Šta je novo?

Star Wars: Battlefront

Ja shooter nisam igrao pa mozda i godinu dana, pa sam se zato uželeo igranja, a ova igra mi je skroz cool.
 
Instalacija SP 1 za win 7 mi pomogla da pokrenem igru.I da iako grafika izgleda dobro gameplay nije los al nekako dosadi nem pojma mozda neki drugi modovi budu zanimljiviji !!!
 
Je l' i ti nemaš zakrpljen sistem i drajvere?
Pogledaj postove malo unazad.
Ovo je baš primer zašto Windows 10 ima obavezan update.
 
Nemam win 10 imam win7...kucao ono -novid -noborder bla bla nista... skidam poslednje drajvere za ati pa cemo videti
 
cod je mama za ovo :)

mene skoro da je blam ovo igrati, nikakav osecaj pucanja, nikakav osecaj da li te neko pogadja, kao da igras neku igru polupoznatog developera od pre 5-6 godina

dobijem dart vejdera, jos je losiji osecaj kada igras nego kada gledas sa yt :|

mislim voleo bih da im je opravdanje za ovo zato sto je beta, ali nisam nesto optimistican
meni je grafika i dalje sranjkasta u poredjenju sa prethodnim naslovima, mape su ruzne tj ruzno izgledaju ne znam kako da objasnim, sve na ultra, 1080p
e da bilo je malo i rubber bandinga ali samo malo. valjda ce ostatak igre biti sadrzajniji
 
Bas me interesuje kakve veze ima BC2 i COD sa ovim... evo i ja sam bio raspamecen kad je izasao Crysis, ako je to sad bitno cisto da se zapljune na temi :)
 
Poslednja izmena:
cod je mama za ovo :)

mene skoro da je blam ovo igrati, nikakav osecaj pucanja, nikakav osecaj da li te neko pogadja, kao da igras neku igru polupoznatog developera od pre 5-6 godina

dobijem dart vejdera, jos je losiji osecaj kada igras nego kada gledas sa yt :|

mislim voleo bih da im je opravdanje za ovo zato sto je beta, ali nisam nesto optimistican
meni je grafika i dalje sranjkasta u poredjenju sa prethodnim naslovima, mape su ruzne tj ruzno izgledaju ne znam kako da objasnim, sve na ultra, 1080p
e da bilo je malo i rubber bandinga ali samo malo. valjda ce ostatak igre biti sadrzajniji
Dobro, ti idi igraj cod, nemoj tu pričati koješta. Sve što si rekao nema veze sa onime što sam ja doživeo.

Igra je fenomenalno optimizovana, ja sam ušao samo da odigram čisto na brzinu i imao sam fps 120, a ništa čačkao nisam u podešavanjima. I igra mi je izgledala skroz cool.

Kome se ne svidja, ne mora da igra. Ali nemojte pričati nebuloze, samo da bi rekli da se vama ne svidja.
 
Poslednja izmena:
Kakva glupost, izasla je open beta sta drugo da radimo nego svi da igramo i komentarisemo

Igrao sam cod i bf i normalno da cu da poredim igru sa njima
Forum je tu da prenosimo svoje utiske
Da si pratio temu video bi da ja zapravo zelim da kupim igru i da je igram

Grafika je subjektivno gledana losija ako se zna da je bf4 bio pre ove igre (pri tom ne mislim na screenshotove i testove, vec na igranje na ultra podesavanjima, dizajn, i izgled sam)
Mozda Ultra nije ultra u beti ?
default FOV je ja mislim dostigao svoj rekord - 55 ?!?!
 
Default FoV je zbog konzola, makar se moze menjati. BFBC2 je imao istu default vrednost, kao i gomila drugih FPS naslova.
 
Poslednja izmena:
Koje generalno proseravanje po ovim forumima, kakav bre fov, fps, ultra i razne pi*** materine. Igraš bre igru ako ti se svidja, a ne zbog grafike. Ja nikad nisam shvatao igrače takvog tipa. Ljudi igraju igre i na 15 fps, samo zato što su dobre, grafika ih ne zanima.
 
G!!! jel ti to nas trolujes u vezi grafike ili sta? :) Kakav bre BF4, pa ovo je znacajno unapredjen engine sa sve PBR-om koji materijalima daje prirodne karakteristike da se razlikuju, unapredjenim refleksijama, osvetljenju detaljnijem skeniranju i mapiranju tekstura etc. Kakav BF4 kakvi bakraci, to sto igra ima grafiku SW sveta to je druga stvar i realno ovo je najlepsa SW igra there is.

@THE or Zdravko or whatever :), slazem se, postoji google, postoje prethodni delovi, veoma je lako da se pogleda sta je Battlefront, pa da se spuste i koriguju ocekivanja
 
Bas me interesuje kakve veze ima BC2 i COD sa ovim... evo i ja sam bio raspamecen kad je izasao Crysis, ako je to sad bitno cisto da se zapljune na temi :)

Za COD ne znam kakve veze ima osim zanrovske, ali za BC2 ima mnogo vise. Ja sam nju spomenuo zato sto mi je to prbi ozbiljniji upliv u MP vode i zbog toga radim komparaciju sa ovom igrom. Onaj osecaj kada sam prvi put uleteo u ludilo u beti za BC2 realno nije ponovljen. Tada sam bio u euforiji svaku partiju, a sada sam se posle 3 partije 8vs8 i 2 ove WA smorio i osecao blagu glavobolju i mucninu.
 
Ne znam da li je neko upratio ali velika vecina igraca komentarise da im je muka od igre.

Ja u zivotu nisam imao problema sa igrama bilo sa 60 FOV ili 90 ali bas nakon nekog vremena mi muka od ovoga.. mislim da je vise zbog dosade nego radi nekog efekta ali bas svi kometarisu isto :)

Inace previse politizirate i pravite nepotrebna poredjenja. Igra je arkada za široke nareodne mase, fanbojse i one koji cak nisu gejmeri da sjednu za konzolu i raspucaju par partija u igri koja lici na SW univerzum. Nista vise.

Niti su ciljali da bude niti ce ikada biti competitive multiplayer naslov. Ovo je popcorn zabava. Ne Arma.
 
Poslednja izmena:
Mislim da su propustili da naprave dobru sigle player narativu.
Mada Dice ne zna da je baš pravi.
Ovako ne vredi para koje košta.
 
TTK je mnogo mali u ovoj igri. Nije mi jasno zasto su napravili tako freneticnu igru gde ne znas ko koga... a vecinu vremena s ledja.
 
Moze li ovo cudo uopste da se igra sa 4 gb rama? Ja pokusavam vec neo vreme ali imam konstattne padove fps i trzaje..
 
G!!! jel ti to nas trolujes u vezi grafike ili sta? :) Kakav bre BF4, pa ovo je znacajno unapredjen engine sa sve PBR-om koji materijalima daje prirodne karakteristike da se razlikuju, unapredjenim refleksijama, osvetljenju detaljnijem skeniranju i mapiranju tekstura etc. Kakav BF4 kakvi bakraci, to sto igra ima grafiku SW sveta to je druga stvar i realno ovo je najlepsa SW igra there is.

@THE or Zdravko or whatever :), slazem se, postoji google, postoje prethodni delovi, veoma je lako da se pogleda sta je Battlefront, pa da se spuste i koriguju ocekivanja

pa ne pazi ne lozim se na grafiku uopste, daleko da mi je presudna normalno :)

nikada se nesto ni ne drndam sa grafickim podesavanjima ako radi sve na high, sad aj imam makinu pa mogu da podignem detalje

moguce da mi ovaj teren prosto ruzan :) http://i.imgur.com/TZdvBSy.jpg ultra podesavanja, kao sto rekoh subjektivni osecaj je u pitanju u toku igranja

stormtruperi su daleko uocljiviji i mozda se tripujem da se sporije krecu
kada skontas da je besmisleno nisaniti to prestanes da radis :) recoil ?

i ok ovo je arkadna igra za sve od 7 do 77, samo treba da se priviknem na cinjenicu :D
 
Nisam gledao sistemske zahteve za igru, skinuo sam betu ,ali sa radeon hd 6870 ne moze da se pokrene..
 
i ok ovo je arkadna igra za sve od 7 do 77, samo treba da se priviknem na cinjenicu :D

Upravo to je uvek i bio battlefront, o tome pričam od kada su ljudi počeli da očekuju klasičan BF... Igra gde i fanovi SW-a koji recimo nisu neki "ozbiljni" gejmeri mogu lako da se snađu, malo napucavaju i pokose par stormtrupera sa Skajvokerom. :)

Što se tiče ove dve mape, ona na Sulustu je poprilično nezanimljiva i dosadi posle par partija, sa druge strane Hot je odličan, daje dosta mogućnosti u samom gejmpleju.
 
pa ne pazi ne lozim se na grafiku uopste, daleko da mi je presudna normalno :)

nikada se nesto ni ne drndam sa grafickim podesavanjima ako radi sve na high, sad aj imam makinu pa mogu da podignem detalje

moguce da mi ovaj teren prosto ruzan :) http://i.imgur.com/TZdvBSy.jpg ultra podesavanja, kao sto rekoh subjektivni osecaj je u pitanju u toku igranja

stormtruperi su daleko uocljiviji i mozda se tripujem da se sporije krecu
kada skontas da je besmisleno nisaniti to prestanes da radis :) recoil ?

i ok ovo je arkadna igra za sve od 7 do 77, samo treba da se priviknem na cinjenicu :D

Iskljuci taj budjavi FXAA i stavi kao svaki pcmaster igrac downsampling, tj. resolution ratio. :) Nekih 110% je sasvim fino i ne ubija toliko performanse.

A za recoil ne znam sta ocekujes sa blaster laserskom puskom iz druge dimenzije, znaci samo strafe and shoot.

@rama

To je to otprilike, trebace ovde jos mnogo sadrzaja i mapa da bi "opravdalo" cenu.

btw, probah i na PS4 i ima i split screen coop, sto i nije lose, samo je steta sto radi na 30 fps-a...
 
Poslednja izmena:
Downsampling umesto FXAA nece promeniti sjaj na teksturama, tako tipican za ove rane igre sto koriste PBR. Pogledaj samo onu CTF mapu iz novog UT (Titan Pass), sve kao da je zavijeno u najlon. Da li je namerno takav dizajn da se teksture ucine jednolicnim pa da mozes lakse da spazis neprijatelje ili je to mana tehnologije ili cak neznanje grafickog dizajnera, to je vec ne znam. Ali da mi smeta u igrama, smeta mi. Imali smo bloom eru tamo negde od 2003-2007 godine, pa onda brown is real i ove efekte sa isprljanih sociva kamere. Sada smo uplovili u PBR sa sjajnim teksturama. Kapa dole onom ko ulovi neku nereflektivnu teksturu/materijal. Kao kada su svu tehniku smestali u glossy piano finis plastiku...
 
nije ovo vredno 60 evra
kad bude akcija za 5 evra možda uzmem
 
Gde može da se nabavi, jedan open beta key ?
 
Nazad
Vrh Dno