Šta je novo?

Google Nexus 7 - model 2013.

Takodje. Sasvim solidno radi i dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Svaki dan. Ja čitam knjige i stripove, a deca gledaju crtaće. Sad se na moru za 15 dana isplatio za sve pare. :D
 
I dalje sljaka ko zmaj..baterija mozda malo slabija

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
I moj ko zmaj za nekih mesec dana 3godine se druzimo...baterija malo oslabila ali sam nabavio jedan sa razbijenim ekranom da iskoristim bateriju i jos po nesto ne'daj boze da zatreba...
 
Poslednja izmena:
I ja ga koristim već 3 godine. Nema nikakvih problema. Baterija je isto malo oslabila, ali je i dalje sasvim dovoljna za čitanje knjiga i skripti za faks.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni baterija i dalje isto drzi kao i pre 2 godine. Ali nisam prelazio na noviji softver (Chroma rom od 22.04.2015 u kombinaciji sa Glitch 343) i baterija drzi odlicno. Mada ga i malo slabije koristim od kad imam ovu ciglu od telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koliko košta nova baterija i da li ju je moguće sam zameniti,ili mora u servis?
Za razliku od Asusa,Nexusu mnogo kraće traje baterija.

Послато са LG-D802
 
Nisam primetio da mi je posle dve godine baterija ista oslabila.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni se sporije puni i naravno dobrano smanjenje kapaciteta baterije. 3 godine su ipak prosle...
Videcu da menjam bateriju ili da ga koristim jos godinu dana na jedvite jade ovako pa da uzimam nesto drugo ili da batalim tablete.
 
Moguce i da je do konektora to sto sporije puni. Kod mene je bio taj slucaj, uzeo sam ga polovnog i nervirao se oko punjenja dok nisam zamenio konektor.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mozda je i kabl otisao...meni se desavalo da pokazuje kao jos 4-8 sati punjenja dok ne napuni, a preko 50% napunjen i sve cesce je sporo punio, dok nisam zamenio s kablom od starog fona.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ma kabal mi je star par meseci, nema teorije da je do njega. Plus mi taj kabal puni telefon brze nego standardan kabal od telefona.
 
Možda ne leži lepo kablić na punjaču. Proveri, meni se dešavalo da se sporo puni, pisalo je USB charging iako je na punjaču.
 
Zvanična verzija ne ali neki custom hoće sigurno.
 
A i pojaviće se najverovatnije novi Nexus 7 2016 u sledećih par meseci.
 
Pravo da ti kažem, nisam pogledao komentare, videću večeras da li ovo vredi.
 
Nazad
Vrh Dno