Šta je novo?

LG G2

nije loš uopšte NEO-ja kupio ženi pre 2 nedelje i baš joj je super-restajling s3-ubacili malo više rama i neke gluposti i to je to
Ne mislim da je loš. To im je fin prelaz od onih slabijih modela do najjačih.
 
čak mi se svideo iako ne volim Samsung i njihov touchwiz
 
Ja sam gledao na YT uporedjivanje kamera S3 i S3 Neo. Neo ima ocajnu kameru. Neka mi neko kaze kakva je uzivo ta kamera.
 
ja bi ti rekao ali će posle da galame zato sto nije tema [emoji1]
uglavnom je žena zadovoljna - što je u današnje vreme dosta veliki uspeh hehe [emoji1]
 
Poslednja izmena:
I nije tema [emoji14] Zalihe ljudi zalihe. Pa nisu poceli davati s4 tek tako za manje pare (sljamsljung je to, znaci to mora da se rebne cena). Sto pre da ga se otarase.
 
(nije ni za ovo tema al mi nešto najmilije vas da pitam :D)
Valja li šta Here maps? Da li to da instaliram ili da se cimam oko iGO?
 
Vredi li nov lg g2 32gb 285e dve god garancije na logic s.. Smorilo me vise da čekam da cena padne.. Gledao sam na oglase ali mi se preko njih ne uzima najviše zbog kratke garancije.
 
Oce ljudi da uzmu nov od 32gb za 200e. Strasno
 
Ne isplati se prodavati ovaj fon uopšte... Niko neće dati vise od 200 za polovan ma koliko god bio on očuvan ( moj samo da stavim onu stock foliju i moze da prodje kao nov)...
 
Pa sta ima lose u tome ako pitam? Zato i služi forum.. Vidim neki kažu realna cena oko 260 pa zato i pitam. Inace drzim se one stare "triput meri jednom seci" :D
 
Pa sta ima lose u tome ako pitam? Zato i služi forum.. Vidim neki kažu realna cena oko 260 pa zato i pitam. Inace drzim se one stare "triput meri jednom seci" :D
Nema ništa loše, samo mnogo pada vrednost, s4 sa lošijim hw ima sličnu cenu... Sa g2 nećeš pogrešiti
 
Ima li neko problema na CloudyG3 2.1 da kada udjem u settings, Home touch buttons i kod opcije button combination mi izbacuje unfortunatelu, settings has stoped. Restart ne pomaze. Ne znam u cemu je problem. Skroz desno mi je menu taster, hteo bih da stavimnesto drugo, ali mi ne uspeva ovako.
 
Meni se to isto desilo zbog nekog xposed modula za menjanje tih dugmica.. Ako imas neki za to probaj da ga izbrises pa restart, msm da je to meni resilo problem..
 
Probaj uninstall xposed pa ga posle instaliraj ako ti treba.. Nmg da se setim tacno sta je bilo resenje kod mene.. Bilo je to na ranijem cloudyg3 ali pretpostavljam da ce to restiti problem..
 
Ne pomaze ni uninstall xposeda. Vidim da ce morati jedan clean install... Samo me jos interesuje cloudy 2.1 ilii 2.2??
 
Cloudy 2.2. U mom slučaju radi bolje.
 
Nista onda clean install najbolje.. Takodje 2.2 nekako mi se cini fluidnije sve
 
Trenutno sam na AICP romu. Probao bih Lightning_V5. Jel treba instalacija baseband KK ili ne? Ili samo čisti wipe?
 
Ako na aicp ROM nisi stavljao jb baseband(kazu da treba ali ne treba) onda ne moraš baseband pri prelasku flashati.
 
Imam mali ili veliki problem sa telefonom. Na ekranu su mu se pojavile vertikalne linije, matrica ekrana.
 
bender jel ti poznat ovaj sufix A6PSBK? i zasto nema nikakav update? f verzija-dobio nov telefon ali ni na ovom nemam update na h-da nisu sklonili?
 
Jel možeš uslikati?

0fabd681c2288c9aff35d8f64a4af7be.jpg
 
Nazad
Vrh Dno