Šta je novo?

LG G2

Jedini podatak koji sam nasao je da je u prva 3 meseca (dakle do 12.2013) prodato 3 miliona komada, skoro milion u J.Koreji, gde je ultra popularan. Do danas, ko zna
 
Kod druga u radnji (u Nišu, podzemna) G2 ubedljivo prodavaniji od navedenih...
 
S4 je prodavaniji više nego ti ostali zajedno :)
 
S4 je sigurno najprodavaniji, sad bas dal kao svi zajedno... To je zato sto svaki rendom koji ima para ali ipak ne dovoljno za iphone ce uzeti Samsung S. Naravno da postoje ljudi koji su ga uzeli zato sto se razumeju u telefone ali ipak mislim da su takvi ljudi najvecim delom uzeli nexuse
 
Pa mislim da jeste. 40 miliona je prodato samo u prvih 6 meseci. Od ovih ostalih jedino je G2 bio kao popularan a ako je ta popularnost u brojkama onih 3 miliona za prva 3 meseca onda je sve jasno.
 
S4 u prva 2 meseca 20 miliona, M7 oko 5, G2 oko 2.5. A po kvalitetu, redosled je obrnut (eventualno mogu da priznam da je m7=G2). To Samo svedoci o gluposti prosecnog kupca.
 
Ajoj, započeo si fanboj ratovanje...

Iskreno receno, pogotovo ako se gleda prvih 6 meseci od izlaska :) U tih prvih 6m je m7 imao brdo problema, a za G2 se i dalje fix-evi prave i nikako da ga ufixaju. A S4 od prvog dana lepo radi, i svaki prosecan korisnik ne mora da se zlopati s necim, upali instalira aplikacije i arci
 
Ne znam o kakvim fixevima za G2 pricas, telefon radi besprekorno minimum godinu dana, pre toga ne znam, nisam ga koristio. Za M7 ne znam, S4 radi takodje dobro. Malo naduvavas pricu.
 
Ne znam o kakvim fixevima za G2 pricas, telefon radi besprekorno minimum godinu dana, pre toga ne znam, nisam ga koristio. Za M7 ne znam, S4 radi takodje dobro. Malo naduvavas pricu.

Ne znam ni ja stvarno kakvi fix-evi, nema ni 300 strana o njima ovde :) Mozda ja naduvavam pricu, ali bar ne nazivam 40 miliona ljudi glupacima.
 
U tih prvih 6m je m7 imao brdo problema, a za G2 se i dalje fix-evi prave i nikako da ga ufixaju. A S4 od prvog dana lepo radi, i svaki prosecan korisnik ne mora da se zlopati s necim, upali instalira aplikacije i arci

To be honest, ja ni sad sa G2 ni sa čim nemam problema a nisam instalirao nikakve fixeve...
 
A S4 od prvog dana lepo radi, i svaki prosecan korisnik ne mora da se zlopati s necim, upali instalira aplikacije i arci

Ne slažu se sa tobom vlasnici S4-ke kojima se dula baterija i crkavao eMMC čip. O lagu prilikom ulaska u osnovne aplikacije necemo da govorimo. :)

Malo realnosti nije na odmet, jer svaki model telefona ima svoje bubice.
 
Ali se o njemu, iskreno govoreći i jeste pisalo na cirka 300 strana pa su pojedinci stekli utisak da sve vrvi od fikseva...
 
Ne slažu se sa tobom vlasnici S4-ke kojima se dula baterija i crkavao eMMC čip. O lagu prilikom ulaska u osnovne aplikacije necemo da govorimo. :)

Malo realnosti nije na odmet, jer svaki model telefona ima svoje bubice.

Baterija 1500rsd, ni porediti sa nekim stvarima koje su se kod ostalih desavale. A mislim da prosecan korisnik ne obraca paznju na lag. Svaki ima bubice, a u celoj guzvi je S4 imao najsitnije :)
 
kao što čovek reče m7 i g2 mogu da se porede ali s4 ne spada u ovu kategoriju
 
Baterija 1500rsd, ni porediti sa nekim stvarima koje su se kod ostalih desavale. A mislim da prosecan korisnik ne obraca paznju na lag. Svaki ima bubice, a u celoj guzvi je S4 imao najsitnije :)

Originalna baterija za S4 je 2500din. Zanimljivo je kako si crkavanje eMMC čipa "prevideo" iz mog posta. To je izuzetno ozbiljan problem, ozbiljniji od problema koje su imali/imaju G2 i M7. Nisi u pravu, sagledaj malo situaciju. :)
 
Kvarovi potpadaju pod garanciju, zato ih ne treba posmatrati kao bitan problem nekog modela (barem ih ja ne posmatram).
 
Originalna baterija za S4 je 2500din. Zanimljivo je kako si crkavanje eMMC čipa "prevideo" iz mog posta. To je izuzetno ozbiljan problem, ozbiljniji od problema koje su imali/imaju G2 i M7. Nisi u pravu, sagledaj malo situaciju. :)

Iskreno, nisam citao o eMMC cipu, nisam prevideo. Meni je ozbiljan i problem mrtvih pixela, probijanja svetlosti, losih mikrofona, lose zalepljenih resetkica zvucnika, prostora izmedju resetkice zvucnika i tela telefona, izguljenih i naprslih sociva kamere, ljubicaste kamere itd itd
 
Mislim da sve to definitivno prevladava kod svih G2 telefona i da nipošto nije pojedinačni problem koji se javio, za razliku od onih eMMC čipova koji su minorni problemčić koji i ne zaslužuje da bude pokrenut...

Ljudi baš stvarno vide / čuju samo ono što žele...
 
Hocu da predjem sa Cloudy 2.1 na 2.2. Da li mi je potrebna instalacija KK_Baseband_D802 u ovom slucaju?
 
Stojane i Martine, volim likove koji su u manjini, koji ulete u diskusiju i ruše neke netačne, a utemeljene stvari, likove koji ne prate masu, samo zbog mase, već gledaju stvari iz nekog drugog ugla, i daju dobre argumente zbog čega neke stvari nisu takve kakve se čine. Ali sada niste u pravu, nikako, čini mi se da ste uleteli samo da biste protivrečili, iz inata.
G2 je bolji od S4 ne meni subjektivno, već i objektivno, po mnogim aspektima, i tu nije sada otkrivena topla voda.
Argument da prosečan čovek ne obraća pažnju na lag, je verovatno najgori koji si mogao da odabereš, pa to je najbitnija stvar. Ali o tome drugi put...
 
Stojane i Martine, volim likove koji su u manjini, koji ulete u diskusiju i ruše neke netačne, a utemeljene stvari, likove koji ne prate masu, samo zbog mase, već gledaju stvari iz nekog drugog ugla, i daju dobre argumente zbog čega neke stvari nisu takve kakve se čine. Ali sada niste u pravu, nikako, čini mi se da ste uleteli samo da biste protivrečili, iz inata.
G2 je bolji od S4 ne meni subjektivno, već i objektivno, po mnogim aspektima, i tu nije sada otkrivena topla voda.
Argument da prosečan čovek ne obraća pažnju na lag, je verovatno najgori koji si mogao da odabereš, pa to je najbitnija stvar. Ali o tome drugi put...
Dobro je da si objektivan, pa je G2 lagfree telefon. Ispade optimus rom kralj brzine ni kriv ni duzan.
 
Nazad
Vrh Dno