Šta je novo?

LG G2

A kako sa ebay-a skontate da je original? Imate odredjenog prodavca ili?
 
Dobiješ šifru, nju ukucaš na sajtu proizvođača i kažu ti kakva je situacija :)
 
naruceno 17.10. na carini kod nas stiglo prosle nedelje a ja jos uvek bez spigena...
tako da nema pravila...
aliekspres necu ni da komentarisem... futrola za tablet stigla posle dva i po meseca...

Ma nemojte da gledate tako. Ja sam naručivao par puta sa alija i uvek je dolazilo za 15-18 dana (nikad duže). I da, najveći problem je naša carina na kojoj stoji po 4-5 dana.
Ono što mene tu najviše nervira, što pored pdv-a uvek plaćam i neko otvaranje pošte na carini (koje inače nigde nije proknjiženo) tako da mi svaka pošiljka dođe +pdv+100-180 din. Nije neka lova, ali kad kupuješ nešto na sitno, onda ti je to skoro cena onoga što si već platio karticom, samo sad u dinarima. A baš bih voleo da vidim tu original spigen, pošto sam ja kupio na aliju za 3,5€ :D Super je, samo brate, to više nije taj elegantni, tanki telefon :D
 
Probajt cloudyflex lepo radi a i tema je mocna black fazon, bateriju testiram pa javljam :D
 
Ma nemojte da gledate tako. Ja sam naručivao par puta sa alija i uvek je dolazilo za 15-18 dana (nikad duže). I da, najveći problem je naša carina na kojoj stoji po 4-5 dana.
Ono što mene tu najviše nervira, što pored pdv-a uvek plaćam i neko otvaranje pošte na carini (koje inače nigde nije proknjiženo) tako da mi svaka pošiljka dođe +pdv+100-180 din. Nije neka lova, ali kad kupuješ nešto na sitno, onda ti je to skoro cena onoga što si već platio karticom, samo sad u dinarima. A baš bih voleo da vidim tu original spigen, pošto sam ja kupio na aliju za 3,5€ :D Super je, samo brate, to više nije taj elegantni, tanki telefon :D

Ovde sam ja uzeo i ® je - http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-Slim...ection-for-LG-G2-international-/271297777528?
Da povećava gabarite telefona, ali zato kada budem prodavao telefon mogu da kažem da je 10/10 baš zbog spigena i zaštite za displej :)
 
Instalirao sam cloudy g3 2.0, bas je dobar rom, za sada nema problema. Da li je moguce promeniti da kada duze drzim HOME dugme se ne startuje google now automatski?
 
U zadnjih nekoliko dana svaki dan pogledam da nije izašao neki novi oficijalni abdejt - preko LG PC Suite, od jutros ide ova poruka... , nije da sam se nešto preterano interesovao za android 5 (nisam u toku, pošto je kod mene sve oficijalno). Šta hoće da kažu, da je to problem generalno - koji još nije rešen, pojma nemam ni da li je uopšte izašao neki oficijakni, ali mislim da nije.
 
Instalirao sam cloudy g3 2.0, bas je dobar rom, za sada nema problema. Da li je moguce promeniti da kada duze drzim HOME dugme se ne startuje google now automatski?
Settings - apps - all apps - Google search - clear defaults. Sledeći put će te pitati šta hoćeš da se pokrene dugim pritiskom na home, pod uslovom da imaš neku od aplikacija koje su povezane sa home, npr. screen off.
 
Poslednja izmena:
Hvala na brzom odgovoru i linkovima. Inace u app/ google search, nemam mogucnost da kliknem na tab clear defaults, siv je.
 
Flesovao sam Cloudy2.0 kad je izasao i tek su sad neke stvari pocele da ne zivciraju.Prva stvar je baterija.Na stock romu sam nekad mogao da odem na preko 5,6 sati upaljenog ekrana, sad jedva 4 izvucem.Druga stvar je lag koji se najbolje primeti u igrama.Gubim frejmove i u Flappy bird-u, igrici koju sam bez laga igrao na kanti od telefona ranije.Je l ima neko ideju sta moze d bude i kako da resim ove probleme? i koji je po vasem misljenju najbolji custom tom za ovaj fon?
 
Flesovao sam Cloudy2.0 kad je izasao i tek su sad neke stvari pocele da ne zivciraju.Prva stvar je baterija.Na stock romu sam nekad mogao da odem na preko 5,6 sati upaljenog ekrana, sad jedva 4 izvucem.Druga stvar je lag koji se najbolje primeti u igrama.Gubim frejmove i u Flappy bird-u, igrici koju sam bez laga igrao na kanti od telefona ranije.Je l ima neko ideju sta moze d bude i kako da resim ove probleme? i koji je po vasem misljenju najbolji custom tom za ovaj fon?

probaj LS 3.2 milestone + baterija odlicna sa stock kernelom
 
Jedno banalno pitanje. Da li postoji mogućnost da se na home screen-u ne skroluje ceo wallpaper kad se menjaju ekrani?
 
Kod ovih sistemskih wallpaper-a, mislim da su svi scrollabilni, ali ako odabereš neku fotku iz galerije, gore imaš opciju jedan ekran ili scroll. To je ako koristiš sistemsku wallpaper apk. Ako instaliraš recimo Background HD koji i sam koristim, tamo imaš sve potrebne opcije i mnogo lepih wallpaper-a.
 
Moraš skinuti onaj init.d program na playstoreu i imaš moj enabler.apk . znaci,ROM, gapps, supesu novi, reboot. Install taj "universal init.d", install enabler i klik. Na rebootu ce raditi. Enabler imaš negdje na cm12 temi gdje sam postavio. Samo pogledaj na toj temi " enabler"
 
Ha? Pa g3 već tjedan i koliko dana ima lollipop. Nisam bas siguran, on je rom cook/chef. Ovo je ipak malo i kernel related.
 
LS v4.0 radi savrseno cak je za svakodnevnu upotrebu solidna kamera lepo i dosta brzo foksira lepo se cuje u toku razgovora jedno dupli klik na ekran ne radi ali i to moze da se namesti upravo trazi benderov enabler.apk pa cemo da vidimo
 
Kad vidiš fluidnost bude ti drago. Bas je odličan. Ja imam 21.11. Imaš noviju, nisam imao vremena a ubuduće neću imati ni neta :/
 
Nazad
Vrh Dno