Šta je novo?

LG G2

Hahahahahahahaha :D :D
I cuvar energije ne moze da se bira na vise od 15% baterije krastavac :/
Meni je kamera dosta bolja nego na 4.4.2.. A i video, vise ne secka na ful hd 60fps :D :D :D :D :D
 
Nikako ne mogu da ga popravim da mi uradi update! Da li neko ima ideju?
 
Taj recent je mnogo korisniji nego što sam u početku mislio, navikneš se brzo. Tutnuh i ja sinoć lollipop, preko PC suite. Šta znam, čini mi se da je možda malo brži. Kamera mi je nekako ista, ne vidim razliku. Doduše nisam je mnogo ni testirao.
Pitanjce jedno (možda je glupo al nisam nikad pre ovo radio :D): Prije nego što sam uradio update, napravio sam ono kao rezervnu kopiju. Kad sam završio update, sve je ostalo u telefonu, nije bilo potrebe da prebacujem sa rezervne kopije...jel to normalno tako? :D
 
Taj recent je mnogo korisniji nego što sam u početku mislio, navikneš se brzo. Tutnuh i ja sinoć lollipop, preko PC suite. Šta znam, čini mi se da je možda malo brži. Kamera mi je nekako ista, ne vidim razliku. Doduše nisam je mnogo ni testirao.
Pitanjce jedno (možda je glupo al nisam nikad pre ovo radio :D): Prije nego što sam uradio update, napravio sam ono kao rezervnu kopiju. Kad sam završio update, sve je ostalo u telefonu, nije bilo potrebe da prebacujem sa rezervne kopije...jel to normalno tako? :D
jel i tvoj tajvanac?
 
Moj mobilni je Tajvanac, a trenutno sam na Baltic. Da li nešto dobijam ako flešnem moj rom?
 
Kako da ne .Dobijas podrsku za tajvanski jezik i slicne azijske jezike,sto ti je pretpostavljam izuzetno vazno i korisno.:wave:
 
Sviiiiii ziviiii dobili update preko pc suita, samo mi za ove madjare iz vipa nista, kad ce ga vise pustiti... Znam mnogi ste uradili preko kdz-a, ali namerno hocu da sacekam da vidim da li ima neke razlike.
 
Ma kakve crne razlike, i ja sam čekao Tajvanca pa sam ipak flešovao pre nego što je stigao, nisam više mogao dačekam
 
Sviiiiii ziviiii dobili update preko pc suita, samo mi za ove madjare iz vipa nista, kad ce ga vise pustiti... Znam mnogi ste uradili preko kdz-a, ali namerno hocu da sacekam da vidim da li ima neke razlike.
razlika je u tome da kad radiš preko suita on ti sačuva podatke a kad radiš kdz onda moraš neki backup na komp pa posle da vratiš na tel. - inače sve ostalo je isto
 
Sviiiiii ziviiii dobili update preko pc suita, samo mi za ove madjare iz vipa nista, kad ce ga vise pustiti... Znam mnogi ste uradili preko kdz-a, ali namerno hocu da sacekam da vidim da li ima neke razlike.

Ja nikad nijedan kljucni update nisam dobio preko PC Suita,vec samo one zakrpe,ne znam ni ja kako su isle,D,H i tako to.
Zasto ne znam,ni u VIPu nisu umeli da mi objasne.
A kako i bi kad su tamo zaposlene zenske koje su zavrsile hemijsku ili poljoprivrednu skolu(ne vredjam obrazovanje,i ja sam zavrsio poljoprivrednu,ali nemaju veze sa materijom),pa za svako komplikovanije pitanje zovu centralu u BG.

Bitno je da imaju sise i dupe.
 
ja sam bio na hu 30a imao sam čekiranu tu opciju koju pokazujes i instaliran lightflow program sa marketa-koji podesis po želji za svetlosna obaveštenja i nema više nikakvih problema-provereno sigurno
https://play.google.com/store/apps/...low&pcampaignid=APPU_1_q6s0VcKqM8yhsAGi64HwAQ

Ovdje piše da na većini LG ne radi (osim nexus 4). Jel može da se namjesti da, npr. crveno bude za propuštene pozive, zeleno za mailove i sl. a plavo za poruke?
 
Ovdje piše da na većini LG ne radi (osim nexus 4). Jel može da se namjesti da, npr. crveno bude za propuštene pozive, zeleno za mailove i sl. a plavo za poruke?

moze naravno, poigraj se malo sa podešavanjima, moze i da blinka, vibrira da se cuje i zvuk i da ponavlja propušteno obavestenje na određeno vreme
 
evo mojih podešavanja
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1429609020377.jpg
    uploadfromtaptalk1429609020377.jpg
    40.9 KB · Pregleda: 211
  • uploadfromtaptalk1429609027592.jpg
    uploadfromtaptalk1429609027592.jpg
    39.5 KB · Pregleda: 191
  • uploadfromtaptalk1429609033863.jpg
    uploadfromtaptalk1429609033863.jpg
    38.7 KB · Pregleda: 187
Sve isto sam odradio i kad mi stigne sms led lampica reaguje kao u sistemu, znači ne ona boja koju sam podesio u aplikaciji.

da li si dozvolio root pristup i restartovao telefon i ovo uključi na ss
u apps u general settings ukljuci lightflow
(ja sam trenutno na cloudy, ali sam imao i stock lp hu 30a i sve je radilo besprekorno)
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1429610862464.jpg
    uploadfromtaptalk1429610862464.jpg
    78.5 KB · Pregleda: 203
  • uploadfromtaptalk1429610870908.jpg
    uploadfromtaptalk1429610870908.jpg
    51.6 KB · Pregleda: 203
Poslednja izmena:
Ljudi, ubacite AICP lollipop i to je to... kakav oficijalni, kakvi bakraci :)
 
cvejk, koji rom predlazes.Kakva su ti iskustva.

AICP, skini odavde poslednji nightly. Brz, stabilan, ubacis Cyanogen kameru sa apkmirror ako ti ne odgovara ta sto dolazi uz rom. Poboljsali su bateriju, meni on najvise lezi i nekako mi je lollipop-astiji nego LG G2 official Lollipop. :)
 
Nazad
Vrh Dno