Šta je novo?

LG G2

I ja sam dva puta iz prve, ali dva puta me bas dobro namucio
 
Pokusavam da vratim telefon na stock rom, skinuo uredno kdz file i lg flash tool 2014, prije toga instalirao driver-e iako su vec bili instalirani. Krene sve uredno i kad pocne instalacija firmware-a stane na 4% i prikaze da izvadim usb izvadim bateriju upalim ponovo telefon i pokrenem postupak. Pokusavao i na drugom racunaru medjutim ista stvar. Vec sam ranije radio instalaciju sa flash tool i uspijevao iz prve ali sad nece. Je li radim nesto pogresno ili... Zaboravi napisati da sam sad na Claudy 3.2
 
Ja sam morao prvo neki stari kdz da flešnem, pa tek onda Lollipop. Nisam siguran da li sam prvo išao sa JellyBean ili KitKat kdz-om.
 
Sve je ok, samo ne bi bilo loše da koristiš poslednju verziju jer da je bilo nekih problema u ovoj se to možda ne bi videlo.
 
Počeo je nešto da mi baguje telegon malo. Kad pritisnem home ako pritisnem malo bliže onom app tasteru (ili kako se već zove) pritisnu se oba tastera (zasvetle oba). Dal mi to baguje touch i koliko bi koštala popravka za to :S: ?
 
Sve je ok, samo ne bi bilo loše da koristiš poslednju verziju jer da je bilo nekih problema u ovoj se to možda ne bi videlo.
Pa ne mogu sad da gledam da li si ti ili autor one teme na koju si me uputio je insistirao da se skine verzija koja je tamo napisana a to je 1.16. U stand by rezimu je skinuo 4-5% za 10-11 sati. Sto je potpuno ok. Nesto drugo je pravilo problem.
 
Ovaj Meizu MX4 Pro je boles, stvarno perverzno jak izlaz:


Kakav li je zvuk sa tim DAC u njemu?
 
Ja sam morao prvo neki stari kdz da flešnem, pa tek onda Lollipop. Nisam siguran da li sam prvo išao sa JellyBean ili KitKat kdz-om.
Pokusao i KitKat kdz i ista stvar. Evo sta se pojavi
039f53756b50e81b7a8a10c2ad448a03.jpg
 
Pa ne mogu sad da gledam da li si ti ili autor one teme na koju si me uputio je insistirao da se skine verzija koja je tamo napisana a to je 1.16. U stand by rezimu je skinuo 4-5% za 10-11 sati. Sto je potpuno ok. Nesto drugo je pravilo problem.

star je taj post, koristi slobodno (i poželjno) poslednju verziju.
 
Pokusao i KitKat kdz i ista stvar. Evo sta se pojavi
039f53756b50e81b7a8a10c2ad448a03.jpg
Probaj drugi usb port. I ja sam pre slanja na servis isto se namučio da kdz odradim. Takođe bio na Cloudy 3.3. Isti računar sam koristio za gomilu kdz nazad samo je posle flaša 3.3 pravio problem. Pre toga sam uspešno flaš Cloudy 3.1 i posle clean flaša 3.3 počeli problemi. I na xda par ljudi imali isti problem. Meni je sa samo kde lolipop prošo.
 
Jesam mijenjao 3 usb porta, pokusavao na drugom racunaru isto stalno. Ne znam sta da uradim, da li da stavim Claudy 3.3 pa da pokusam ili nesto drugo...
 
Očisti instalirane drivere pa probaj instalirati nanovo. Skini novi flash tools sa xda ako već nisi. Ja sam na kraju bootovo Cloudy 3.3 pa kdz lolipop skinut preko imei.
 
Ima li ko onaj benderov paket za ozivljavanje telefona ? :S
Nasao sam paket ali ljudi moji, non stop vrti LG logo ne mogu nista da uradim...
 
Poslednja izmena:
Nemojte da instalirate 2% fix, ja sam brickao telefon i jedva sam izasao, ja sam se na KK vratio sa somboons ROMa, nije htelo sa Cloudyja. Mozda je problem do Runtime C++, nije dobra verzija ili pokusajte drajver da iskljucite pa ukljucite.
 
Nemojte da instalirate 2% fix, ja sam brickao telefon i jedva sam izasao, ja sam se na KK vratio sa somboons ROMa, nije htelo sa Cloudyja. Mozda je problem do Runtime C++, nije dobra verzija ili pokusajte drajver da iskljucite pa ukljucite.
Kuzis, svi se kunu u fix a nekima ce odmoci umjesto da pomogne al ajd.

Ja sam si sastavio cijeli set particija pa flashao
 
Kakvo olaksanje ovaj povratak na KitKat, 7h SoT bez problema nije mi potreban ni greenify ni nista, bolje radi ali Lollipop ima bolje animacije i lepsi je.
 
Nazad
Vrh Dno