Šta je novo?

LG G2

Oko 10.5 GB.
 
Moja preporuka cekaj lollipop, za to vreme upoznaj se sa telefonom...

ma nije problem ni da flesujem za neki dan opet nesto... tako se ja upoznajem sa telefonima :D
samo ako moze preporuka sta da se sibne,sta je sad najbolje trenutno...

taj,dosta pominjani, g3 rom? i neki fiksevi za kameru i sta jos bese?
 
Poslednja izmena:
ma nije problem ni da flesujem za neki dan opet nesto... tako se ja upoznajem sa telefonima :D
samo ako moze preporuka sta da se sibne,sta je sad najbolje trenutno...

taj,dosta pominjani, g3 rom? i neki fiksevi za kameru i sta jos bese?
Pazi koji rom flešuješ, za koji je model. Većina nas ima d802. Ostala uputstva imaš na 1. stranici. Probao sam sve romove osim ovog portovanog Korejskog stock. Stvar ukusa, isprobavaj.
 
Ovaj port korejskog je odlican (1.2 verzija). Baterija je vecna :D I brzina i fluidnost i zaista je odlican. Kameru ne koristim cesto, pa nisam probao da uporedim sa 1.1 verzijom.
 
Hvala puno na odgovorima :)

Razumem se u android normalno, nije mi prvi telefon koji flesujem :)
Samo mi je bila potrebna potvrda sta mi sve treba od tih fikseva :)

Hvala jos jednom,odoh sad po telefon, pozelite mi srecu :D :D
 
Uzet telefon,odlican,kao nov... :) Jos je i cena bila bruka dobra za fullpack i 32gb :) 220e

Na njemu je CloudyStock 2.7 rom... Valja li to,ili da stavljam taj za g3? Da li je moguca laka promena dpi na g3 romu? Ovde mi je ruzno,sve je prekrupno,pa bih smanjio to malo...
I da,rece mi covek da nije stavljao nikakav fix za kameru,a meni se kamera cini odlicnom :D Sta je ustvari taj bag za koji je potreban fix?
 
Poslednja izmena:
Novija cloudy serija(stock, flex itd..) imaju napredne drivere koji su vec patchani. Tako da samo mozes skinuti xcam 5.2.4 ili 6.x apk i instalirati, to je to.
 
U uslovima slabijeg osvetljenja sporo fokusiranje = 2-3s za fotografije, gubitak ili sporo fokusiranje kod snimanja videa, kao i drop fps na 15. Meni to ne smeta, a stručnjaci će ti reći koji fix je najbolji, iako nije to do softvera, nego do hardvera. Ne verujem da će biti nešto drastično bolje na bilo kom novom oficijalnu romu.
 
Poslednja izmena:
Uzet telefon,odlican,kao nov... :) Jos je i cena bila bruka dobra za fullpack i 32gb :) 220e

Na njemu je CloudyStock 2.7 rom... Valja li to,ili da stavljam taj za g3? Da li je moguca laka promena dpi na g3 romu? Ovde mi je ruzno,sve je prekrupno,pa bih smanjio to malo...
I da,rece mi covek da nije stavljao nikakav fix za kameru,a meni se kamera cini odlicnom :D Sta je ustvari taj bag za koji je potreban fix?
Po meni jedina mana za kameru je blic koji u mraku fokusira 100godina, da oslepis :)
 
Evo skinuo sam ovaj g3 rom... Znaci stavim njega, pa cam fix (ne znam samo da li drugi ili treci na onom linku? ), pa kernel?

ps.
jel koristi neko tampered glass? vidim na aliju ima od nekoliko evra,do vise od 10e... video sam neki od 8e kao original,izgleda mi dobro...valja li to nesto?
 
Ljudi, pomoc. Nestgo sam zeznuo. Crni ekran sa LG logoom.
Mislim da sam formatirao ceo tel.
Sta da radim?
Skinuo sam lg drajvere, flash toool i kdz eu open za moj tel.
Kako da udjem u postupak flesovanja kdza?
 
Kako si napravio to? Ugasi mob(ne smije kabl ustekan biti). Drzis tipku za pojacavanje zvuka o spojis na komp(jos drzis tipku)
 
Kad ce zvanicni 5.0?
Ja sam nesto citao da krece ove nedelje,e sad ko zna kad ce to kod nas...
 
Evo skinuo sam ovaj g3 rom... Znaci stavim njega, pa cam fix (ne znam samo da li drugi ili treci na onom linku? ), pa kernel?

ps.
jel koristi neko tampered glass? vidim na aliju ima od nekoliko evra,do vise od 10e... video sam neki od 8e kao original,izgleda mi dobro...valja li to nesto?
Ako si skinuo optimus g3 port skini ove drajvere za kameru
https://www.androidfilehost.com/?fid=23578570567721756
Treci link
https://www.androidfilehost.com/?fid=95916177934531565
A kernel na portovanom g3 romu mislim da je najbolji stock.
 
Pozz drugari zamislio sam nesto u glavi, pa da vidim kako to najjeftnijije da realizujem, imam trenutno crni lg g2, dosta sam ga izgrebao i sa zadnje i sa prednje strane, ona lajsnica je pukla na nekoliko strana, i jos svasta nesto, posto nemam nameru da menjam ovaj telefon, gledao sam nesto na ebay u nemackoj da uzmem zadnji frame i sa onim dugmicima(znaci ceo komplet) i da uzmem i prednji ceo frame sa lcd i sta ide uz njega ali da bude u BELOJ boji, da promenim malo, da li je ovo moguce izvesti i kako da sredim ovo najjeftinije ???
 
Znao sam da postoji neka mana,cim je 32gb placen 220e.... Sad sam tek izvalio,na beloj pozadini aroma installera... ima svetlo zutu fleku displej,desno gore.... Pitam lika,kaze da nije primetio...... ne vraca mi se telefon,odlican je,super radi,jedino se ta fleka vidi na svetlim pozadinama... Da li ce to da se siri i od cega je? Gledam po guglu,svi su slucajevi ekstremni,moja se jedva vidi....
 
Znao sam da postoji neka mana,cim je 32gb placen 220e.... Sad sam tek izvalio,na beloj pozadini aroma installera... ima svetlo zutu fleku displej,desno gore.... Pitam lika,kaze da nije primetio...... ne vraca mi se telefon,odlican je,super radi,jedino se ta fleka vidi na svetlim pozadinama... Da li ce to da se siri i od cega je? Gledam po guglu,svi su slucajevi ekstremni,moja se jedva vidi....

Vrati ti taj telefon ako mozes...
 
@Ivica,bolje vrati taj telefon i uzmi neki drugi, puni su oglasi ovih telefona. Displej ti je 70 eura
 
Znao sam da postoji neka mana,cim je 32gb placen 220e.... Sad sam tek izvalio,na beloj pozadini aroma installera... ima svetlo zutu fleku displej,desno gore.... Pitam lika,kaze da nije primetio...... ne vraca mi se telefon,odlican je,super radi,jedino se ta fleka vidi na svetlim pozadinama... Da li ce to da se siri i od cega je? Gledam po guglu,svi su slucajevi ekstremni,moja se jedva vidi....

Nerealno je da toliko kosta.
Ili je G2 mnogo potcenjen telefon na trzistu,s obzirom da se S3 i 4S jos uvek mogu naci po oglasima za 200e kod pojedinaca.
 
Znao sam da postoji neka mana,cim je 32gb placen 220e.... Sad sam tek izvalio,na beloj pozadini aroma installera... ima svetlo zutu fleku displej,desno gore.... Pitam lika,kaze da nije primetio...... ne vraca mi se telefon,odlican je,super radi,jedino se ta fleka vidi na svetlim pozadinama... Da li ce to da se siri i od cega je? Gledam po guglu,svi su slucajevi ekstremni,moja se jedva vidi....
To je feature, ne nedostatak. Klasika za G2
I g2 i g3 imaju problema sa pregrevanjem
 
Poslednja izmena:
Znao sam da postoji neka mana,cim je 32gb placen 220e.... Sad sam tek izvalio,na beloj pozadini aroma installera... ima svetlo zutu fleku displej,desno gore.... Pitam lika,kaze da nije primetio...... ne vraca mi se telefon,odlican je,super radi,jedino se ta fleka vidi na svetlim pozadinama... Da li ce to da se siri i od cega je? Gledam po guglu,svi su slucajevi ekstremni,moja se jedva vidi....

Ja sam upravo zbog tih zutih mrlja odustao od trazenja polovnih g2,preveliki cim.
 
Nazad
Vrh Dno