Šta je novo?

Star Wars: Battlefront

Ma vidi, kapiram ja da vi ovde ne mislite zlo niti da želite loše Benchmarku, samo krastavac, meni to iznutra deluje drugačije, što je i prirodno. Mi ćemo to da pratimo koliko god možemo, ali morate razumeti jednu stvar. I taj video se vrednuje po broju lajkova, klikova, retencije (koliko je gledalac u proseku proveo vremena gledajući video) i subscribe-ova. Daću primer. Mi smo sa ovih prostora nenormalno dobro ispratili MWC u Barseloni sa 50-ak video izveštaja, unboxinga, prvih utisaka, direktno smo se javili sa najnovijim najzanimljivijim uređajima. Na ovim prostorima - niko nije ni izbliza tako ispratio MWC, nikada, ni specijalizovan ni nespecijalizovan medij. I? Niti je kanal eksplodirao, niti je gledanost bila naročita (tj. bilo je sve to dosta gledano za naše uslove, ali oni te mere sa uberpopularnim kanalima), niti se ijedna firma javila sa ičim daljim od "svaka čast" i poželela da porazgovara kako da nas podrži u tome (kontaktirali mi njih ili oni nas). Onda napraviš video u kome deliš neki zvučnik, i to bude gledanije od svega što si pravio. Mene tuga uhvati.

To znači da biješ uphill battle, kako to lepo kažu na zapadu. Ne vredi ti da ideš punom parom tamo gde će uvek biti onih koji prave drugačije sadržaje usmerene široj publici, i to se nikada neće promeniti. Isto kao što sam gore dao primer za tekst i nemogućnost pravljenja ne znam koje popularnosti od opisa hardvera važi i za video. Neće naš video grafičke karte ili telefona biti megagledan, za to su neke zajebancije, dopadljivi voditelji, poznate face. Mi ćemo to raditi i praviti, ali negde ćemo morati da sasecamo, jer ako smo do sada imali X tekstova, a sada moramo da pravimo X tekstova i Y videa, neke oblasti prosto nećemo biti u stanju da pokrivamo kako treba. I to sve, zbog same oblasti delovanja, ima nekakav peak popularnosti iznad kog nema dalje. Plus, ovde imaš situaciju da je nekome bitnije da se u nekom dnevnom listu puste dva reda (OK, razumem i to donekle) nego to da li će Benchmark da isto tako napiše dva reda ili će da objavi detaljan test, unboxing video i video review i pokrije uređaj u potpunosti. I to je istina našeg bitisanja.
 
Poslednja izmena:
Publika je na ovom prostori za taj sadrzaj jako mala. I kako sam naveo, po nekim pokazateljima se cak i smanjuje. Ja sam se znao potruditi dosta oko neke video produkcije za XY klip. Promet je jadan niti sam ga brojao. Sestrin čovjek mazne djeciju domacu pjesmu sa interneta i mazne par disney slika i napravi slajdšou sa pjesmom i nabije 50+ hiljada pregleda za dan-dva i jave mu se sponzori. Došlo mi da plačem. A lik ne zna koristiti vise od jedne particije na računaru.

Sto se klipova tice, sve to stoji ali imate 30K pratilaca na fejsbuku a 6K na youtubeo. Nije to imao ni ko gledati. Jedan portal kojem šaljem svoje fotografije znaju na facebooku postaviti jednu vijest deset puta na dan ako ne i vise da bi bila gledna radi filtriranja sadrzaja sto facebook radi pa vidis 20% postanog sadrzaja pa oni na taj nacin boostaju promet i vjerovatnoca da ce se svima vijest pojaviti je velika. Da li je etički, ne znam ali znam da primjetim svaku njihovo objavu.

No, i da tih 30K sa facebooka pogleda svaki vas video, nisu to brojevi od kojih se moze zivjeti pa je mozda najbolje da se prabacujete na engleski i opet smatram, na video jer po šablonu kojem sada radite situacija nece biti bolja. Ne samo za vas vec za sve IT portale na balkanu.
 
Poslednja izmena:
I sad sa svim tim oni iz igre koja je bila mahom SP iskustvo izbacuju SP daju pun gas na ispod prosecni nasmikani MP i za to traze $60 plus jos toliko za dodtane mape???

Kada je to Battlefront bio mahom SP iskustvo? "SP" u originalnim Battlefront naslovima se svodio na botove na MP mapama uz par ubačenih objektiva kako bi se to nekako povezalo reda radi. Battlefront smo terali po igraonicama i lan žurkama, sp nikome nije bio ni na kraj pameti...
 
Poslednja izmena:
A hcl.hr? Ja ih pratim na YT i odlicni su, sigurno ima neko i odavde ko ih prati? Nemoguce sa su hrvati vise zainteresovani za tehnologiju od srba? Dobro onaj sto prica na videu ima taj neki humor (ne mudja stajl, normalan za mene), koji vi verovatno ne bi mogli da imate jer ste koliko sam shvatio iz prethodnih postova ozbiljniji, tj formalniji [emoji14]
 
Smarate ljudi sa ovom raspravom.
 
Evo nakon nekih 35+ sati u igri da napišem par reči o istoj uz dodatne sažete taksativno navedene prednosti i mane.
Pre svega, napomenuću da je ovo ubedljivo najlepša MP igra koju sam ikada imao prilike da vidim, a igrao sam nebrojeno mnogo pri čemu i dalje aktivno igram 5-6 shootera. Pored toga što bukvalno neverovano izgleda, optimizovano je tako da na mojoj konfi na HIGH radi u 80-110fps bez i jednog trzaja, dok je loading time na običnom HDDu završen dok ti odbroji poene na kraju partije (već je učitao drugu mapu). Ne bi dalje o grafici, već da nastavim o igri.
Ok, igra je popila neviđeni hejt uz (uglavnom) totalno nebulozne komentare pri čemu treba izdvojiti dve osnovne grupe: 1. Igra nije star wars, ovo je obican BF reskin. i 2. Igra je obican COD, trebala je da se ugleda na Battlefield.
To je to uglavnom, bitno da se nešto pljune. Realno, ovo je možda prva igra koju je DICE napravio a da ne boluje od svih dečjih bolesti kao sve njihov prethodne pri čemu je na prvom mestu bio UŽASAN HITBOX, CTD, preterano dugačak loading time, balans, itd.
I sad kada niko ne može da se žali na navedeno, onda se izmišljaju razlozi. Ne znam koja su očekivanja ljudi od igre koja je zasnovana na svemirskoj bajci gde se ljudi u helankama mačuju svetlećim mačevima, pojedinci imaju natprirodnu telekinetičku moć, gde anonimni henchmani tzv Stormtrooperi ne mogu pogodoti slona na 10 metara itd..
Da se razumemo, igra je action Third person shooter koji takođe može da se igra i iz prvog lica. Modovi su većim delom varijacije COD modela, dok je jedan od modova za 40 igrača nekako svoj gde bi možda najlakše opisao kao progresivni RUSH + multi-objective.
Drugi mod za 40 igrača je nalik modovima iz insurgency i day of defeat, "tug of war" fazon.
Igra nije ni malo laka niti jednostavna pogotovo ako biste igrali sami. Onaj ko kaze suprotno je klasičan hejter ili je probao betu gde su mu poput dzordzija napunili bulju laserima 0/30 pa hejta, ili nije ni probao kompletnu igru.
Unutar igre, imate neki squad up sistem gde možete naći već neki uvezani party da im se priključite što vam ujedno povećava šansu za opstanak. Iskreno nisam isprobao ovu opciju jer nisam imao potrebe - Imam 6-7 ortaka na listi sa kojima igram.
Party sistem je solidno odrađen, a squad je sveden na jednog partnera koji služi kao spawn ali samo u slučaju kad nije u neposrednoj opasnosti ili gunfightu. Party memberi su označeni zelenom bojom, i možete ih videti u daljini označene krugom iznad glave. Partner je označen žutom bojojm i njegove konture vidite i kroz zidove. Po meni, moglo se ipak ići na squad od kao trojke.
Matchmaking za sada radi bez problema, možete birati mapu i mod, u igri ste bukvalno za 20 sekundi.
Dok u nekim drugim naslovima koje je radio DICE postoji 150 pušaka, od kojih ima realno 15 shoot/dmg modela na kojima se samo menja broj poligona i textura, + 10 potato gripova za svaku "pojedinačnu", u ovoj igri su bez DLC-ova zastupljene samo puške iz osnovnog SW sveta - 11 komada i sve imaju različit handling. Neki će reći da im je to premalo, ali mene zaista ne interesuje da "skupljam sličice", svakako ću kao i u svim ostalim MP naslovima da se vežem uz dva-tri max oružja sa kojima ću igrati.
Sistem karata je skroz OK, poput nekog button trigered perka. Imate četiri karte za opremiti, od kojih su 3 sa cooldown sistemom pri čemu dve nose explozive/shot iz specijalnog oruzja koje moze biti sniper, jump pack, wookie bowcaster, anti vehicle, anti personel lockon raketa, bombe, smoke shell, itd. Treća karta nosi neki boost - shiled sphere, stiti samo od lasera ne od explozija i obicnog metka iz cycler puske, bustovi za main weapon u vidu explosive shotova, no recoil, no overheat, i slicno.. Četvrta karta je aktivna trait karta.
Trait karta ima tri levela i leveluje se po life-u. Prvi level imate odmah, ostale dobijate po kill streaku/objective poenima. Primera radi, karta koju ja koristim funkcioniše da na levelu 1 me ne vide na radaru dok sprintam. Lvl 2 ne vide me na radaru ni kad pucam, lvl 3 pri svakom killu mi se resetuje heat na oruzju.
Radar u igri je u vidu "minimape" i prikazuje vrlo šturo pravac odakle dolaze neprijatelji (naravno ako sprintaju ili pucaju a ne koriste ovu scout trait kartu). To je sasvim dovoljno da uvek imate pojma okvirno odakle da očekujete protivnike na mapama gde nisu određene napadačka i branilačka strana.
Ne postoji sistem okvira, nego overheat + skill based fast cooldown ako pogodite momenat što je solidno implementirano u igru.
Balans je u full igri definitivno promenjen. Sad su tu već pešadinci opremljeni sa dosta hardware-a pri čemu je nekom AT-STu ili letelici vrlo teško ostati u životu kao što je to moglo u Beti. Heroji imaju svoju funkciju, a to je da čiste choke pointe kao napadači, ili da čuvaju uska grla kao defenderi. Generalno nema predela koji bi se tako mogli definisati, jer uz jump pack možeš uvek preko "brda i dolina" preći i prostora za flank uvek ima dovoljno.
Letenje su dosta promenili, mnogo je teže da se izboriš ukoliko uletiš sam na nebo gde su tri neprijatelja. Shield kod rebel letelica više ne vredi za rakete, već čisto za lasere. Takodje je na letelicama primetan mouse acceleration sto trazi dosta navikavanja.
Nisam umirao nešto više od bombi nego inače u MP igrama, ali bi ipak možda trebali svesti na neki rule - 1 explosive slot od u kartama.

Good:

- igra ima maximalni SW osecaj, kao da si unutar onih starih filmova. Autentične lokacije, i fenomenalan zvuk.
- nema hitreg problema
- nema "katarakta" efekata (sun glare, muzge, "supresija", glow, i ostalo smeće)
- nema spottinga.
- nema revive.
- nema snajper spama, ujedno nema standarnog class sistema.
- cheap kill oruzja mozes izbeci (cuju se proxy mine, lock on personell raketama treba vecnost da stignu do vas, vec zabegnete u zaklon)
- solidno kretanje, nije komično prebrzo kao u zadnjem DICE ostvarenju -BF4 gde svi trče kao scout u Team Fortress 2.
- nema vehicle campinga, zna se tacno gde je koji vehicle pickup ali su svi na riskantnim pozicijama i reba se pomučiti da dodjete do istog.
- nema soliranja u vozilima jer nema popravki.


Bad:

- nema mogućnosti odabira spawn pozicije ako se ne spawnate na partnera.
- mouse acceleration na letelicama.
- umesto partnera mogli bi biti squadovi od po tri čoveka. (barem u supremacy i waker modu)
- poeni za izvrsavanje objektiva bi mogli biti i vise nagradjeni obzirom da ti ljudi najvise ginu.
- nedostaje mi bind kontrole za back to primary weapon. zbog menjanja setova karata, cesto na taster za trecu kartu menjam ion shot sa jump packom, ako zaboravim da nemam jump pack, ostane mi na ion shot a vracanje na main weapon se vrsi ponavljanjem pogresnog tastera (za ion shot) sto pravi zbrku i ostanem "goloruk" usred fighta.
- cena. siguran sam da najviše neosnovanog hejta dolazi iz ovog pravca - pa hejt leti po svim poljima. igra ne bi smela biti skuplja od 70$ sa svim DLCs, ali nazalost nije ni prva ni poslednja koja je sa ovom cenom iz EA kuhinje.


Sve u svemu, nekih 8.5 od 10.
Čekam i novi mod koji dolazi sa novom free mapom pocetkom decembra.

U svakom slučaju preporuka za kupovinu na nekom popustu, ako vam je cena (iskreno) glavna prepreka.
 
Poslednja izmena:
Dal je neko imao problem crnog ekrana? Cuje se zvuk, al slika nikako da se pojavi. Postoji li fix za to? Pokusao sam sve sto je bilo online, ali bezuspesno.
 
Probaj ugasiti Origin Ingame, kako u generalnim opcijama Origina tako i posebno na igri (desni taster, game properties, disable origin ingame.)

Probao kao sto si napisao jer jedino to jos niko nije predlozio, ali bezuspesno. Saznao sam da je to veci problem i da otprilike 30% ljudi ima black screen i nije uspreo da odigra ni 1s. Ceka se na neki fix.
 
Evo nakon nekih 35+ sati u igri da napišem par reči o istoj uz dodatne sažete taksativno navedene prednosti i mane.
Pre svega, napomenuću da je ovo ubedljivo najlepša MP igra koju sam ikada imao prilike da vidim, a igrao sam nebrojeno mnogo pri čemu i dalje aktivno igram 5-6 shootera. Pored toga što bukvalno neverovano izgleda, optimizovano je tako da na mojoj konfi na HIGH radi u 80-110fps bez i jednog trzaja, dok je loading time na običnom HDDu završen dok ti odbroji poene na kraju partije (već je učitao drugu mapu). Ne bi dalje o grafici, već da nastavim o igri.
Ok, igra je popila neviđeni hejt uz (uglavnom) totalno nebulozne komentare pri čemu treba izdvojiti dve osnovne grupe: 1. Igra nije star wars, ovo je obican BF reskin. i 2. Igra je obican COD, trebala je da se ugleda na Battlefield.
To je to uglavnom, bitno da se nešto pljune. Realno, ovo je možda prva igra koju je DICE napravio a da ne boluje od svih dečjih bolesti kao sve njihov prethodne pri čemu je na prvom mestu bio UŽASAN HITBOX, CTD, preterano dugačak loading time, balans, itd.
I sad kada niko ne može da se žali na navedeno, onda se izmišljaju razlozi. Ne znam koja su očekivanja ljudi od igre koja je zasnovana na svemirskoj bajci gde se ljudi u helankama mačuju svetlećim mačevima, pojedinci imaju natprirodnu telekinetičku moć, gde anonimni henchmani tzv Stormtrooperi ne mogu pogodoti slona na 10 metara itd..
Da se razumemo, igra je action Third person shooter koji takođe može da se igra i iz prvog lica. Modovi su većim delom varijacije COD modela, dok je jedan od modova za 40 igrača nekako svoj gde bi možda najlakše opisao kao progresivni RUSH + multi-objective.
Drugi mod za 40 igrača je nalik modovima iz insurgency i day of defeat, "tug of war" fazon.
Igra nije ni malo laka niti jednostavna pogotovo ako biste igrali sami. Onaj ko kaze suprotno je klasičan hejter ili je probao betu gde su mu poput dzordzija napunili bulju laserima 0/30 pa hejta, ili nije ni probao kompletnu igru.
Unutar igre, imate neki squad up sistem gde možete naći već neki uvezani party da im se priključite što vam ujedno povećava šansu za opstanak. Iskreno nisam isprobao ovu opciju jer nisam imao potrebe - Imam 6-7 ortaka na listi sa kojima igram.
Party sistem je solidno odrađen, a squad je sveden na jednog partnera koji služi kao spawn ali samo u slučaju kad nije u neposrednoj opasnosti ili gunfightu. Party memberi su označeni zelenom bojom, i možete ih videti u daljini označene krugom iznad glave. Partner je označen žutom bojojm i njegove konture vidite i kroz zidove. Po meni, moglo se ipak ići na squad od kao trojke.
Matchmaking za sada radi bez problema, možete birati mapu i mod, u igri ste bukvalno za 20 sekundi.
Dok u nekim drugim naslovima koje je radio DICE postoji 150 pušaka, od kojih ima realno 15 shoot/dmg modela na kojima se samo menja broj poligona i textura, + 10 potato gripova za svaku "pojedinačnu", u ovoj igri su bez DLC-ova zastupljene samo puške iz osnovnog SW sveta - 11 komada i sve imaju različit handling. Neki će reći da im je to premalo, ali mene zaista ne interesuje da "skupljam sličice", svakako ću kao i u svim ostalim MP naslovima da se vežem uz dva-tri max oružja sa kojima ću igrati.
Sistem karata je skroz OK, poput nekog button trigered perka. Imate četiri karte za opremiti, od kojih su 3 sa cooldown sistemom pri čemu dve nose explozive/shot iz specijalnog oruzja koje moze biti sniper, jump pack, wookie bowcaster, anti vehicle, anti personel lockon raketa, bombe, smoke shell, itd. Treća karta nosi neki boost - shiled sphere, stiti samo od lasera ne od explozija i obicnog metka iz cycler puske, bustovi za main weapon u vidu explosive shotova, no recoil, no overheat, i slicno.. Četvrta karta je aktivna trait karta.
Trait karta ima tri levela i leveluje se po life-u. Prvi level imate odmah, ostale dobijate po kill streaku/objective poenima. Primera radi, karta koju ja koristim funkcioniše da na levelu 1 me ne vide na radaru dok sprintam. Lvl 2 ne vide me na radaru ni kad pucam, lvl 3 pri svakom killu mi se resetuje heat na oruzju.
Radar u igri je u vidu "minimape" i prikazuje vrlo šturo pravac odakle dolaze neprijatelji (naravno ako sprintaju ili pucaju a ne koriste ovu scout trait kartu). To je sasvim dovoljno da uvek imate pojma okvirno odakle da očekujete protivnike na mapama gde nisu određene napadačka i branilačka strana.
Ne postoji sistem okvira, nego overheat + skill based fast cooldown ako pogodite momenat što je solidno implementirano u igru.
Balans je u full igri definitivno promenjen. Sad su tu već pešadinci opremljeni sa dosta hardware-a pri čemu je nekom AT-STu ili letelici vrlo teško ostati u životu kao što je to moglo u Beti. Heroji imaju svoju funkciju, a to je da čiste choke pointe kao napadači, ili da čuvaju uska grla kao defenderi. Generalno nema predela koji bi se tako mogli definisati, jer uz jump pack možeš uvek preko "brda i dolina" preći i prostora za flank uvek ima dovoljno.
Letenje su dosta promenili, mnogo je teže da se izboriš ukoliko uletiš sam na nebo gde su tri neprijatelja. Shield kod rebel letelica više ne vredi za rakete, već čisto za lasere. Takodje je na letelicama primetan mouse acceleration sto trazi dosta navikavanja.
Nisam umirao nešto više od bombi nego inače u MP igrama, ali bi ipak možda trebali svesti na neki rule - 1 explosive slot od u kartama.

Good:

- igra ima maximalni SW osecaj, kao da si unutar onih starih filmova. Autentične lokacije, i fenomenalan zvuk.
- nema hitreg problema
- nema "katarakta" efekata (sun glare, muzge, "supresija", glow, i ostalo smeće)
- nema spottinga.
- nema revive.
- nema snajper spama, ujedno nema standarnog class sistema.
- cheap kill oruzja mozes izbeci (cuju se proxy mine, lock on personell raketama treba vecnost da stignu do vas, vec zabegnete u zaklon)
- solidno kretanje, nije komično prebrzo kao u zadnjem DICE ostvarenju -BF4 gde svi trče kao scout u Team Fortress 2.
- nema vehicle campinga, zna se tacno gde je koji vehicle pickup ali su svi na riskantnim pozicijama i reba se pomučiti da dodjete do istog.
- nema soliranja u vozilima jer nema popravki.


Bad:

- nema mogućnosti odabira spawn pozicije ako se ne spawnate na partnera.
- mouse acceleration na letelicama.
- umesto partnera mogli bi biti squadovi od po tri čoveka. (barem u supremacy i waker modu)
- poeni za izvrsavanje objektiva bi mogli biti i vise nagradjeni obzirom da ti ljudi najvise ginu.
- nedostaje mi bind kontrole za back to primary weapon. zbog menjanja setova karata, cesto na taster za trecu kartu menjam ion shot sa jump packom, ako zaboravim da nemam jump pack, ostane mi na ion shot a vracanje na main weapon se vrsi ponavljanjem pogresnog tastera (za ion shot) sto pravi zbrku i ostanem "goloruk" usred fighta.
- cena. siguran sam da najviše neosnovanog hejta dolazi iz ovog pravca - pa hejt leti po svim poljima. igra ne bi smela biti skuplja od 70$ sa svim DLCs, ali nazalost nije ni prva ni poslednja koja je sa ovom cenom iz EA kuhinje.


Sve u svemu, nekih 8.5 od 10.
Čekam i novi mod koji dolazi sa novom free mapom pocetkom decembra.

U svakom slučaju preporuka za kupovinu na nekom popustu, ako vam je cena (iskreno) glavna prepreka.

Svaka cast na opisu, meni igra izgleda prelepo.
 
Usao sam malopre u 5 razlicitih Drop pod mapa i u 4 je bilo cheatera. Ne moze se igrati u opste, nesnosni su...
 
Nije scan pulse... kad te skinu u letu sa jetpackom koristeći mid range oružije, i još na endoru među onim silnim drvećem i lišćem, čovek postane sumnjičav. A naročito kad krene smack talk tipa ur screwd budy, ur dead... i onda te stigne impact granata od istog lika 10 puta za redom a ti imaš lvl 3 scout trait. No šta je tu je, valjda će se naći neko da ih pobanuje.
 
Poslednja izmena:
Za nekih 40 sati, naleteh na dva bas očigledna čitera, a ove na mapama sa mannim modovima sam vecinom smatrao sumnjivim dok nisam i sam poceo da koristim dh44 pištolj, i ubijam iz dva metka u skoku sam jump packom, scout karta te ne stiti od acan pulsa vec samo da se ne vidis ba minimapi/radaru.

Vidjao sam vec poruka sa strane kako je fairfight bankvao nekolicinu..
 
Pa i nije bas. Mozda je najbolje poredjenje reci da je ovo Garden Warfare sa SW skinom. Igra za zayebanciju u rangu nintendo igara za cijelu porodicu pred praznike.

Nintendo-Wii-U-PLAY-TOGETHER-COMMERCIAL.png


Ljudi previše svataju ozbiljno kao da mora biti competitive FPS eSports igra. Istina da i mene zanima competitive objektiv igra i da sam je iz tog ugla i gledao u startu ali kada se malo objektivnije sagleda, igra nije za nas i to je to. Nije nuzno losa jer je kriva ucenja flat out vec je samo drugacija ciljna skupina.. tako da se svako moze naci u njoj a ona i jeste namjenski za takvu vrstu plitke zabave. Slazem se sa svim kritikama pogotovo sa sadrzajem i cijenom ali su oni ovoga puta isli na neku drugu publiku. Meni je igra licno jako dosadna i ono najvise sto mi smeta jeste sto se najvise gine od random dogadjaja i spama od granata a ne sto je neko skiller pa me ownao, ali nece oni pečovanjem od ovoga napraviti ARMU tako da je mozda najbolje da se u startu odustane od ovoga. I nisam fanboj SW serijala niti cu trcai u kina da pogledam nastavak tako da.. kada malo bolje pogledam, couldn't care less sto je ovo ispao šit.

I da, EA ima licencu na 10 godina pa se ne treba nadati nekim skorijim SW igrama koje su čestite.
 
Poslednja izmena:
Ovo je prava igra za vlasnike Playstation cetvorke. Savrsena za gamepad, nema cheatera na konzoli (bar ne koliko ih ima na PC-ju), najveca zajednica sto osigurava dugovecnost igre na toj platformi. Ne kapiram zasto bi neko uzeo PC verziju osim ako nema redovnu ekipu sa kojom igra, kao sto ima Saint.
 
A i mozes da igras Darth Vader joypadom :).
 
igra je solidna, nije mi dobra kao sto je saint nahvalio, ali nije ni losa kao sto je mnogi popljuvase a nisu je ni probali :)

da kezual je ako hoces tako da igras, a ako se nalozis da igras brze bolje jace, onda i nije toliko kezual
 
Kul linkovi,
Igram svaki dan par sati, ne stignem da piskaram po forumu, pa onda svratim na forum da vidim sta su novo napisali oni sto nemaju igru a mastaju o njoj toliko da su vise na temi nego bilo drugi, respect za zelju.

Takvih uvek ima i bice :)
 
Dobri su review'ju :)
videogamedunkey je urnebesan, nasmejao me do suza momenat...
 
 
Nije mi jasno sta smatraju pod dve nove mape. Dve nove mape za WA mod ili jedna za WA a druga za ovaj novi mod?
 
Nazad
Vrh Dno