Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 Zoom

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
Galaxy-S4-Zoom.png

galaxy-s4-zoom.jpeg

Schermafbeelding-2013-06-08-om-02.09.33.png


http://www.technobuffalo.com/2013/06/07/samsung-galaxy-s4-zoom-picture-leaked/

WTF?? :S:
 
Na šta ovo liči majko moja :lupko: :vomit:
 
Ruzan je,ali je to prosto samsung.. Nista neocekivano..
 
Ala je ružan... :S:
 
ovo je ruzno do bola. Sto niko ne uradi nesto kao sto je nokia uradila sa n93i. Imali su 3x opticki i za to vremu u extra zapakovano kuciste. I jos 10puta lepse od ovog skrndelja.
 
Samsung je izgleda bukvalno shvatio koncept telefona i kamere u jednom uređaju. :lupko:
 
Ajd' sad neka mi neko kaze da na androidu ne moze da se potera opticka stabilizacija i da se ugradi dobar cip i sve to na DUAL core-u...
 
Naravno da može. Uz driver, naravno.
Koja je tvoja poenta? :p
 
haha jel moze neko sebe da zamisli kako telefonira na ovom mutantu ?:D
 
krastavac da je nokia izabrala android a ne ubogi win samsung bi se davno probudio i poceo da pravi kopije 41mp i cuda razna. Ovako nema potrebe da skace po 4 stepenice nego po jednu svake godine. Jer logika je najaci smo niko nema bolju kameru sto i jeste tako kod androida. Cak i sa sonijevim cipom prave bolje slike od samog sonija. Koji apsurd. Al sta da se radi ubrzo ce se i ovo valjda promeniti.
 
A WP sad tera PV i na 925 i na 928 (mislim da oba imaju PV)...
 
Moraću da vidim negde gde sam to pročitao...

Inače nisam uopšte spomenuo 920.
 
Pa isto je. 920-925 ista stvar sto se kamere tice.
 
Ja sam rekao PV sa 920-925-928 nema veze sa PV iz 808!
Ja nisam spomenuo da ovi 92* telefoni nisu PV.

PV je originalno bio nesto sasvim drugo. Tako da ponavljam PV tehnologija koja je u 808 nema veze sa PV Phase 2.
Ja ne mislim da Android ne moze da "potera" PV ali NSX kad je to rekao mislio je na PV i kameru od 41mpx, xenon...

Dokaz za sve ovo je i taj sto ce sledeci PV (WP) telefon najverovatnije koristiti istu kameru iz 808 ili manje-vise istu.

92* telefoni imaju klasicnu 8.7mpx kameru sa stabilizacijom.
 
Poslednja izmena:
Mislio sam da je PV - PV, nisam znao da postoje faze... Tehnologija je tehnologija, sad sto se koristi ovde cip od 41mpx, a ovde 8.7 mislim da to nema veze.

Dobro nisam upoznat sa PV toliko, ali isao sam cisto logikom ;)
 
Naravno da ima veze. Ceo fazon te PV tehnologije je da sa 41Mpix kamerom hvatas slike 5 puta manje rezolucije i da zbog toga imaju puno detalja. Slicna stvar je UltraPixel kamera kod HTC-a, samo sto njoj svi zameraju malu rezoluciju slika a zapravo najveci problem je velicina senzora koja je dosta manja nego kod PV808.

Toliko si napljuvao HTC One fotografije a ne znas uopste na koju foru to radi, ccc...
 
Sta ima da nas interesuje na koju foru radi kad su slike i dalje smesne naspram telefona u toj klasi.
Ja verujem da 90% ljudi slika uglavnom po danu tako da te dobre slike po noci slabo kome znace.
Da ga nisu unazadili s kamerom One bi bio najbolji telefon koji sam do sad imao prilike da vidim.
 
Treba da te interesuje kako sta funkcionise da ti ne mogli prodavati muda za bubrege koristeci marketinske fore i fazone. Mada i ne mora da te interesuje, ako mislis da je to gubljenje vremena. Mene sve interesuje, mozda zato sto sam IT-jevac.
 
Izvini,nisam te prepoznao.
Ja dobro znam sta kupujem i bar sto se tice telefona ne postoji nikakva sansa da me neko zavrne i obmane jer po ceo dan citam o svim modelima koji su izasli i koji ce se tek pojaviti pa smatram da ipak malo bolje znam od nabedjenih prodavaca koji su znanje o telefonu procitali sa poledjine kutije.
Rekao sam da me ne zanima kako radi ultrapixel tehnologija jer su slike ocajne i nekonkurentne.
Kad budu u rangu nokie 808 onda mogu da se hvale nekim napretkom na polju fotografije.
 
Nazad
Vrh Dno