Šta je novo?

Samsung Galaxy S II Plus i9105

Lepoo izgleda :thumbup:
 
I posisace bateriju za nekoliko sati ne zbog notifikacija nego zbog toga što je telefon u awake stanju.
 
DynamicNotifications je bolje resenje, radi samo kada je telefon polozen horizontalno tj, ''na ledjima'' i moze da se podesi koliko da traje obavestenje, da li da se ponavlja i na koliko minuta itd.
 
Opa interesantno nisam znao da je uvek u budnom stanju ako su notifikacije na njemu, pa deluje bolje ali meni je mob uglavnom u dzepu i gledam ga na svakih 15tak minuta ko narkoman spric ako sam u mogucnosti ostala mi navika desi se ponekad da ne osetim vibraciju. Obicno bude neki poziv ili poruka ili twiter propusten ali oko 15 minuta u proseku bas da probam jednom da vidim koliko ce mi duze trajati baterija mada mi nije problem izguram dan sa njom.
 
Čini mi se da je smanjena jačina zvučnika u slušalicama kako da pojačam jačinu zvuka i gde to mogu da uradim. Naravno kad odvrnem do kraja ni blizu onoj jačini koju sam imao na 4.1.2 nešto su poboljšali a nešto bolje da nisu ni dirali. I kako da vratim sad na onu originalnu verziju? Izgleda da sam ja jedini koji bi to odmah uradio bez razmišljanja
 
Poslednja izmena:
Da li postoji neka sistemska caka da se pojačaja ton bez da se rutuje telefon?
 
Probao sam preko mmi code da udjem u sistem ali nisam uspeo jer očigledno nemam dobar mmi code da li neko zna koji je kod za ovaj aparat. Hoću da pojačam zvuk u slušalicama ako je ikako moguće. Probao sam da sa nekim aplikacijam sa google play-a to uradim ali nisam uspeo.
 
Toso, moram da priznam tliko retko koristim slusalice da nisam ni primetio razliku, a ako postoji nesto ne bi znao.
 
Da li koristite petno osvetljenje izgleda da ni to baš ne radi kako treba jer dok gledam u ekran gasi se a ne bi trebalo. I tastatura mi je podešena na qwerty a raspored je qwrtz. Možda tripujem sve bez razloga
 
Poslednja izmena:
Probaj da trepces dok ga gledas mozda proradi senzor, a sto se tice qwerty-a ista stvar cak se vise ni ne nerviram :D
 
Treba mi preporuka, SII plus ili S 3 Mini? I obrazlozenje ako nije problem.
Hvala unapred!
 
Treba mi preporuka, SII plus ili S 3 Mini? I obrazlozenje ako nije problem.
Hvala unapred!

Ja sam imao tu dilemu ali bez okolišanja ja sam se opredelio za s2+ i nisam pogresio samo jedno mogu reći prezadovoljan sam. U suštini to su dva slična telefona nema velike razlike ja bih rekao da je to pre stvar ukusa da li voliš obliji model ili klasično pravougaoni. Po meni mini je više ženski model, moja koleginica ga ima i igrao sam se sa njim, nisam video značajnu razliku u odzivu između ova dva telefona. S2+ ima 4.2.2 android dok mini ima 4.2.1 e sad ako ti to nije bitno onda uzmi šta ti se više sviđa svakako nećeš pogrešiti.
 
Poslednja izmena:
devojka ima s2+ koji je za poljsko tržište i nema update na 4.2.2. Da li je moguće skinuti i ubaciti 4.2 za nemačko tržište jer koliko vidim ovaj za poljsko izgleda neće ni doboto update ili se varam...?
 
Bilo je ranije, ali ajde da ponovim:
Svako ko se reši da uradi updete na 4.2.2 neka pažljivo proveri koju verziju telefona ima. Romovi za i9105 i za i9105p se razlikuju. Moj je i9105p i flešovao sam na 4.2.2 za Telekom Srbija I9105PXXUBMI3 (može da se nađe na http://www.sammobile.com/firmwares/) . Baterija osetno duže traje, stabilniji je, ima srpski i vizuelno i funkcionalno unapređeniji. Koristim ga nekoliko meseci i za sada sam baš zadovoljan. Uputstvo za flešovanje se nalazi ovde http://www.android.gs/flash-official...2-plus-i9105p/ . Treba obratiti pažnju da je uputstvo rađeno za stari Nemački rom koji je zamenjen novim I9105PXXUBMI3 (koji takođemože da se nađe na http://www.sammobile.com/firmwares/).
Pozdrav.
 
odlično! i njen je i9105p sa NFC, koliko vidim u tome i jedina razlika između ta dva modela i9105p je sa NFC a i9105 je bez NFC. Hvala! pozdrav
 
Primetio sam da nemam alarm vidzet 2x1? Apdejtovao sam na 4.2.2
 
Stvarno smo najgori od sve android dece, niko od nas da ubaci nesto pa da kaze kako radi ili ne radi. I ja medju prvima posto ne znam kako a nesto se i ne cimam da saznam...
 
Izasao novi update od nekih 100-ak megabajta, sa navodnom poboljsanom stabilnoscu sistema. Optimizovanje nekih 100-ak aplikacija. Nema vidljivih promena u interfejsu.
 
to "optimizovanje" je dalvik cache rebuild pošto je update skripta uradila wipe tokom instalacije
 
jel postoji nacin da se poveca interna memorija imam kitkat trenutno, hocu nesto tipa cronmod, njega sam probao da instaliram ne radi..
 
cm11 unofficial za sad sam zadovoljan, sve radi sto treba da radi neke bagove posebne nema, jedino sto se mucim je sa igricama ali verovatno je do igrica tipa san andreas itd...
inace baziran je na m4 verziji a ona je sa dosta manje bagova... imas na xda temu...
 
Da li neko zna kako da ubacim IGo naviagciju u telefon?
 
Primetio sam neku pukotinu sa strane iznad tipke za pojačavanje da li je to neki fabrički sastav ili je to maska napukla. Zanima me da li je neko primetio tu pukotinu??
 
Primetio sam neku pukotinu sa strane iznad tipke za pojačavanje da li je to neki fabrički sastav ili je to maska napukla. Zanima me da li je neko primetio tu pukotinu??
I kod mene je ima, i ja sam se pre nekog vremena pitao da li je to pukotina ili sastav
 
Nazad
Vrh Dno