Šta je novo?

LG G2

Da li garancija ista znaci? Pre ovog telefona imao sam arc s na kome sam u garantnom roku 2-3 puta menjao masku jer je Sony priznao gresku. Svi su pucai u gornjem levom uglu. Ako se stalno desava sa lg kako su ljudi resavali to?

To sto se desavalo ARC S-u ne znaci mnogo, jer nisam primetio da je cest taj problem-do sad nisam video takve slucajeve uopste, da budem precizniji. Samim tim,sumnjam da ce ga LG tretirati kao svoju gresku, pre kao neadekvatno koriscenje.
 
To sto se desavalo ARC S-u ne znaci mnogo, jer nisam primetio da je cest taj problem-do sad nisam video takve slucajeve uopste, da budem precizniji. Samim tim,sumnjam da ce ga LG tretirati kao svoju gresku, pre kao neadekvatno koriscenje.
Ne znam za g2, ali dosta nexusa 5 i g3 su tako pucali na lajsni.
 
Lg i njihova plastika.. :)
G3 ,g2 i n5.. Svi do jednog pate od toga.
 
Ljudi jeste da pitam vec 3x, ali vise sam se smorio, bukvalno ode mart i nista od lolipopa?Rekose krajem marta i nista, jel ima neko bilo kakvu informaciju kad ce pustiti oficijalni?
 
Ne postoji tačan datum, postoji informacija koja kazuje okvirno, kažu da stiže u drugom kvartalu ove godine.
 
^^ zasto si tako zapeo za L, zasto je to toliko bitno i sta ocekujes da ces dobiti?
 
Poslednja informacija je da ce izaci izmedju aprila i juna. A kako to obicno biva, racunaj jun
 
Ja sam nasao podatak da izlazi ili u martu ili aprilu.. Očekujem sredinom aprila da dodje
 
Vec je bila ta vest, globalno izlazi u q2 2015, sto ce reci u drugom kvartalu. To su april, maj ili jun. Jedino sto nigde nisam video da li ce biti 5, 5.01 ili 5.02
 
Poslednja izmena:
Svi su isti i loši. Da bar puste 5.1 kad se toliko čeka...
 
:) ja mislio ja u pogresnoj temi, usao unutra kad ono S4 ovo, s4 ono..

nadam se da se tu spominje onda barem i9506 a ne obicna i9505
 
^^Što su loši, memory leak? Već nekoliko dana sam na ovom procurelom vijetnamskom romu i nije loš, odvrnuli su mu malo taktove, fluidan je, ali i baterija kraće traje. Nisam primetio to sa memorijom. Nema npr. više onog seckanja u trafic raceru, ostalo isto kao i ranije.
f015be1284847fc8f7b0cbbada8c7fca.jpg
 
Na G3 je očajan :) ima leak, i loše je keširanje aplikacija (taj problem imaju svi proizvođači na 5.0)
 
Ja to ne umem da vidim, verovatno jeste tako i ovde, uglavnom imam u proseku 300-400 slobodnog rama.
Razlika u odnosu na kitkat je da sve aplikacije koje su pokrenute od uključivanja stoje u onoj scroll listi, mada nisu ni trenutno pokrenute, ni keširane, nema ih u running i cached.
 
Da to je to, kad gledaš u cached stalno imaš dosta free, ne napuni do kraja kao na (podešenom) kitkatu ili na 5.1
 
^^Treba da ubacis fix za bateriju zato sto je port sa L90 pa prijavljuje kao 1900mAh

P.S.
e6580e81ee88d4b41d399abc50d5745d.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li je ikako moguce ukloniti accuweather widget sa lock screena, a da mi ostane u notification baru? Nikako mi ne uspeva da to odradim. :)
Inace sam na CloudyG3 3.0 LL
 
Pojavile mi se proklete žute mrlje/fleke na gornjem delu ekrana uz samu ivicu..
Baš su slabo primetne ali kad ih jednom vidiš vidiš ih non stop, sad samo u njih gledam.
Najviše se vide na beloj i svetlo sivoj pozadini...
Tu koliko sam shvatio nema leka, tako je kako je?
:/
 
Nema leka... Nazalost.

Mislim ima ako imas validnu garanciju..
 
^^Što su loši, memory leak? Već nekoliko dana sam na ovom procurelom vijetnamskom romu i nije loš, odvrnuli su mu malo taktove, fluidan je, ali i baterija kraće traje. Nisam primetio to sa memorijom. Nema npr. više onog seckanja u trafic raceru, ostalo isto kao i ranije.
f015be1284847fc8f7b0cbbada8c7fca.jpg
Koja verzija kad su odvrnuti klokovi?
 
Pojavile mi se proklete žute mrlje/fleke na gornjem delu ekrana uz samu ivicu..
Baš su slabo primetne ali kad ih jednom vidiš vidiš ih non stop, sad samo u njih gledam.
Najviše se vide na beloj i svetlo sivoj pozadini...
Tu koliko sam shvatio nema leka, tako je kako je?
:/
Koliko je star telefon?
 
Pojavile mi se proklete žute mrlje/fleke na gornjem delu ekrana uz samu ivicu..
Baš su slabo primetne ali kad ih jednom vidiš vidiš ih non stop, sad samo u njih gledam.
Najviše se vide na beloj i svetlo sivoj pozadini...
Tu koliko sam shvatio nema leka, tako je kako je?
:/
ja imao isti problem i dva puta menjali ali nisu dobro pa sam na kraju dobio nov
 
Možda sami prljava? Meni je u zaštiti isto ali je prljava, izgleda ko izgrebano. Uzmi malo silikon spreja i pospricaj i maramicom očisti
 
Definitivno izgrebano. Probao sa raznim sredstvima da očistim, ali neće. :(
 
Uvukla ti se prljavstina ispod, mozda pesak, i zbog pritiska izgrebala plastiku. Desava se, i meni je non stop bio u zastiti, ali uprkos tome ima dosta mikrotackica pozadi.

Sad sam gledao neke klipove, poredjenje brzine telefona Kitkat vs LL 5.0 i 5.1 (Nexus 5). Sporije radi tel na lolipopu, i to primetno.
 
Imam problem sa G2, desava mi se da kada hocu slusalice da konektujem one ne legnu kako treba tj ne udju do kraja i telefon odnosno jack ih izbaci, hoce da udju samo po odredjenim uglom i to kada ih jace gurnem u telefon.Zanima me da li je jos neko ima ovih problema, i ako ih je imao kako se resava to? :)
 
Nazad
Vrh Dno