Šta je novo?

LG G2

Imam jedan problem.Stavio sam CloudyG3 v2.0 i sve je super samo mi ne radi blic na kameri.Zatamnjen je i ne mogu nista da uradim da ga aktiviram .U cemu je stos i ima li leka?
 
Probaj da namestiš mode na Auto i isključi HDR ako je upaljen.
 
Bravo danilov.Hvala.Da li bi dobio nesto bolju kameru ako ubacim fix o kome sam citao po postovima i koji fix bi isao na CloudyG3 v2.0
 
Cloudyfa izbacio ?
Nije on koliko mi je to poznato, jednostavno uz rom dolazi sređena kamera i drajveri ...
Dok na optimus G3 romu toga nema i treba da se flešuje.
 
Oprostite sto prekidam diskusiju :D Nesto smo utajili sa probama lollipop romova, moj slucaj je da sam instalirao 20h stock i sredio ga pa mi mrsko sad da probam, mada je izaslo dosta buildova od tad. Je li neko mozda na nekom lolipop-u? Kakvo je stanje sa njima? Poslednji lollipop koji sam probao jeste bio AICP, nije los bio samo mi treba dobra kamera pa sam odlucio da stavim kk :)
 
Ne pratim nesto posebno temu u poslednje vreme ni ovu ni cloudy g2 na xda...da li neko zna oce li biti uskoro update od clouydia na lollipop posto je na g3 stigao update :)
 
Hocu da se vratim na bruce rom, ali na cloudy romu je mnogo bolja kamera. Posto ste okacili fix za kameru, kada se prebacim na drugi rom, da li samo instaliram fix ili prvo moram da deinstaliram nesto. Da li se tada za kameru pojavljuje nova aplikacija?
 
Tamo pise da je samo 2$ pa mi i to malo zagolicalo da posumljam nekako mi je to bilo veoma malo za takvu stvar jer kod mene u servis traze 1000 din za unlock... ali ok jos samo da navatam drugara da mi preko njega uplati jer ja nemam internet karticu nisam jos to otvorio :)
 
Tamo pise da je samo 2$ pa mi i to malo zagolicalo da posumljam nekako mi je to bilo veoma malo za takvu stvar jer kod mene u servis traze 1000 din za unlock... ali ok jos samo da navatam drugara da mi preko njega uplati jer ja nemam internet karticu nisam jos to otvorio :)
Pa i nasi serviseri bi da se ogrebu :)
 
Ja sam probao par romova lollipop i nazalost kod svih je bila problem kamera tako da sam se i ja vratio na kk 20h
Imam aicp nightly i lg aosp kameru, staru onu od jishnua. Dobro radi. Ne mogu mjerkati kvalitetu ali OK je.
@zota- nije to Srbija samo, to smo mi balkanci koji bi se preko noći obogatili zavaljavsi svoje prvo. Jedino gdje možeš računati na realan pogled i zajedništvo, pomoć i sve su forumi gdje svatko svakome pomaže. Zato su forumi zakon ;)
 
Poslednja izmena:
Imam aicp nightly i lg aosp kameru, staru onu od jishnua. Dobro radi. Ne mogu mjerkati kvalitetu ali OK je.
@zota- nije to Srbija samo, to smo mi balkanci koji bi se preko noći obogatili zavaljavsi svoje prvo. Jedino gdje možeš računati na realan pogled i zajedništvo, pomoć i sve su forumi gdje svatko svakome pomaže. Zato su forumi zakon ;)
+1 hvala bogu pa postoje forumi i ljudi koji zele da pomognu odvajaju svoje dragoceno vreme za ovakve stvari :)

Nego reci ti meni hocemo li mi od tebe za novu godinu dobiti rom neke full kao paketic :) :) :)
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno