Šta je novo?

CF (2 x 7950) na vodi

A znam znam, rece mi deminos :)
Srecno, neka te lepo sluzi :) :)
 
Samo 5960X da pazaris :)
 
Poslednja izmena:
Bice przenja, mozes komotno da odjavis grejanje :d
 
Jedva cekam rezultate! Ona cena za RVE nije smela da se propusti! :) Steta samo sto kod nas od iole dobrih memorija ima samo Kingston.
 
1x7950

Screen_Shot530.jpg


Screen_Shot532.jpg


Screen_Shot534.jpg


2X7950
Screen_Shot535.jpg
 
Poslednja izmena:
A ti sunce zareno!!!!! :smoke: Extra rezovi!
 
Taman zahladnelo, treba pojačati grejanje :d

Jel' i dalje EK na cpu? :p
 
Moja klokovana R9 290 ima Graphics score u 3D Mark 11 od 16,715, tuga :d Sta znaci voda :/ Ovo 404GFlopsa je za pohvalu :)
 
svaka chast za rezove !

bilo bi tu josh barem 50 gflopsa bez HT-a.
 
Slobodno mogu da kazem da sam jedini za sada ( ili medju retkima ) koji se usudio da pusti linx na 5960x procesoru i to jos overklokovanom :) Na internetu nisam nasao nista o tome, osim upozorenja da se stabilnost ne testira sa Linx-om i Pirme Small FFTs zbog pregrevanja :S: a ja to upozorenje podrzavam u potpunosti :) Overklokovan procesor moze da povuce 400w tj 33A na grani od 12v :zgran.....Ali o tome u novom poglavlju.

Taman zahladnelo, treba pojačati grejanje :d

Jel' i dalje EK na cpu? :p

Jeste :)
 
Poslednja izmena:
:shock:

Thumbs up!!! Imam jedno pitanje, vezano za temperature jezgra 11c. Kako?
 
Hladno u sobi, plus vodeno hladjenje ?
 
:shock::shock: Svaka čast opasni rezovi i veoma veoma ozbiljan komp :wave::wave:

Baci par slika sistema ako ti nije teško da malo balavimo :)
 
Poslednja izmena:
Teško će stati sve u isti kadar. :d

Nego, što reče demios, a da probaš sve to sa HT off uz još više GFlops, valjda je dosta 8 jezgara za top rezultate?
 
i5-4670K izvlaci oko 210GFlops-a sa 4,4GHz, 3,5GHz cashe i 1600MHz ram. Znaci da bi 5960X na 4,6GHz trebao imati bar 440GFLops-a, posto su to skoro ista jezgra (vise cash-a, DDR4 i quad channel za 5960X ) ?!
 
oopaaa...iideemo....dolazim u chetvrtak da mesarimo
 
Osvezenje sa jednom kartom :)


Screen_Shot555.jpg

Screen_Shot553.jpg

Screen_Shot554.jpg
 
Poslednja izmena:
Au, 1400 mhz za GPU - ma divno bre! svaka cast + super rezovi u 3dmark! :)
 
Au Delevicu Bravo,taj GPU score ubija i GTX970 score!!! A bogami gledam listu 100 najboljih rezova za Vantage kidaš lagano i neki Gtx 780 Ti a i Gpu score je tu sa GTX 980 - 3 do 4k su bolji rezovi na 980tici. Išao sam od 100tog pa na gore. ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno