Šta je novo?

LG G2

Ма ти тестови и та паткометрија је тотално небитна :)
 
I ja sam stavio optimusa. Primetno brži od cloudya. Pogotovo kad ulazi u recents :). Stavio sam dorina pa ćemo da vidimo dal na ovom radi kako treba .
 
Razlicita baza, u redu tacno, sustina ista? G3 based rom? Cloudy Pro jeste prepakovan sa G Pro 2, ali je veoma slican sa stock g2? (razlike)Dual window, onaj swype da smanji ekran za 1h use? Je l ima jos nesto sto se tice funkcionalnosti?
Ne pricam o bazama roma, kernelu, source-u, vec o koriscenju istog... Nadam da smo se razumeli :)
Mislim da Optimus koristi korejsku verziju kao osnovu svog roma, a CloudyG3 za osnovu ima internacionalnu.

G Pro 2 u originalu ima dosta dodataka koje G2 nije imao, ali budući da je hardver praktično isti skoro sve je portovano na CloudyStock.
 
Та 3 рома су превазиђена изласком Г3-е ...
GPro 2 је био најбољи у своје време :)
 
Koliko vidim Snapdragon 800 cip ima (2160p) ne razumem sto nisu svi stavili da kamera snima u 4k def nego su modovali ovi na xda, a 801 cip svaki ima (2160p) snimanje bez moda
 
Danas sam uradio update na 20g i pojavio mi se jedan problem.Iako mi je telefon rootovan ne mogu da instaliram ni jednu aplikaciju koja trazi root.Pokusao sam ponovo uraditi root,ali ne ide nikako,pise da je rootovan.Sta da radim?
 
Resih da instaliram g3 rom, skinuh sa prve strane ovaj towel root i odmah problem
Isao sve po upustvu, kliknuo na make it rain i izbaci mi poruku "this phone isn't currently supported"
Imam poslednji stock rom, 20g valjda, da nije do toga?
Sta sad?
 
Moze biti da su sa poslednjim FW-om zakrpili sve sigurnosne rupe i da ne moze da se rutuje... Mozda neki stariji FW da flesujes, pa da rutujes?
 
Preporuka? Koji rom instal posle cloudyG3 cisto za promenu a da se ne zarobim. Zadovoljan sam sa CG3 ali malo mi fali promene..
 
Pao mi je g2 sa 30tak cm i razbio se ekran - gornja četvrtina. Servis 120€.

Vidim da ima na ebay screen+digit za do 50$ Ima li smisla to kupovati i šta je najpametnije da radim?

Pozdrav!
po meni je isplativije uzeti sa bazom i ivicom, znaci dobijes komplet donji deo telefona(gledajuci od pozadi kad ga otvaras) i onda polako prebacis sve sa starog. Ako uzimas ekran, stari treba skinuti i novi zalepiti sto je malo komplikovanije...
Cena 55~70$, nije neka razlika, ja sam se bas iznenadio.
 
Evo i kod mene problem kao sto je naveo Mladen,ne mogu odraditi root sa 20g i izbacuje poruku kao kod njega.Bender ima li lijeka?
 
Baterija, Cloudy G3, lagani wifi surf, sinhronizacije i lokacije, tasker, google now always listening, play procesi rade i sveee. Čak i 3G bio uključen, čujem da ga neki isključuju jer im pravi problem na nekim telefonima.

screenshot2014-10-23-19-.png

screenshot2014-10-23-19-.png

screenshot2014-10-23-19-.png
 
po meni je isplativije uzeti sa bazom i ivicom, znaci dobijes komplet donji deo telefona(gledajuci od pozadi kad ga otvaras) i onda polako prebacis sve sa starog. Ako uzimas ekran, stari treba skinuti i novi zalepiti sto je malo komplikovanije...
Cena 55~70$, nije neka razlika, ja sam se bas iznenadio.

E hvala, to zvuci ok. Jel imas neki link za kupovinu?
 
moze li da se uradi ota upgrade,kad imam root i custom recovery? meni na samsungu izbaci da je sistem menjan i da ne moze da se uradi upgrade,na G2 samo da imam najnoviju verziju sistema.
 
Nazad
Vrh Dno