloga. A kod Vip-a sam na prepaidu, za tih 300 dinara, dobijao ono sto kod ostala 2 operatera ne bih mogao ni na postpaidu.
Kazes da smo mi, korisnici, kod operatora uvek na gubitku. Mozda, ali tokom koriscenja pomenute promocije ja nisam bio na gubitku. Naprotiv.

Slazem se sa tobom, apsolutno.
 
Ko koga ovde...? :D

Pripejd kredit mozete da dopunite u 10.000 objekata sirom zemlje,u kioscima, radnjama i Telenor prodavnicama, osim u objektima Moj kiosk, Stampa i Futura.
(danasnja poruka od Telenora)
 
Ima, barem van BG-a.

Jel' ovo indikacija da su ta tri brenda kioska poceli da zezaju, ili da je Telenor u finansijskim strpcu? (u smislu da mora puno povecati promet/profit)
 
Da li je neko provalio formulu kako MTS racuna promociju extra, tj. kome daje i kad je gasi? Koristio sam je na jednom broju, dopustio mi je da je 2 puta po 30 dana koristim i vise je ne nudi.
 
Ja mislim da je bas tako dodeljuje - 2x, i to je to.
Imao sam je na 2 broja isti slucaj.
 
Od 19. avgusta 2015. počinje nova pripejd promocija za sve nove i postojeće ALO! mobilni korisnike.

Prvom dopunom u promotivnom periodu od najmanje 200 dinara korisnik automatski dobija bonus kredit koji podrazumeva neograničene minute i SMS poruke sa ALO! mobilni korisnicima.

Korisnici će o dodeljenom bonus kreditu biti obavešteni putem SMS poruke. Bonus kredit važi do 31.12.2015. i ne važi za pozive i SMS poruke ka drugim mrežama (mts, Telenor i Vip), usluge u romingu, internacionalni saobraćaj i usluge sa dodatnom vrednošću (VAS usluge).
Ko ima kontakte u alo mobilni mrezi jedna od promocija koja se isplati
 
Da li sam lepo razumeo sto se tice ALO kartica, za 200,00din kupis sim i uplatis 200,00din dopunu i razgovori+sms u mrezi do kraja godine free, da li tako?
 
Povećanje minimalnog iznosa dopune

Telenor od 1. septembra 2015. počinje da primenjuje novi minimalni iznos dopune za svoje korisnike, koji će umesto dosadašnjih 100, iznositi 200 dinara. Minimalni iznos dopune se odnosi na sve kanale dopune.

Cene svih pripejd usluga kao i obračunski interval ostaju nepromenjeni.

http://www.telenor.rs/sr/O-Telenoru...enja/Povecanje-minimalnog-iznosa-dopune/?pn=1
Videli da im bolje ide otkad su podigli min iznos dopune sa 50 na 100rsd pa smislili "ajd sad roknemo 200rsd da vidimo sta ce da bude".
 
Pretpostavljam da ocekuju da ce tako ljude naterati na postpaid, ali ocekujem da ce vecinu oterati kod konkurencije. Naravno, ako i druga dva ne urade ovo isto.
 
Za par dana mi istice Telenor kartica pa bio da dopunim... i bas sad povecali minimalnu dopunu na 200din... :)
Presao na VIP prepaid zbog boljih promocija jos davno....
 
Videli da im bolje ide otkad su podigli min iznos dopune sa 50 na 100rsd pa smislili "ajd sad roknemo 200rsd da vidimo sta ce da bude".

Pazi, za vecinu koje ZOVU, ovo je poskupljenje od 100 % jer oni dopunjuju kartice samo da ih ne bi ugasili. Tako je kod mene u porodici, ja imam postpaid i zovem ostale na prepaidu koji me samo cimnu pa ja njih zovem.
 
U objektima Moj kiosk lanca napadno forsiraju korisnike Telenora da predju na Vip mrezu. Pitao sam u vise objekata pomenute firme po gradu da li idu Telenor dopune, oni su krenuli da mi drze predavanje kako bi mi najpametnije bilo da predjem na Vip i kako su oni lideri i imaju najbolje promocije. Frustrirajuce je sto moram na +50 da trazim nebrendirane kioske koji se ne crvene u nadi da ce dopuna biti moguca, a nakon toga da me prisile da dam 200 din. iako mi promocija kosta 140 din.

Kad sam vec uplatio 200 din, hajde da uzmem taj famozni Puzzle dodatak gde imam vise neta. Ali avaj, nemoguce je aktivirati ga putem USSD servisa a aplikaciji je nemoguce pristupiti bez internet konekcije.
 
Nisam razmisljao o tome u datom momentu, bio sam previse isfrustriran ocajnom odnosu prema korisnicima i bednim pokusajima da korisnike prebace na postpejd
 
sta mts a sta telenor daje u prepaid-u za razgovore u mrezi a da je povoljno?
 
Mts Mix promocija ako imas karticu sa manjom potrosnjom 99din 7 dana a cak su neki uspevali da dobiju i za manje para kod mene za te pare nudi 200min to zavisi od starosti kartice i kolicine dopuna kredita
pozdrav
 
Mene ova situacija u vezi Telenor prepaida podseca na 2003. godinu, ako nije sada i gora. Brzina nakon potrosenih brzih megabajta podseca me na uvodjenja GPRS-a. Drugo, opet imamo minimalni iznos dopune od 200 dinara, onda smo morali "juriti" te vaucere po trafikama, a kad ih nema- pravac Komercijalna banka. Doduse, onda su tih 200 dinara produzavali vaznost kartice godinu dana, a danas, na ovim novim paketima, vaznost je svega 2 meseca. I sada, ova nova njihova promocija nije vredna ni pomena. Jako, jako losa ponuda i veliko nazadovanje...
 
Poslednja izmena:
Mts Mix promocija ako imas karticu sa manjom potrosnjom 99din 7 dana a cak su neki uspevali da dobiju i za manje para kod mene za te pare nudi 200min to zavisi od starosti kartice i kolicine dopuna kredita
pozdrav

A sto se tice nove kartice, da li ta ponuda vazi i za nove prepaid kartice?
 
vazi samo je 200din nedeljno i daju vise minuta posto imam jednu prenetu iz vip pa je na toj ta cena a na staroj par godina cena navedena gore
 
Ima na svim prepaid karticama koje su na novim prepaid tarifama (tj. tarifi).

Telenor prepaid kartice sada vaze samo 2 meseca od dopune? Valjda ce ljudi da se opamete i zaobidju ih. Mada koliko godina su ljudi pokazivali glupost, ne bi me cudilo da ostanu :(
 
Za stare nije promenjen rok trajanja
 
Nazad
Vrh Dno