Šta je novo?

LG G2

Hvala druze, sad sam gledao klipove koje sam snimao, u zatvorenom prostoru fps pada do 24 minimum a sredina neka je oko 27, 28 dok preko dana napolju su bukvalno zakucani na 29-30 frejmova
 
Znaci nije sredjena kamera u tom fixu?

Ja sam mislio da je LG to popravio u 4.4.2 update-u.
 
U zatvorenom prostoru sa blicom variraju al ne idu ispod 24, dok vani 30 zakucano
 
Znaci nije sredjena kamera u tom fixu?

Ja sam mislio da je LG to popravio u 4.4.2 update-u.

Kako nije sredjeno?
Pa na stock-u je fps bio 15 u low light a sad ne pada ispod 24 sto je sasvim ok za snimanje nocu.
 
Sredjeno je, a na g3 romu ima i 4k snimanje :), a onaj slow je na 60fps-a samo shto je usporeno pa misle ljudi da je 120
 
Kako nije sredjeno?
Pa na stock-u je fps bio 15 u low light a sad ne pada ispod 24 sto je sasvim ok za snimanje nocu.
Da, ali Sony i HTC i Samsung i Apple nemaju taj pad preko noći. 29/30 je.

Mislio sam da ne pada ispod toga, na to sam mislio da je fix.

Jeste bolje, ali glupo mi sto ne gura 30 sa ovim HW-om.
 
Imao i sony xperiu z i isto su mi padali frejmovi na 27fps po neki put. Evo sad probao sa xcam i minimum fps je 27 a avg 29-30 :) dosta bolje, a to govorim dok je blic ukljuchen znachi mrkli mrak skroz a blic upaljen, a bez blica konstantno 30
 
Poslednja izmena:
Поредио сам Г3 ром и 20Г у готово потпуном мраку. Г3 ром држи 60 фпс, или 120 или колико већ се зада, 20Г пада на 15. Снимао сам видео за више ситуација и гледао фпс.

Све ми се чини да су Г2 намерно осакатили софтверски.
 
Poslednja izmena:
Ja imam g3 rom i nemoguce da u mrklom mraku imash 60 frejmova. A na stock romu mora osvetljenje da se smanji skroz na -2 da bi bilo zakucano na 30 fps u low light zato i pada na 15 zbog toga, kad se smanji osvetljenje lepo snima nocu doduse nisam palio blic da probam dok sam bio na stock
 
Poslednja izmena:
Imao i sony xperiu z i isto su mi padali frejmovi na 27fps po neki put. Evo sad probao sa xcam i minimum fps je 27 a avg 29-30 :) dosta bolje, a to govorim dok je blic ukljuchen znachi mrkli mrak skroz a blic upaljen, a bez blica konstantno 30

Xperia Z nema S800 procesor nego 2 generacije lošiji ;)
 
Pa nema ni s3 pa je bilo gde bilo kad zakucavela na 30 shljamsung je to :D
 
Ja imam g3 rom i nemoguce da u mrklom mraku imash 60 frejmova. A na stock romu mora osvetljenje da se smanji skroz na -2 da bi bilo zakucano na 30 fps u low light zato i pada na 15 zbog toga, kad se smanji osvetljenje lepo snima nocu doduse nisam palio blic da probam dok sam bio na stock

Sada ponovo snimio video u istim uslovima, sa 60 fps smanji na 30. Mogao bih da se zakunem da sam odmah nakon instalacije G3 roma snimio video u istim uslovima i fps je bio 58, 59, tako nešto. Jesam tada bio malo popio, ali ne toliko. Gremlini. :)
 
Ma ti modovi smaraju treba sve stock da bude u fulu a ne da budzish tu nesh da bi radilo kako treba
 
Ma ja imam g2, nego me nerviraju ove stvari na njemu, dok pricam druga strana me katastrofa cuje, derem se kao majmun

Brate, ja ću da izludim od toga. Toliko mi ljudi kukaju tipa "ti kao da pričaš iz pećine" i slični komentari da planiram da ga odnesem negde u servis jer sam se istripovao da su mi možda sjebali nešto kada su menjali ekran pošto sam, jel, sjebao ekran pošto sam telefon imao u vlasništvu celih 36 sati.

Kod mene je to izgleda ka-ta-stro-fa! Neko je kasnije u postovima spomenuo neki lek protiv toga, jel on podrazumeva neki drugi rom osim stocka?
 
Pitanje: Lg G2 pre par dana uzet u Telenoru i ne rade mu neke aplikacije (weather,translator,notebook) i kaže da treba da se apdejtuju, međutim u apdejt centru ih ne prijavljuje. Instalirao sa pc suite i tu sam skinuo poslednju verziju softvera ( F čini mi se) ali ove aplikacije ništa. Jel imao neko sličnih problema?
 
Pitanje: Lg G2 pre par dana uzet u Telenoru i ne rade mu neke aplikacije (weather,translator,notebook) i kaže da treba da se apdejtuju, međutim u apdejt centru ih ne prijavljuje. Instalirao sa pc suite i tu sam skinuo poslednju verziju softvera ( F čini mi se) ali ove aplikacije ništa. Jel imao neko sličnih problema?

Izvadi sim karticu pa probaj onda update.
 
Ajde napiši molim te uputstvo za glupana... Da iz upaljenog telefona izvadim karticu pa da ga onda apdejtujem preko pc suite-a? Hvala unapred.
 
Ne preko pc suite već preko telefona iz update centra, ali izvadi sim prvo. Ovo je nekima radilo.
 
Stvarno radi. Hvala ti mnogo. Pošto ne razumem logiku ovoga, jel to znači da ću za apdejt ovih aplikacija uvek morati ovaj postupak da ponavljam?
 
Hvala mnogo još jednom. Ako još neko bude imao problem koji sam ja imao a ne zna rešenje, ovaj način što je g.paganini napisao radi 100 %.
 
Poslednja izmena:
Jel ste probali josh neki rom sem ovog 2.0?
Optimusov je identican ko cloudijev, verujem da je zato popio ban :) cloudystock i cloudypro2 su sjajni g2 based romovi, ocisceni od bloata. Cloudyflex, ako volis egzotiku, ali nista drugacije(sem crne boje, i par widgeta) nego stock i pro. Tu su naravno i aosp romovi imas mali milion preporuka za mahdi i aicp.
 
Zanimiljivo da sam i ja zamenio ekran...:( moguce da je do toga...

Malo sam googlao, nismo jedini. Kažu da se urade sledeće tri stvari:

- iz call setting opcija ugasi "noise suppression" opciju. Ja nalazim samo voice enhancement, jel to to?
- Nekim kompresorom manjim ili na sličan način obrisati prašinu iz rupica za mikrofon
- nakači ga na lg suite i odradi updateove.

Uradio sam prvo i treće, ostaje mi samo ovo drugo, pa ću da testiram. Probaj i ti krastavac.
 
Nazad
Vrh Dno