Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 Zoom

Da li neko ima konkretna iskustva u koriscenju ovog telefona-aparata, konkretno mislim na trajanje baterije posto mi na S2 traje jedan dan. Da li moze da izgura toliko uz par fotki u toku dana.
 
7 sati neprekidnog drdanja. uglavnom internet, itd. to je bio prvi dan kad sam ga punio aplikacijama. ostalim danima ga maltretiram po par sai uzastopno i nikad je ne potrosim do kraja. nisam za ovih nedelju dana ga ispustao iz ruke. to sto pitas, sa par fotki i normalnim razgovorom mislim da bi mogao 3-4 dana glat.
a sto se tice slikanja. nemogu da vam opisem koji kvalitet slika i videa !
mislim da je doslo vreme da mi vlasnici ove fantasije krenemo sa ovim forumom. dosta je bilo rekla kazala, sta ce biti kad bi bilo !
 
Ne svidja mi se ideja i ne vidim kome ovo treba. Bolje da naprave telefon koji ce biti 6mm debeo kao huawei, i onda na njega dodaju jos 2-4mm 2x-4x opticki zoom. U sustini, da ima zoom a da objektiv ne viri. A ovaj dodatni prostor mogu upotpune sa nekom nevidjenom baterijom.
imas ti semu, objektiv u dzep, sa bezicnom vezom sa bilo kojim smartom. to ti je sony camera (samostalni objektiv) DSC-Q100.
 
7 sati neprekidnog drdanja. uglavnom internet, itd. to je bio prvi dan kad sam ga punio aplikacijama. ostalim danima ga maltretiram po par sai uzastopno i nikad je ne potrosim do kraja. nisam za ovih nedelju dana ga ispustao iz ruke. to sto pitas, sa par fotki i normalnim razgovorom mislim da bi mogao 3-4 dana glat.
a sto se tice slikanja. nemogu da vam opisem koji kvalitet slika i videa !
mislim da je doslo vreme da mi vlasnici ove fantasije krenemo sa ovim forumom. dosta je bilo rekla kazala, sta ce biti kad bi bilo !
Meni je wifi na S2 ukljucen ceo dan, sinhronizacija gmail-a, facebook-a i vremenske prognoze non stop, oko 30 minuta razgovora dnevno i surfovanje oko sat vremena. Na kraju dana dodje na 15% tako da ga punim svake noci. Ako bi zoom izdrzao toliko uz 10-ak fotki dnevno ja bi bio prezadovoljan. Kakva je ergonomija kod razgovora, je li smeta ona izbocina od objektiva ili ok lezi u ruci? Kod mnogih je ovaj uredjaj unapred osudjen zbog svog izgleda ali za mene kao coveka sa malom bebom mislim da je ovo prava stvar. Sad kad smo bili na odmoru vise sam slikao telefonom nego aparatom zato sto mi je on uvek pri ruci. Pogotovu kada zelim da zabelezim sto vise momenata njenog odrastanja gde je slikanje svakodnevno. Kako ste zadovoljni kvalitetom fotografija i videa sa max zumom?
 
kad su mi deca bila mala, odavno, imao sam tzv. *****a, kad sam ih slikao. sada su to sve narandjaste boje. tuga.
to je bio razlog sto sam jedva cekao da se ovako nesto napravi. em fon em super foto.
 
Prle, ovde sam prikazao 3 fotografije;
http://forum.benchmark.rs/showthread.php?239525-Samsung-S8500-Wave-BadaOS/page391
za divno cudo, wi-fi ga uopste ne trosi. priznajem da sam poizbacivao skoro sve aplikacije koje traze stalno azuriranje. jedino prognozu sam ostavio.
sve ostale koje traze azuriranje sam prebacio na rucno.
otprilike, ako bih samo 1 sat dnevno ga drndao za bilo sta, ponavljam, mislim da bi najmanje 3 dana trajao. uporedjujem ga sa mojim drugim telefonom wave 3. mislim da mu baterija duplo jaca nego wave.
 
Hvala na informacijama, slike sasvim korektno izgledaju. Danas sam bio u VIP-u i cackao S4 zoom, utisci su sasvim zadovoljavajuci, lepo i lezi u ruci, malo je potezi, to se bas oseti kad ga uzimas u ruku. Decko koji radi u Vip-u kaze da niko i ne pita za njega. Mnogo je skup uz pakete, za te pare se kupi nov preko oglasa bez ugovorne obaveze.
 
zbog samsungove akcije tv + zoom 110.000., ljudi prodaju zoom za 300 - 350 evra. tako se isplati.
 
dobio sam Galaxy zoom na akciji uz LED tv SAMSUNG UE46F6400.
Kao telefon je odličan.Poseduje sve karakteristike kao i galaxy S4 uz napomenu da ima Dual-core 1.5 GHz umesto Quad-core 1.6 GHz kao i display sa nešto manje piksela.
Kao foto aparat Zoom je sa 16MP,10x optičkim zumom,xenon flash-om i ozbiljnijim senzorom nešto nadmoćniji od svog starijeg brata S4,pa cena od 500eur u prodavnicama tj,350 na oglasima nije velika za njega.Kao prednost u odnosu na S4 naveo bi da se mikro SIM i mikro SD kartice daleko pristupačnije vade tj.ubacuju.
Mana mu je neadekvatan oblik za držanje na stolu jer da bi se video displej mora biti naslonjen na objektiv.Zaštitna maska i štitnik za ekran kod nas još nema da se kupe.
 
karakteristike su mu kao s4 mini. ima silikikonska fotrola na amazonu za 9 i 16 dolara.
iz svezamob su obecali uskoro nabavku, da se nezezamo sa amazonom, a imaju koznu fotrolu, kao za naocare, bas za zuma.
 
[YOUTUBE]JgzZgXIkbao[/YOUTUBE]
 
Apu_Nahasapeemapetilon_(The_Simpsons).png
 
u specifikacijama stoji da ima fm i kompas. za kompas me briga, al steta sto nema radio.
 
nabavio sam se zastitnik ekrana (professional screenguard). imam visak. koga interesuje nek mi se javi.
 
Nazad
Vrh Dno