Šta je novo?

LG G2

Vrati mi se na telefonu na 0% i prekine na računaru. Doduse prvi put sam kliknuo ok na toj poruci. mozda sam ga s*ebao time?
 
Pricekajte malo, sastavim app
Cura radi dizajn, ja app:)
 
Poslednja izmena:
Ne diraj tu poruku što ti izbaci i sve ok

Evo ostavio i sve je proslo, na kompu mi se force close-vao LGUserCSTool a na telefonu mi stoji android za crvenim uzvicnikom nakon sto se restartovao.

Update:
Nekim cudom poceo telefon da se pali..
Update2:
Izgleda da je sve ipak proslo u najboljem redu samo sam se ja malo uspanicio. Hvala u svakom slucaju @bender_007
 
Poslednja izmena:
Evo ostavio i sve je proslo, na kompu mi se force close-vao LGUserCSTool a na telefonu mi stoji android za crvenim uzvicnikom nakon sto se restartovao.

Update:
Nekim cudom poceo telefon da se pali..
Update2:
Izgleda da je sve ipak proslo u najboljem redu samo sam se ja malo uspanicio. Hvala u svakom slucaju @bender_007
Pardon jel flash tool 2014?
Najbolje ti je sve obrisati, maknuti sve tragove lg drivera i stare metode. Onda drivere pa b2csetup pa onda ovaj flashtool. Kod mene nikakve greske vise nema :)
 
Ubacio madjarski ROM, za sada radi extra. Primetio sam bug prilikom skrolovanja wallpaper-a kad se ukljuci infinite scroll na launcheru. U svakom slucaju koristim Nova-u pa me ovo ne pogadja. :)
 
0add6332193b2bd6a8b26e133c72b849.jpg

eee ko zna kad će meni izbaciti update...
 
Jel nije vec izasao? Probaj u support toolu. Ako ne onda kdz flash i bez brige
 
nisam jos proverio preko pc suite, videcu kasnije, ako nije onda cujemo se bender.. ;)
 
Nije lolipop. Ja sam pre pola sata ubacio open hungary v30a i skroz je ok [emoji4]
 
Kakva je posledica ako se fleshne npr taj madjarski na fon iz UAE? Mislim kdz metodom, d802 je d802.
 
Telefon mi je izbacio da postoji nova verzija software-a ali da je neophodna konekcija sa PC Suite...HOCU KUCI :):)
 
Nazad
Vrh Dno