Šta je novo?

Cooler Master Storm Trigger problem

Rayko

Slavan
Učlanjen(a)
10.12.2010
Poruke
1,592
Poena
210
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i7 9700k 4.8GHz & Noctua NH-D14
Matična ploča
Asus TUF Z390-PRO GAMING
RAM
PATRIOT Viper Steel DDR4 32GB 3200MHz
GPU
RTX 3070 Gigabyte Aorus Master
Storage
Samsung SSD 860 EVO 500GB, Samsung SSD 830 256GB, WD Black HDD 1TB
Zvuk
Creative SB X-Fi
PSU
SS Platinum 1000W
Kućište
COOLER MASTER MASTERCASE H500P MESH
Monitor
LG 27 GN850 144Hz
Miš & tastatura
Redragon M710 & Redragon Aryaman K569
Ostale periferije
CM H690
Mobilni telefon
iPhone 14 plus
Pametni uređaji
Galaxy Watch SM-R800
Steam
Curaffte
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Situacija je sledeca: Tastatura se nakon podizanja win. jednostavno "zamrznula". Ne reaguje ni jedno dugme medjutim jacina osvetljenja, num lock i caps lock koje sam poslednji put koristio ostali su upaljeni kao da je sve ok. Najcudnije je kad se podize sistem i u bilo kom trenutku pritisnem bilo koje dugme komp se zakoci i samo reset pomaze. Dalje, kada instaliram softwer za CM storm koji sluzi za menjanje funkcija tastera onda tastatura radi!? Cim ugasim aplikaciju opet isto totalni lock...

- Probao sam na drugom kompu i tastatura se isto ponasa jer u sebi ima memoriju i zapamtila je podesavanja tako da sam i to proverio,
- Reinstalirao sam USB drajvere i nista, tastatura je prepoznata od strane windowsa ali i dalje ne reaguje.
- Menja sam USB kabal koji ide uz tastaturu i opet ista situacija.

Da li je neko imao slicnih iskustava i sta mi je ciniti? Cudno mi je da tastatura radi samo kad je CM storm Trigger program ukljucen odnosno tada samo reaguje.
Da li postoji nekako nacin da je resetujem na fabricka podesavanja?
 
Ako ti je u garanciji odnesi je u servis
 
Poslata danas na reklamaciju, javljam sta sam uradio i sta je bio problem pa mozda nekome bude od koristi...
 
Zvali iz servisa, riknula tastatura:S: Sledi refund, nemaju drugu vise u prodaji...Uzrok kvara nepoznat :trust:
 
Nemaju drugu.. haha, cuveno srpsko trziste PC komponenti. Kojom planiras da je zamenis ?
 
Uzeo bi isto mehanicku tastaturu ali sto je najgore izbor je ravan nikakvom kod nas... Jos ne znam sta da radim...
 
Nazad
Vrh Dno