Šta je novo?

LG G2

Ako si na stock L-u, samo odradis autorec(skines app sa ps-a i odradis), onda samo flesujes cloudy iz twrp-a.
 
Odradio vratio ja sad nazad na stock L.Ali sta mi se sada desava nece WI-FI da upali uopste sta se tu sada desilo?? :O
 
Posle reseta telefona radi wi fi opet.Dobar je meni i L stock.Hvala vam na pomoci
 
Pogledaj thread id hyeltona, tot metoda. Znači zabiravi sad kdz nego tot. Ili skini stariji kdz pa probaj, s jednim od to 2 ces uspijeti 100%, ne brini
 
ok,hvala druzenadao sam se da ces da se javis.,problem je i sto ne prepoznaje drajvere kad je u download modu.
 
Тот метода завршава посао, и ја сам имао исти проблем
 
Jel ima neko od vas ovde "IMAK Cowboy Quicksand hard shell"? Lepo mi izgleda a i ona hrapava pozadina kao kod OnePlus telefona ali pre kupovine želeo bih da čujem iskustva naših ljudi ako ima. :)

I Mocolo tempered glass, jel poručivao neko? Jel ima vazduha oko ivica ekrana? I jel zna neko neki tempered glass koji sigurno ali sigurno nema te ivice oko ekrana?

Hvala unapred. :)

Teorije nema da neko sa foruma ima taj shell, ja se ne bih nadao...
A sto se tice stakla preko ekrana, ja sam imao, stavio mi u Turskoj neki ulični prodavac, znaci pitaj boga sta mi stavio, i bio sam zadovoljan generalno, lepo je stajao, jedino je izgubio malo na osetljivosti...
 
Da sa cloudy vratio se na stock.
 
Pojavila mi se mala zuta mrlja iz levu ivicu ekrana posle apdejta sa 30b na 30d.

Da li da menjam ekran i gde i koliko to košta, ili pak da to ostavim tako?

Hvala.
 
To od tebe zavisi, inače ona ne remeti normalnu upotrebu telefona...jos se sada zimi kada je hladnije teže javlja nego leti pa i ne iritira toliko...
 
Ja imam i na levoj i na desnoj strani, ima preko 3 meseca. Ne moras da brines oko toga, nece da se siri, bar kod mene je tako. Kad je telefon vruc izrazenije ce biti, kad je hladan manje izrazen. Sto se tice rada telefona isto je sve sa i bez mrlje
 
Ja imam i na levoj i na desnoj strani, ima preko 3 meseca. Ne moras da brines oko toga, nece da se siri, bar kod mene je tako. Kad je telefon vruc izrazenije ce biti, kad je hladan manje izrazen. Sto se tice rada telefona isto je sve sa i bez mrlje
Hvala puno na odgovoru.

SAD mi je srce na mestu. [emoji2]
 
Ako nemas garanciju, ne moras da bacas pare na nov ekran. Ali ako ti bas smeta ti zameni :D bolje cekaj ako ti ispadne i pukne ekran ne daj boze, pa tad zameni.
 
Pogledaj thread id hyeltona, tot metoda. Znači zabiravi sad kdz nego tot. Ili skini stariji kdz pa probaj, s jednim od to 2 ces uspijeti 100%, ne brini

Hvala,proslo je sve uspesno uz malo muke.Ovde stvarno mogu da se procitaju korisne stvari,drago mi je da postoji ovaj sajt i ljudi koji hoce da pomognu jedni drugima.POz:):):)
 
Moze neko da mi objasni sta je ovaj bootstack i sta je bumped recovery?
Procitah nesto na xda, al' nije mi bas jasno. [emoji14]
 
Pitanje za nekog ko je radio:
Ako uradim backup preko LG PC softvera(ne LGtools) resetujem telefon na fabricko i vratim beckup, da li cu izbrisati foldere i repove od aplikacija koje su deinstalirane, zaostale nepotrebne fajlove? Od kad sam kupio telefon nije resetovan na fabricko.
Takodje da li ce vratiti podesavanja tj. telefon u predjasnje stanje?
 
Pitanje za nekog ko je radio:
Ako uradim backup preko LG PC softvera(ne LGtools) resetujem telefon na fabricko i vratim beckup, da li cu izbrisati foldere i repove od aplikacija koje su deinstalirane, zaostale nepotrebne fajlove? Od kad sam kupio telefon nije resetovan na fabricko.
Takodje da li ce vratiti podesavanja tj. telefon u predjasnje stanje?
Nisam to radio,logično je da vraćaš u stanje koje je bilo sa svim repovima i ostacima od aplikacija.
 
Da ne listam unazad temu, imam trenutno neki rom na telefonu, nije lolipop, kako da vratim na fabricki OS i da updejtujem na Lolipop, neka mi neko napise ili ovde ili u private message, hvala unapred
 
Odneo sam g2 na servis u telenor pre pet dana zbog mrlje, danas mi javili da ce da mi daju zamenu, sta predlazete sta da uzmem, cini mi se da je pre godinu ipo kod njih bio oko 75000...
 
Svi bre imaju tu žutu mrlju, samo kod mene ništa :) i sad ima i garancija da istekne, ako nije već istekla
 
Ne baksuziraj...
Inače G2 nije telefon koji lepo trpi vreme, koji će par godina da služi bez ikakve intervencije, nažalost...to probijanje i pojavljivanje mrlja mu je baš nedostatak.
Inače, oni koji razmišljaju da uzmu nov, garancija i nema brige...
Radite analogiju kao na primer sa kvacilom kod auta, osetljivim kvacilom, vek trajanja zavisi od toga kakva je upotreba i od kvaliteta kvacila, ne pregrevajte telefon često, i trajaće...
 
Мени у ВИПу нудили Галакси А5, нема више Алфе, мислим да нема ни г3, тако да пажљиво са тим жељама око мрље, може да се деси да добијете гори телефон. Још нисам узео нови, чекам да се појави нешто да ваља... Не знам какав је Xiaomi mi4?
 
Nazad
Vrh Dno