Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Jel ima još neko problem da sa lizalicom nema bench forum preko tapatalka, kao i da ne može da pusti nijedan video sa blica/b92/link sa tapatalka?

Na telefonu gde mi je KK sve radi kako treba dok preko lollypopa neće ništa od navedenog...
 
Bench radi normalno, tapatalk (4.9.5) isto osim jedne sitnice (polje zaokruženo na screenshotu je belo na lollipopu (scr je sa telefona na kom sam trenutno da ne bude zabune).
Koliko vidim i kod drugih je tako.
Blic i B92 ne znam.

e9bcdc220b9c818c9880645356c8a11f.jpg
 
Jesi li na telefonu na lollypopu ili na KK?

Meni na Nexusu na lollypopu rade svi forumi osim bencha, a na G2 na KK i benchmark radi bez problema .
 
Poslednja izmena:
Nije posljednja, u pitanju je TT pro 4.6.2.

Ajde za TT ali mi nije jasno zašto video sa sajtova ne radi.
 
Martine, stavi App Redirect pa probaj preko njega kada ti zatraži browser kojim hoće da otvori.
 
Hvala, sad otvara svaki video (bar koji sam probao), ostaje samo da vidim da repom nekako problem sa benchom na TT. Čišćenje cashea nije pomoglo, probaću sa nekom novom verzijom TT.
Btw. jel TT više nema pro verzije?
 
Nema, ali ljudi koji su imali Pro sada imaju neki VIP status na novijoj. Ja sam imao pro pa sam migrirao na ovu poslednju.
 
Šta se dešava sa novim apdejtom?
Na moj tablet još ništa nije "sletelo".
 
Ni meni jos nije ponuđen, čekam i dalje...
 
Ни мени још ништа.
 
Pa, instalirajte preko factory image-a, to je bar lako.
 
U prevodu ipak ispade preview
 
Ne, ljudi zvanican je update, samo su mnogi prijavili probleme.Imate image, uvek mozete rucno da instalirate, majku mu, pa neksus je to.:D Privju je bio letos.
 
Progutao mi tt smajlić, nisam mislio ozbiljno ali ipak čeka OTA update. Volim tu vrstu komfora :-D
 
Нема потребе за журбом:).
 
Pozzz, vidim po netu, da ima dosta nesretnih korisnika koji su dobili OTA update LP i imaju strahovite probleme sa pustanjem bilo kakvog videa, kao i problem za WIFI povezivanjem na Cisco rutere. Da li i u okolini ima slicnih i da li se eventualno uspeli nekako da premoste probleme? Ne mislim naravno na vracanje na 4.4.4. :)
Ja nisam jos dobio OTA, ali bi malo da eksperimentisem sa ovim postojecim...a imam bas Cisco ruter.... pa ako slucajno neko ima iskustva....
 
Poslednja izmena:
Archos Video Player Free + Archos Video All Codecs Plugin mi pušta na LP sve što sam probao.

U principu mi i na N7 2013 i na N5 sve lepo radi, jedino što na N5 imam onaj memory leak pa jednom u 5-6 dana resetujem telefon, a na tabletu mi baterija ne prebaca 5h SoT - performanse su OK, ništa ne koči, ali jednostavno baterija slabija nego na KK.
 
Pozzz, vidim po netu, da ima dosta nesretnih korisnika koji su dobili OTA update LP i imaju strahovite probleme sa pustanjem bilo kakvog videa, kao i problem za WIFI povezivanjem na Cisco rutere. Da li i u okolini ima slicnih i da li se eventualno uspeli nekako da premoste probleme? Ne mislim naravno na vracanje na 4.4.4. :)
Ja nisam jos dobio OTA, ali bi malo da eksperimentisem sa ovim postojecim...a imam bas Cisco ruter.... pa ako slucajno neko ima iskustva....
MX Player radi bez problema i video i audio a nemam nikakvih problema sa povezivanjem na Cisco ruter 3928 koji sam dobio od SBB...
 
Pozdrav imam dva pitanja ako neko moze pa mi pomogne.
1. Imam kk 4.4.4 i s vremena na vreme mi neka aplikacija blokira rotaciju ekrana, šta god da radim ne reaguje dok ne restartujem tablet. Je l ima još neko takav problem?
2. Da li vam radi otg, i koji program koristite? Meni je samo jednom prepoznao fleš i nikad vise
 
Nazad
Vrh Dno