Šta je novo?

LG G2

Meni odma fc cim nekoga cimnem i prekinem. Joj ja sam zab kako se ulazi u recovery :D ja sam preko quick boota ulazio a on mi sad ne radi :)

u tom slucaju i ja dobijem fc, evo sad probao ali kad zoves i prekines nista. drzi vol - i power dok ne vidis lg logo, onda pustis na kratko i opet stisnes.. ponudice ti factory reset i samo potvrdis par puta (ne boj se, nece ti nista obrisati :D)
 
A da da setio se, hvala :) nervira me to sad ubacujem 21.11
 
ok :D kaze neki lik na xda "Resolved dialer FC on hangup by replacing dialer.apk", kako da uzmem taj apk iz stare verzije :D
 
Evo sad cu, za sad lepo radi jedino kamera sto je osakacena, ne znam jel moze da se ubaci neka druga kamera app?
 
Trenutno sam na Cloudy G3 v2.1 i imam problem sa knock on ali samo kada je telefon duze u stanju mirovanja i onda tapkam i nece da upali displej pa moram na dugme nazad ali i na to dugme ponekad samo bljesne pa se ugasi i tako ga lovim dok ne pocne da ustaljeno radi, a posle toga radi i da ga gasim i palim, samo znaci nakon malo duzeg mirovanja, da li neko zna sta bi od prilike moglo biti, napominjem da sam telefon uzeo sa verzijom 10B i na njoj je sve extra radilo, kako sam nadogradjivao verzije tako je to pocelo sad najvise zeza na cloudy.
 
To je do roma hoce na cloudy da zeza. Nego na LS ne moze da se gleda 4k neke linije sacuvaj Boze :)
 
Poslednja izmena:
Moraš skinuti onaj init.d program na playstoreu i imaš moj enabler.apk . znaci,ROM, gapps, supesu novi, reboot. Install taj "universal init.d", install enabler i klik. Na rebootu ce raditi. Enabler imaš negdje na cm12 temi gdje sam postavio. Samo pogledaj na toj temi " enabler"

Ja sam ukljucio na double tap home button da mi ugasi ekran a sa ovom komandom - "echo "1" > /sys/devices/virtual/input/lge_touch/touch_gesture" koju sam nasao u tvojim nekim ranijim postovima za cm12 radi double tap wake... radi posao bez puno budzenja :)
 
Jel mozete da pustate 4k klipove? Nego nasao sam jos jedan veliki bag :(
f30a8a8b4d64f468fbbbb1d2f6b6ae78.jpg
 
Poslednja izmena:
Čekaj malo da se isprazni, imaćeš verovatno već na 98%
 
Vidim dosta problema na LS 4.0. Ostajem za sada na LS 3.2 Milestone. Perfektan room. Po meni mnogo bolji od Cloudy. Baterija- fantazija.
 
Izvalio sam paljenje i gasenje ekrana bez kucanja tih komanda na LS 3.2 Mileston paljenje dupli tap radi normalno a gasenje ne moze na sred ekrana vec samo u centar iznad google pretrage dupli tap... Radi i posle restarta
 
Zota pa imaš moj enabler koji ga pali poslije. A imaš i neki advanced Tool kako se zove vec
 
Nazad
Vrh Dno