Šta je novo?

LG G2

Jel moze neko da mi objasni kako da proverim odakle je meni telefon, znam da je kupljen u vipu ali nikad nisam proverio to sto svi znate tacno odakle vam je dosao fon? :)
 
Video sam na kutiji 6HU pise, sto znaci da je madjar.Sad neka mi neko kaze da li je dobio update preko pc suita, a da mu je telefon 6HU?
 
Ne znam da li mi se čini ali deluje mi da je kamera bolja na v30b. Bar što se tiče fokusiranja u blago mračnijimm prostorijama.
 
Video sam na kutiji 6HU pise, sto znaci da je madjar.Sad neka mi neko kaze da li je dobio update preko pc suita, a da mu je telefon 6HU?

Moj je 6HU iz Telenora i ima update preko pc suite-a. Mislim da se juče ili dan pre pojavio ovaj novi, 30b čini mi se...
 
A meni je A6PSBK, juce sam proveravao preko pc suita i nikakav update nema... :/, ali na kutiji pise 6HU, sto znaci da je madjar?

I u cemu je razlika izmedju tog A6PSBK i A6HUBK ako kazete da su oba madjari?
 
Poslednja izmena:
A meni je A6PSBK, juce sam proveravao preko pc suita i nikakav update nema... :/, ali na kutiji pise 6HU, sto znaci da je madjar?

I u cemu je razlika izmedju tog A6PSBK i A6HUBK ako kazete da su oba madjari?
ko će ga znati - i meni je A6PSBK isto piše 6hu isto je iz vipa-možda je ovaj za neku mrežu ali sam siguran da A6HUBK uvek dobije update redovno preko pc suita ili support toola zato što sam imao takav i uvek je redovno dobijao update sve do 20h-a Izgleda je to slučaj i sa lollipopom pošto kažu ljudi da su već dobili 30b
 
Poslednja izmena:
Taj A6PSBK je neki levi sufiks za koga ne prijavljuje update.Ukucaj u googlu prvi pa drugi sufiks pa uporedi rezultate.
Inace ovaj 30b mi se cini za nijansu brzi, tranzicije su brze i nekako je sam fon zivlji.Vizuelnih razlika nema.Ekran se i dalje ne zakljucava posle zavrsenog razgovora ,za sada, proksimity radi posao tj. ne ostaje ukljucen ekran.Cini mi se da je kamera dosta bolja i da je onaj fantomski signal drop sredjen.Ako se setim jos neceg, javicu.
 
Taj A6PSBK je neki levi sufiks za koga ne prijavljuje update.Ukucaj u googlu prvi pa drugi sufiks pa uporedi rezultate.
Inace ovaj 30b mi se cini za nijansu brzi, tranzicije su brze i nekako je sam fon zivlji.Vizuelnih razlika nema.Ekran se i dalje ne zakljucava posle zavrsenog razgovora ,za sada, proksimity radi posao tj. ne ostaje ukljucen ekran.Cini mi se da je kamera dosta bolja i da je onaj fantomski signal drop sredjen.Ako se setim jos neceg, javicu.
a notifikacija na zaključanom ekranu? šta se dešava kad stisnes na nju? i šta se dešava kad uradiš swipe na dole pa onda notifikacija? jel u oba slučaja traži onaj swipe u kocki?
 
Evo ja cu ti odgovoriti. Konkretno Open Hungary V30b. U prvom slucaju trazi swype u kocki a u drugom mora da se klikne na notifikaciju jos jednom posle swype na dole..
 
Baterija, mada ga vise drndam pa ne mogu bas da procenim ali rekao bih da je ista kao na 30a.Notifikacije i dalje swipe u kocki.
 
ok hvala-mada cu i ja da fleshnem ako ništa drugo onda zbog proximity senzora ako je bolje
 
Lepo covek napisao da tako radi bez dodatnog swipe u kocki
 
nisam jedini-samo mi nije jasno kako kod nekog ovako a kod nekog onako
 
Kako ste ubacivali 30b, flesovali kdz preko LG Flash Tool-a, ili Support Tool, ili PC Suite, ja imam 30a Baltic, i na Support Tool-u i PC Suite-u piše da je to poslednja verzija.
 
Nazad
Vrh Dno