Šta je novo?

LG G2

uspesno se vratio na cloudy nekako je najlepsi, samo jos da pitam je li dorijev 9.5 kernel i dalje najstabilniji?

Probao sam 10.1 cini mi se ili 10.2 nije mi se svideo nesto posebno, 9.5 ubedljivo najjbolja njegova verzija.. Koju god sam probao posle te, brzo sam se vratio na 9.5
 
Kako da backup-ujem kernel sa cloudy 3.3 ako mi se ne sviđa dori?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Mislim da mozes dirty flash cloudija3.3, a mozda i ima vec negde samo kernel da se skine.
 
Hvala

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
ja se izvinjavam sto upadam kao padobranac,sad mi pade ****** i tac radi a ekran do pola radi pola ne...sta tu menjati i koliko da ocekujem da ce me kostati?
 
Drugari, mene zanima da li se nekome nakon zamene one folije na ekranu(zbog kojih se pojavljuju žute mrlje, uglavnom po ćoškovima) ponovo pojavljivale mrlje? Ja danas moj odneo na servis, jer je počela da mi se širi mrlja. Da li ja sad tripujem ili ne, ali mislim i da mi touch nešto slabije reaguje. Da li to ima veze jedno sa drugim ili ne? Nikada mi nije ispadao, nikada ga nisam polivao vodom, mlekom, sokom i sl. Kao oči u glavi ga čuvam.
 
Folije nemaju veze sa žutim mrljama, kod mene se ne širi, kako se pojavila, tako stoji i dan danas.
Sreća pa je prilično mala, skroz u gornjem desnom uglu, i vidi se samo kad se telefon zagreje..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Touch ne reaguje slabije, sve je isto, takodje potvrdjujem, zuta mrlja postoji odavno bas i vrlo je mala sa gornje leve strane, i nije se sirila, niti je bilo problema sa touchom.
 
ja se izvinjavam sto upadam kao padobranac,sad mi pade ****** i tac radi a ekran do pola radi pola ne...sta tu menjati i koliko da ocekujem da ce me kostati?

Najbolje ti je da poručiš display i touch (zajedno već slepljene) iz kine, cene na ali-ju su smešne ~27$...
 
3ica mi traze 90-100e nasao sam u nisu nekog radi za 60e..dal da saljem njemu vrv stavlja tog kineza sa ali-ja
 
Preporuka za čoveka iz Niša ako na istog mislimo. Mogu mu reći da napiše post ovde o tome, pošto je član takođe.

Poslato sa Xperia Z3 pomoću Tapatalk-a
 
Pregrejavanje, pa lepak između ekrana i toucha požuti.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da li se tako nešto sa mrljama pojavljivalo i na G3 i G4 modelima telefona?

Послато са LG-D802
 
Na G3 da, na G4 koliko znam nije.

Poslato negde iz svemira
 
Kako da skroz resetujem telefon, pobirsem naloge i ostale podatke ako mi ne radi touch? Udjem u recovery preko dugmica, ali dzabe kad mi ne radi touch, ne mogu da se krecem bez ekrana kroz one opcije.
 
Sta mislite u 2016oj godini, da li se isplati dati 70-80e za novi touch panel ? Pojavile su mi se te mrlje prosle godine, nije strasno ali me nervira.. Zamenom big dobio maltene nov telefon. Zadovolja n sam performansama i kamerom, ne treba mi nista bolje.. Ili da ga prodam za 100e i uzmem nesto drugo tipa z3..?
 
Najveći problem je što ćeš ga teško prodati, nevezano za cenu...

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Ne isplati se menjati ekran, nije to tolika mana da dajes 70,80e, ne smeta pri radu. A za prodaju smanji 20,30e, stavi za 100e telefon i ima odmah da se proda ako ti bas to toliko smeta. Meni ne smeta, kako kome
 
Koji je profil kupaca koji kupi G2 sa žutom mrljom? Što bi kupio takav telefon, kada uz malu doplatu može da kupi ispravan?
Pritom, zna ta mrlja jako da živcira i nervira...


Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Ja ne bih dao vise od 50e za tel sa zutom mrljom.

Poslato negde iz svemira
 
Aj kad vec pricamo o prodaji, za koliko moze g2 crni 32gb da se proda ? Rutovan je, nesto me mrzi da sve vracam na fabricko, valjda mu to nece ubiti cenu mnogo... ?
 
Pa znaš kako, za kupca je bolje da ne zna za rutovanje, custom romove i slično, to navodi da se radi o zahtevnom korisniku, a to niko ne voli, pogotovo na G2 koji više voli mrlje od romova. To što ima 32gb je odlično za prodaju, i pomoći će ti više u tome da uspešno prodaš telefon, nego što ćeš dobiti višu cenu. Pogledaj kako se kreću cene i na taj način formiraj, kreni sa višom cenom od koje bi želeo, i spuštaj ako ne ide...i ja imam G2 32gb, sa garancijom do 12. jula, i stavio u zavisnosti od brzine za koju želim da ga prodam, stavio bih minimum 150e cenu.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
 
Na KP tesko da moze i 32gb preko 150e.Dok se ovi sa 16gb mogu naci i vec za 120e.Drug moj prosle nedelje kupio ocuvan ko nov sa 2 futrole i kutijom za 125e.Daleko je G2 najbolji telefon za te pare,cak i za 150-160e...
 
Nazad
Vrh Dno