Šta je novo?

SBB D3i Platforma iskustva

I na HD kanalu je bilo manjih padova,ali nista bitno. I to nema veze sa SBB-om vec je problem u prijemu signala koji oni dobijaju. Gledao sam sad NBA, slika je fantazija. Jedino uzitak remeti Ilija Kovacic i reklama za krofne :)
maki super ti je sustikla ispod tv-a :D

Hvala hvala... Ako ti se bas puno svidja. Da znas da imam jos. Poklonicu ti
 
Heh i repriza derbija je krš slika. Da li je moguće da je to tooooliko loše encode-ovano. Inače, još uvek mi nisu aktivirali HD paket :D
 
Zovi ih opet za hd.
Nova akcija krenula. Mesec dana proba , sledeci mesec dinar. Znaci tek treci mesec se placa. Ugovor na 12 meseci. Uredjaji dostupni odmah. Novi . Ganc.
 
Poslednja izmena:
I pre dve nedelje je valjda bilo posle 30 dana probe,sledeći mesec za dinar.

Ako su im stigli novi boksovi to znači da mogu moju polovnjaču koja ne menja ip adresu da zamenim za novog?
 
Dali se novi uređaji razlikuju od starih i ako da, jel može neko da postavi sliku. Ja sam dobila polovan pre mesec dana, dobro radi, pa me kopka u čemu je razlika?
 
eaccd384ee704434fa18fda82a97cf82.jpg
9ac5abef4b030217ffb5bd9b31d7f64f.jpg
 
Koja je oznaka modela ispod na nalepnici?
 
Kod mene piše S1630-K8083-A-3.
Aktivirali su mi HD pakete... Pa SD verzije istih kanala iz nekog razloga kasne nekih 7-8 sekundi u odnosu na HD. I Sportklub SD kanali danas kod mene izgledaju definitivno gore/kompresovanije nego neki drugi SD kanali. Pogotovo jadno izgleda kad god je neka košarka.

Jel sad ta akcija sledeći mesec za 1 din važi za nas koji smo pre manje od nedelju dana dobili STB? :p
 
Poslednja izmena:
Opa... Pa nije isto. Mi svi imamo stari 8080 Albis(Scenegate Micro) a ti si dobio 8083(Scenegate Micro 2), dakle poceli su bolje uredjaje da daju. U tom slucaju ce i moj da "crkne" uskoro.

8080:

System

Chipset
Sti7105, >800DMIPS general purpose CPU

System memory
256 MB DDR2-800 MHz

Flash memory
128 MB NAND, 2 MB NOR

Operating system
Linux® 2.6

8083:

System

Chipset
StiH207

System memory
512 MB DDR3

Flash memory
128 MB NAND, 2 MB NOR

Operating system
Linux® 2.6

Takodje HDMI 1.3 vs 1.4b
 
Haha kad smisliš efikasnu metodu da ga spržiš javi da ja ubijem ovaj Telekom ruter (HG530) :D :D
Razlika u količini rama definitivno ne može da škodi, a HDMI 1.3 vs 1.4 ... pošto sam STB ne podržava 3D video niti 4k rezoluciju, isti đavo manje-više.
 
Poslednja izmena:
Jel to ima neka ponuda u tom mix-u ???

Meni je bilo cudno zasto nema neke mix opcije za d3i, gledao na sajtu medjutim nista nisam pronasao.... pitao ovde (dva puta) za svaki slucaj, medjutim niko nije odgovorio.

Kada budem uzimao stb, da li da insistiram na tom novom i kako da ga prepoznam? Koje su konkretne razlike?

I kad vec pisem poruku, ae da pitam i po treci put sledece:

Kod cenovnika d3i paketa, u koloni gde su akcijske cene, zanima me sledece: start paket i mesecna renta prijemnika. Recimo da izaberem ugovor na 12 meseci, da li se nakon toga gubi pogodnost te akcijske cene, odnosno da li cu nakon isteka ugovora morati placati osnovni paket 200 din vise + 390 za rentu prijemnika? Ako je tako, onda se isplati uzeti na 24 meseca, ili 12 po 12 meseci, pod uslovom da akcija non-stop traje?
 
I kad vec pisem poruku, ae da pitam i po treci put sledece:

Kod cenovnika d3i paketa, u koloni gde su akcijske cene, zanima me sledece: start paket i mesecna renta prijemnika. Recimo da izaberem ugovor na 12 meseci, da li se nakon toga gubi pogodnost te akcijske cene, odnosno da li cu nakon isteka ugovora morati placati osnovni paket 200 din vise + 390 za rentu prijemnika?

Na ovo pitanje trenutno niko ne može da ti da sto posto tačan odgovor. Prvi ugovori koji su potpisani od starta usluge ističu avgusta meseca. Tada ćemo videti kakva je situacija. Možda će pred istek ugovorne obaveze nuditi produžetak iste po akcijskim uslovima, videćemo...
 
Na ovo pitanje trenutno niko ne može da ti da sto posto tačan odgovor. Prvi ugovori koji su potpisani od starta usluge ističu avgusta meseca. Tada ćemo videti kakva je situacija. Možda će pred istek ugovorne obaveze nuditi produžetak iste po akcijskim uslovima, videćemo...

Ako stignem danas, oticu do sbb-a (Bulevar Kralja Aleksandra 34), da ih priupitam 1 na 1
 
Ni oni ne znaju šta će se desiti kada nekome istekne prvih 12 meseci.To ne treba da te previše brine,uživaj u kanalima i hd ponudi.Kad ti istekne 12 meseci a ponuda ostane ista možda će biti opet akcije pa vrati opremu i na drugo ime uzmi ponovo novih 12 meseci uz sve pogodnosti:d

Mene zanima da li ovi novi prijemnici rade brže i bolje?
 
Rade , brze bolje :) moraš nekako da spržis postojeći :)
 
Pa ko to moze da ti kaze? :)

Mada ja svakako planiram da ovaj zamenim pa cemo da vidimo. Trebalo bi onaj da radi bolje, noviji je procesor i duplo vise ram-a.
 
Ni oni ne znaju šta će se desiti kada nekome istekne prvih 12 meseci.To ne treba da te previše brine,uživaj u kanalima i hd ponudi.Kad ti istekne 12 meseci a ponuda ostane ista možda će biti opet akcije pa vrati opremu i na drugo ime uzmi ponovo novih 12 meseci uz sve pogodnosti:d

Znaci nakon isteka ugovora od recimo 12 meseci, raskida istog, i potpisivanja novog, ne mogu na isto ime? Zasto?

Mene zanima da li ovi novi prijemnici rade brže i bolje?

Takodje.
 
Poslednja izmena:
Kada budem uzimao stb, da li da insistiram na tom novom, i kako da ga prepoznam?
 
Moraš da poneseš lupu,ala inspektor Kluzo :d i da pozadi potržiš broj K8083.
 
Poslednja izmena:
Kad je nesto novo, to se vidi , celofani. Ma miriše na novo.
 
Znaci nakon isteka ugovora od recimo 12 meseci, raskida istog, i potpisivanja novog, ne mogu na isto ime? Zasto?



Takodje.

Verovatno zbog akcije... Ako hoces. Jer novi korisnici uvek imaju vece povoljnisti od postojecih
 
Nema šanse. To je sve otislo.
 
Nazad
Vrh Dno