Šta je novo?

LG G2

Probaj volume down i power, kad se pojavi lg logo kratko pustis i drzid opet vol down i power. 2put potvrdis

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Meni se desilo da je pukla instalacija na nekih 70% (restartovao se komp) ali sam samo opet flešovao i prošlo bez problema. Ali mi nije zabadao na Lg logu već se sam prebacivao u download mod čim ga upalim

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Jel imao neko problem kod flesovanja KDZ-a sa flashtool-om 2014 da mu na 4% izbaci kao neki communication error. Instalirao sam drajvere 4.11 i normalno mi vidi telefon kad je upaljen. Trenutno sam na coudy 3.3

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Cest problem pogotovo ako nisi na Win 7 64-bit. Nesto sam googlao mislim na xda i nasao resenje. Probaj tamo.
A ja htedoh da pitam da li postoji sim otkljucavanje preko kompa, ne oni alati Bunge.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk
 
Da li ovaj telefon bio zakljucan na VIP mrezu dok se mogao uzeti u njihovim radnjama ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bas naprotiv, zadnjih par godina sam na win7 64bit i sto je najcudnije radilo je ranije. Moracu da reinsraliram ceo sistem pa da probam.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Imao sam isti problem sa Cloudy 3.3 ,to je do roma pisalo se vec o tome.Resio sam flesom droidth stok roma i posle toga sve prolazi ok.
 
Da li je moguce da droidth stock rom 30h ima skoro 9000pts bolji score u antutu nego cloudy 3.3? Mislim da nista nista nije izbaceno iz njega samo je flashable.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Jel imao neko problem kod flesovanja KDZ-a sa flashtool-om 2014 da mu na 4% izbaci kao neki communication error. Instalirao sam drajvere 4.11 i normalno mi vidi telefon kad je upaljen. Trenutno sam na coudy 3.3

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
To što izbaci nema nikakve veze, ništa se ne dira, bitno je da u fonu cepa do 100%.
 
Drustvo, jel ima neko problem bilo kakav sa baterojom?
Vec treci put mi se desava da mi samo odjednom sa recimo 30% padne na 10tak % baterije. Ja ugasim sve aplikacije u pozadini i vrati mi se procenat kako je bio. Cudno. Kao da imam neku naglu potrosnju ili je mozda to do baterije. Tel je star 2god.
 
Ja imam takođe problema sa baterijom... Naglo gubi snagu. U toku noći u avio mode padne za 20-tak %. A preko dana kada ga baš koristim jede bateriju.
Inače, sada mu je godina i 9 meseci, i već gledam po netu gde da poručim bateriju.
Vidim da ima na eBay-u i piše da su original, pa mislim da ću tako poručiti.
 
Baterija nije skupa. Ima kod nas za 10tak eura. Ako je samo to, onda je rese problem.
 
Ja imam takođe problema sa baterijom... Naglo gubi snagu. U toku noći u avio mode padne za 20-tak %. A preko dana kada ga baš koristim jede bateriju.
Inače, sada mu je godina i 9 meseci, i već gledam po netu gde da poručim bateriju.
Vidim da ima na eBay-u i piše da su original, pa mislim da ću tako poručiti.
100% nešto u pozadini jede bateriju, proveri sa bbs

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Sta je to bbs?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Preporuka za Exodus rom, radi perfektno[emoji106]

Poslato negde iz svemira
 
društvo, trebam pomoć.
imam mrtav LG G2, oživljen do download mode-a.
Koliko znam, bio je na njemu stock 4.4.2. dok nije došao do mene.
Šta predlažete da dignem (bilo bi dobro da bude što novije, ali ne znam priču oko G2 i firmware-a), šta da flešujem i pomoću kog software-a?
 
Nazad
Vrh Dno