Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Što da ne?
Opet je xenon moderan, a baterija će biti ogromna, tako da to neće biti problem.
 
Pa nemam nista protiv. Cak naprotiv.

Ali malo mi cudno to od Samsunga... ne bih ja previse verovao u ovo da sacekamo.
 
Ako bude vise varijanti onda to Po meni i nije note 3 nego razliciti uredjaji. Naravno da kod nas nece da dodje najbolja verzija. Samim tim me ne interesuje i verovatno zadrzim note 2 ili uzmem neki tablet.
 
Samsung-Galaxy-Note-3-to-be-unveiled-September-4-at-an-Unpacked-event-in-Berlin.jpg
 
http://www.sammobile.com/2013/08/12/exclusive-galaxy-note-iii-to-feature-a-5-68-inch-full-hd-super-amoled-display-3gb-lpddr3-ram-3200mah-battery/

DISPLAY
SM-N900: 5.68 inch Full HD Super AMOLED (1920 x 1080) display
SM-N9005: 5.68 inch Full HD Super AMOLED (1920 x 1080) display

CPU
SM-N900: 1.8GHz Octa-core Exynos 5420
SM-N9005: CPU UNCONFIRMED

GPU
SM-N900: ARM Mali-T628 MP6
SM-N9005: GPU UNCONFIRMED

RAM
SM-N900: RAM UNCONFIRMED
SM-N9005: 3GB LPDDR3 RAM

CAMERA
SM-N900: 13 Megapixel with Optical Image Stabilisation
SM-N9005: 13 Megapixel with Optical Image Stabilisation

LTE CONNECTIVITY
SM-N900: No
SM-N9005: Yes

STORAGE *
SM-N900: 16/32/64GB User memory + microSD slot (up to 64GB)
SM-N9005: 16/32/64GB User memory + microSD slot (up to 64GB)

OS
SM-N900: Android 4.3 Jelly Bean
(Current test fimrware: N900XXEBMH5/N900OXABMH5/N900XXUBMH5)
SM-N9005: Android 4.3 Jellybean
(Current test firmware: N9005XXEBMH9/N9005OXABMH9/N9005XXUBMH9)

BATTERY
SM-N900: 3,200 mAh
SM-N9005: 3,200 mAh

* = Our Insider reports that the Galaxy Note III will be available in three storage capacities (16/32/64GB) but most of the market will be receiving the 32GB variants, and only a few markets will have the 64GB storage variant.

The Galaxy Note III will have same/identical dimensions as the Galaxy Note II in terms of device’s size while at the same time having a larger display, reports our insider.

We will keep you guys updated as soon as we receive some more information. Samsung will be announcing the Galaxy Note III at their Samsung Mobile UNPACKED 2013: Episode 2 event on September 4 in Berlin, and has already sent out the invitations to the event.
 
znaci opet kao sa s4.. u 10 % uredjaja okta a u 90 % s800.. naravno isti izgled kao note 2.. sve manje vise ocekivano
 
Emix brate ti si rođen za novinara kurira, kačiš kao vest sve živo što vidiš, nebitno što su to suprotne informacije u razmaku od 3h :D
 
Kako znas da je isti izgled ka note 2? n2 nije kao n1, tako da ni n3 nece da lici na n2, uslovno receno, posto su svi samsung na istu foru

Pa piše da će imati iste dimenzije kao i N2 tako da će verovatno imati i isti oblik. Verovatno ce biti ista fora kao i S3 –> S4.
 
http://www.phonearena.com/news/See-...e-III-model-is-coming-to-your-country_id46431 s800 za nase. cini se da ce ovaj exynos biti nesto jaci od s800.. I nije mi jasna ova fora sa 3gb rama,kome to treba.. Mozda oni znaju nesto o androidu 5.0 sto mi ne znamo...

Činio se i 5410 dosta boljim od S600, pa na kraju i nije baš tako ispalo...
Koristio sam 2GB rama na Note10.1 pre gotovo godinu dana, i tab je radio opasno. I dalje mi smesno bude kad neko pljuje samsung bloatware u vidu touchwiza, a da pri tom nije probao multiwindow...
 
Tw je konza :D

@pablo- s3 je ogavan i nesrazmeran, s4 lici na nešto i po meni drugačiji od s3 jer nema zaobljene ivice, zato sam rekao uslovno rečeno, jer sad svi liče jedan na drugi.
 
Ima razlike. Moram da kazem da je S4 dosta bolje uradjen i svedenije/elegantnije izgleda.
Evo trenutno imam i S3 pored sebe, na slikama nije neka razlika ovako jeste.
Okvir je bolje uradjen, iz isto mnogo bolje. Posebno zvucnik i polozaj blica/kamere.
 
Poslednja izmena:
Tw je konza :D

@pablo- s3 je ogavan i nesrazmeran, s4 lici na nešto i po meni drugačiji od s3 jer nema zaobljene ivice, zato sam rekao uslovno rečeno, jer sad svi liče jedan na drugi.

Pa i Note 2 bolje izgleda od S3. Kontam da ce Note 3 biti istog oblika kao i dvojka samo što će smanjiti bezel odnodno ekran ce biti edge2edge.
 
Ne znam da li gresim ali vrstu uredjaja sa ovim dimenzijama ne vidim u upotrebi van kucnih prostora. Zavisi gde se kreces i sta radis ali prevazilazi malo odnos dzep-ruka ... Ne zove se dzabe Phablet.
 
Grijesis, i to puno. Note 2 je izuzetno upotrebljiv uredjaj.
 
Ne znam da li gresim ali vrstu uredjaja sa ovim dimenzijama ne vidim u upotrebi van kucnih prostora. Zavisi gde se kreces i sta radis ali prevazilazi malo odnos dzep-ruka ... Ne zove se dzabe Phablet.

I te kako se koristi kao mobilni, van kutje. Samo ko nije koristio moze to da kaze. Svrati da zaludis ako hoces i videces da je di besten, a trojcica ce da bude mama nad mamama :d :d :d a to sto povecavaju ekran za samo 0.13" govori da ce da bude cak i manji od dvojke. Steta sto cu morati da preskocim ovu turu, ali dvojka je predobra da bi se vec menjala.
 
Ne znam da li gresim ali vrstu uredjaja sa ovim dimenzijama ne vidim u upotrebi van kucnih prostora. Zavisi gde se kreces i sta radis ali prevazilazi malo odnos dzep-ruka ... Ne zove se dzabe Phablet.

Mnooooogo gresis! :)
 
I te kako se koristi kao mobilni, van kutje. Samo ko nije koristio moze to da kaze. Svrati da zaludis ako hoces i videces da je di besten, a trojcica ce da bude mama nad mamama :d :d :d a to sto povecavaju ekran za samo 0.13" govori da ce da bude cak i manji od dvojke. Steta sto cu morati da preskocim ovu turu, ali dvojka je predobra da bi se vec menjala.

Znaci nista od 6.3" ekrana. Meni je i note2 ekran nekako mali za surf i cesto zalaguje kad kucam poruke na forumu. To mi se desavalao i na htc evo 3d, mislio sam da je krs, al izgleda da su web forumi preteski za telefone.
Sto kazes nesto se ne isplati da se menja dvojka, ali sve vise razmisljam o nekom tabletu koji podrzava sim. Jedino sto me nervira kod tableta je losa kamera. Tolika kutija, a oni namerno stave krs od kamere.
 
pa koristi tapatalk :) onda je za tebe mega 6.3 i da pevas :)
 
Nisu Web forumi preteski nego aplikacije nisu optimizovane...
 
Nazad
Vrh Dno