Šta je novo?

Samsung ATIV S

jel vam svima dobro radi 8.1.1 da znam dali da ga ubacujem posto moram flesovati telefon pa nebi ako ima bagova :D
 
Dali je neko instalirao ativ kameru meni izbaci da nije dostupna za moj teleon ???
 
Koliko vam traje baterija na Ativu? Da li bi mojim koriscenjem od nekih sat vremena razgovora, whats, vib, fb, messenger, surf sa nekih 4-5h on screen izdrzao dan?
 
Verovatno da bi izdrzao. Sa mojim koriscenjem od 2 sata muzike na sluskama i surfovanja u isto vreme i nesto razgovora poruka fb-a non stop ukljucen wi-fi ili mobilna mreza nekad i lokacija uglavnom koristim srednje osvetljene i zavrsim dan sa 30% uz to mi je non stop aktivan viber, wapp, skype, fb.
 
Poslednja izmena:
e koji bedak, znači morao bih da ga vratim na gdr2 da bih imao novi win. koliko je to komplikovano? kud sam ga prebavicao na gdr3...
 
Nije komplikovano, ali moras da nadjes linkove i da flesujes. U principu relativno lagano ali moze da potraje 2-3-4 sata sve ukupno.
 
Dobio zvanični update, ali kamera radi samo na usa ili eng... :( srb neće... :(
 
Update je 8.1.1, telefon je iz UK, kupljen u Švedskoj...
 
Zbog čega nakon 8.1.1 i dalje traži da se here drive+ plati, zar ne bi trebao biti besplatan?
 
Ja sam prebacio region na US i skinuo sam besplatno. Posle mozes da vratis region
 
Planiram da uzmem w8.1
Kakav je ativ s?
Kakva je kamera, baterija ?
 
Planiram da uzmem w8.1
Kakav je ativ s?
Kakva je kamera, baterija ?


Ativ je sjajan telefon. Kamera mu je ista kao na galaxy s3, sto ce reci odlicna za sve prilike. Tu je superamoled ekran i dojajna baterija.
 
Planiram da uzmem w8.1
Kakav je ativ s?
Kakva je kamera, baterija ?


Mislim da za cenu za koju se ativ krece neces dobiti bolji telefon. Po meni je android svakako kompletnija u bolja platforma, ali koja radi kako treba samo na flagship modelima. Tako da cu se ja vratiti na na android jedino ako skupim pare za nexus 5. Kupovati android srednje i nize klase je bacanje para a i zivaca. Moje misljenje.
 
Ćao narode, taman sam ovih dana hteo da se bavim vraćanjem na gdr 2, kad ono, stigla verzija 8.1 u oficijalnom updateu. Za sad sve radi kako treba, jedino što ne razumem je zašto mi kamera ne radi? Da li neko ima predstavu?
 
Da, vidim da radi, prebacio na Eng. E sad, iako pričam fluently, ipak želim da mi fon bude na srpskom, valjda volim svoj jezik... Kako ćemo to da rešimo?
 
Camerom od samsunga... Do tada usa i to je to...
 
Ljudi, pa ovo je nov telefon posle godinu dana korišćenja. Komotno mogu da kažem da mi je ovo najbolji telefon ikad, a imao sam ih poprilično. Neverovatno...
 
Slazem se sa circulation-om,ja sam ga promenio jer mi je trebao dual sim,mnogo dobar uredjaj ativ
 
Narode, da li vam se čini da cepa bateriju više, relativno brzo je otišlo 10%?
 
Nazad
Vrh Dno