Šta je novo?

LG G2

Zašto je bolji? Japan display pravi odlične panele
 
Pa neki pričaju da je ovaj bolji neki onaj sad neam pojme :) koji je tvoj?
 
Meni se ne pojavljuju bele linije, ali nece da prikaze koji je panel.
 
@60 sličica min. Vidim u changelogu da je revertao to jer ima nestabilnosti,to imaš na beta verziji, znaci trenutno nista od toga. Lgd i jdi, kod nas je većina ili SVI lgd tj lgit, verizon i sprint imaju lgd i jdi.
 
Kakva je vasa situacija sa losim pikselima?

Ja juce uzeo fon i imam oko 7 komada.
Najbolje se vide kada je mrak u sobi i kada stavim brajtnes na 100%.
Neki se jace a neki slabije vide.
 
Ne može se lako obrisati, napravi novi APN, sve isto, samo bez proksija i porta.
 
Jel smem da apdejtujem na 20h verziju (posto mi je prijavljuje) ako mi je telefon rutovan ili se mora rut skidati? Na stocku sam inace.
 
Uzeo sam pre neki dan G2 32gb. Softver nisam dirao jos uvek, sve je stock. Primetio sam u medjuvremenu povremeno pucketanje u zvucniku prilikom razgovora, kao i jedan mrtav piksel (barem mislim da je mrtav piksel u pitanju, na crnoj i tamnijoj pozadini vidi se zelena tackica, a na svetlijoj i beloj vidi se kao crna tackica i tesko je uocljivo, potrebno je bas dobro se zagledati). Da li je ovo prvo greska u softveru? Do sad sam uglavnom citao za problem pucketanja u slusalicama,a ne zvucniku. A za jedan mrtav piksel, da li se moze reklamirati telefon?
 
Jel smem da apdejtujem na 20h verziju (posto mi je prijavljuje) ako mi je telefon rutovan ili se mora rut skidati? Na stocku sam inace.

Ja sam ubacio 20h verziju,a tel je bio rutovan,tako da moze ;-)
 
I kako vam radi 20h u odnosu na 20d, baterija, brzina, kamera?
 
Meni je proslo. Radio sam preko lg pc cuite. Milion posto
 
E pa ja sam probao direktno, preko telefona, posto mi je prijavio azuriranje. Sad ne mogu da udjem u Download mode, ali mogu u recovery. Bem ti apdejt i gde ga videh.
 
Ja do sada nijedan ota update nisam dobio,vec sam sve preko kompa gazio.
 
E pa ja sam probao direktno, preko telefona, posto mi je prijavio azuriranje. Sad ne mogu da udjem u Download mode, ali mogu u recovery. Bem ti apdejt i gde ga videh.

skini sa xda oficijalni 20H upakovan u zip i flesuj ga ;)
 
Poslednja izmena:
Aha, a snimanje kakvo je kad se smanji osvetljenje na 20H?
 
Nazad
Vrh Dno