Šta je novo?

Samsung Galaxy S II Plus i9105

Nisam video ovo Core a mislim da je pisalo samo Galaxy pa da si izmenio post :)

Pisalo je samo Galaxy jer sam stavio zarez na pogresno mesto (Samsung Galaxy, Core Sony...)

To je to onda :D
 
Poslednja izmena:
Pisalo je samo Galaxy jer sam stavio zarez na pogresno mesto :D (Samsung Galaxy, Core Sony...)
 
Poslednja izmena:
Izgelda mi kao jako dobar telfoncic, a i ovaj XM je dobar samo sto mu se ne vadi baterija vec je menja servis...A kontam da ce i stici dok mi ovi odobre zamenu u telenoru :D
 
Dobio sam zamenu i uzeo LG L7 II uz doplatu od 4200, bez ikakvih problema.

Srecno ostalima sa menjanjem
 
Ljudi, kako moze da se otkljuca ovaj tel? Koliko sam video preko galaxy unlock app-a ne moze. Moze i na pp ako neko ima varijantu za jeftino otkljucavanje kodom
 
Da li ima apdejt softvera 4.2 za ovaj tel. Kad odradim proveru on mi kaže da je softver već up to date
 
Da li ima apdejt softvera 4.2 za ovaj tel. Kad odradim proveru on mi kaže da je softver već up to date

Pa onda logično da nema. Update nije dobio mnogo popularniji S2 ne znam što bi ga onda dobio S2 plus...
 
Pa onda logično da nema. Update nije dobio mnogo popularniji S2 ne znam što bi ga onda dobio S2 plus...

Čitajući neke forume vidim da su u nemačkoj već pustili apdejt za s2+ dok za s3 još ništa nema. S2+ je noviji telefon od s2 pa eto možda je to neki razlog +

od Samsung Srbija sam dobio odgovor da pratim i dalje njihve najnovije informacije s tim u vezi.

Nisam nešto posebno zaluđen sve mi radi prefektno nego ja više zbog acuuweather vidžeta koji je lepši na toj 4.2 verziji JB
 
Poslednja izmena:
Ima modova na xda za taj novi accuweather. Ja sam stavio na obicni S2, sad ne znam, da li ima i za S2+
 
Kako rešiti problem buđenje telefona zbog Google servisa? Svega 2-3 dana imam ovaj telefon (S2 plus) , baterija se dosta brzo troši , nije ni 1h screen on, a ostalo je 30% .
 
Pa iskljuci Google servise...koji servis ti pravi problem? Update-uj softver...restartuj tel. itd..
 
Ljudi, kako moze da se otkljuca ovaj tel? Koliko sam video preko galaxy unlock app-a ne moze. Moze i na pp ako neko ima varijantu za jeftino otkljucavanje kodom

Izgleda da ne moze za dzabe :( Pokusavao sam sa vise verzija galaxy sim unlock-a i nisam uspeo. Izgleda mora da se plati.
Inace probao sam onaj nemacki 4.2 android i radi fino.
 
Kako rešiti problem buđenje telefona zbog Google servisa? Svega 2-3 dana imam ovaj telefon (S2 plus) , baterija se dosta brzo troši , nije ni 1h screen on, a ostalo je 30% .

nisam primetio ovaj problem oko google servisa, a što se tiče baterije traje mi 24h mada ja i nisam baš neki zahtevan korisnik.
 
Izgleda da ne moze za dzabe :( Pokusavao sam sa vise verzija galaxy sim unlock-a i nisam uspeo. Izgleda mora da se plati.
Inace probao sam onaj nemacki 4.2 android i radi fino.

Koooliko vremena treba da bi ovaj apdejt došao do nas?
 
Ne znam ni sama. Imala sam S3, sada S4, ali se sa ovim problemom nisam susretala. (S2 je suprugov). Probaću da pogasim Google servise (ako uspem) :confused:
 
Ugasi drugu i treću opciju u Google settings ikonici (zelenoj) pod location
 
Izgleda da ne moze za dzabe :( Pokusavao sam sa vise verzija galaxy sim unlock-a i nisam uspeo. Izgleda mora da se plati.
Inace probao sam onaj nemacki 4.2 android i radi fino.

Ne može sa galaxysim unlockom pošto je drugačiji chipset od običnog S2.
 
Onda bbs za detaljniji uvid
 
pozdrav za sve forumase!imam jedno pitanje vezano za samsung galaxy s2..hocu da mjenjam s tipom za taj mobitel,ali neznam dali je kopija ili original,nikad nisam imo taj telefon tako da nemam pojma koja je razlika izmedu originala i kopije.ako neko zna molio bi da mi napise..unapred hvala
 
E ako ne razlikuješ kopiju od originala onda ti ni ne treba ovakov telefon...
 
pozdrav za sve forumase!imam jedno pitanje vezano za samsung galaxy s2..hocu da mjenjam s tipom za taj mobitel,ali neznam dali je kopija ili original,nikad nisam imo taj telefon tako da nemam pojma koja je razlika izmedu originala i kopije.ako neko zna molio bi da mi napise..unapred hvala

Teško da ćeš uočiti razliku ako je kopija odlično odrađena da li taj tip ima njegovu kutiju sa pripadajućom opremom gde ga je kupio
 
Tošo nisam od tebe to očekivao...
Pa kakve veze ima kutija sa telefonom, čim pogledaš ekran vidiš da li je original ili nije.
Ne može SuperAmoled+ da se iskopira ;-)
 
A sta ako neko nije video SAmoled+ ekran, pa ne zna kako treba da izgleda ;)
 
E onda neka povede nekoga ko zna...

Ili... Kao što sam već napisao, ako toliko ne zna onda mu ni ne treba takav telefon.
 
Samo nek kuca *#0*# i videce jel oridjidji ili nije.
 
Eto "sizy", sad znaš kako da proveriš fon ;-)
 
Tošo nisam od tebe to očekivao...
Pa kakve veze ima kutija sa telefonom, čim pogledaš ekran vidiš da li je original ili nije.
Ne može SuperAmoled+ da se iskopira ;-)

Mislio sam na to da li su reg. brojevi identični i koje možeš proveriti preko neta. Jer možeš imati fejk telefon, a original ambalažu zar ne?

btw. Pronašao sam odgovarajuću app za weather instalirao sam Transaprent weather clock moćno izgleda evo link:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid27.transparentclockweather&hl=sr
 
Poslednja izmena:
To da, ali opet tako možeš biti prevaren jedino ako telefon ne vidiš uživo.
Ali naravno, uvek treba proveriti te brojeve :p
 
Pa, obzirom da sam ja dobio kutiju i garanciju od jednog OneX-a, a lik doneo sasvim drugi Onex (prilicno mator i ofucan), svakakve prevare su moguce.
Tako da obavezno uporedi imei iz garancije (kutije) i sa telefona :)
 
Nazad
Vrh Dno