Šta je novo?

LG G2

Od svih tih, ja sam najviše zadovoljan sa BlissPop, ima najviše podešavanja taskbara i ostalog. Možeš da staviš u različite boje vreme, bateriju...Što se tiče samog rada, svi su slični, uglavnom sve radi dobro.

Odgovara mi da ima što više podešavanja. Probaću taj. Jesi li naišao na neki rom koji ima da se doda još "dugmića" na navigation bar?
 
Odgovara mi da ima što više podešavanja. Probaću taj. Jesi li naišao na neki rom koji ima da se doda još "dugmića" na navigation bar?
Može da se podešava i nav bar, ali ne mogu da se setim tačno šta, pošto sam se sinoć posle dva meseca vratio na Cloudy 2.2. I da, u verziji 2.1 je sve radilo super, dok u verziji 2.2 mi nije radilo u recent onaj krstić koji briše sve pokrenute aplikacije. To jest, radi po paljenju fona prvi put i posle moram ručno da ih sklanjam, jer tog krstića više nema. Jedino me to nerviralo.
 
Da li postoji nacin da saznam koji tip kartice imam u telefonu SIM ili USIM?
 
Garant imas sim :D Ali najprostija promena je ako imas vise 250 kontakata da kopiras u sim. Usim ima mnogo vise memorije za kontakte dok sim ima 250 mesta.

Sudeci po tome sto si napisao imam SIM :( . A menjao sam karticu pre nedelju dana (trebala mi Micro). Mogli su odmah da mi daju USIM:mad:
 
Nije Telenor, MTS je. Al totalno glupo....
 
Kokiko je meni poznato mts jos uvek nije ni najavio kada pocinje da deli usim.
 
Nije, nego malopre sam 'uhvatio' mts lte mrezu pa zato spominjem.
 
Hvatao sam i ja mts lte, a stara mi kartica. Nema veze sa karticom sta ce hvatati :)
 
Pa to :) uhvati al' ne moze da udje :-D
 
Pre neki dan odem u Telenor da zamenim karticu (mini u mikro sim) i usput pitam za LTE. Snajka kaze pa hocete tu da vam dam, ja pitam pa sto uopste dajete stare, sto odmah ne date te LTE a ona kaze nije pokriven citav BG!? Cekaj, cekaj, pa kakve to veze ima? Kaze, brljave te LTE kartice ako nisu na LTE mrezi!???
 
Nije valjda da veruješ šta kažu te zaposlene "snajke"? Svega sam se od raznih tamo zaposlenih naslušao (ne samo u Telenoru) tako da mi oni nisu ni ponajmanje relevantan činilac za tu ili bilo koju sličnu priču.
 
Vidis da je sve na LG serverima, nece LG da stavi nesto pa da brikuje korisnicima fon.
 
Ma dok ne bude neki flushable zip ja ne stavljam a i ovi na vodafonu sigurno imaju gomilu bloat-a...
Ja sam jos na zota romu :D ponekad se restartuje ali inace ok radi :)
 
Poslednja izmena:
LG G2 16GB D802 iz VIP, stavio sam ovog spanca. Sve radi a verzija je 5.0.2
 
Video sam da stoji Vip, ali nisam siguran da je nas Vip. Mozda je HR Vip.
 
Nije valjda da veruješ šta kažu te zaposlene "snajke"? Svega sam se od raznih tamo zaposlenih naslušao (ne samo u Telenoru) tako da mi oni nisu ni ponajmanje relevantan činilac za tu ili bilo koju sličnu priču.

Naravno da ne verujem nego mi i dalje nije jasno zasto ne daju te LTE kartice u startu nego i dalje dobijes staru ako ne naglasis
 
Kad smo vec kod tih kdz, koji je bio po defaultu za telenor ako budem skoro prodavao da znam da vratim zbog garancije?
 
Upravo sam dobio LG app update izmedju ostalih aplikacija bio je i LTE config. Sad moze da se u podesavanjima izabere LTE/GSM/WCDMA auto. LTE config azurira listu zemalja u kojima postoji LTE.
 
Neki ss i tako to :D mada smo vec sve videli
 
Nazad
Vrh Dno