Šta je novo?

Nokia 1020

A na te low end modele su prepakovali cyan fw i progurali kao denim mozda sa sitnim fw fixovima, ovako za ove top modele iz 2013 kapiram da treba nesto da odrade... Ima po svetu na stanju i dalje 925 i 1020 nije da nema...a sa bagovitim fw-om nece to bas svako. Meni je ostao na PfD posto su sredili taj problem sa Bitlockerom, a i ugradili su Critical updater, kao u vreme XPa :D tako da prolazi update 100% samo da ga bude ;)
 
Baš me smeta zvuk odlaganja telefona na sto... :D OIS tandrlja... :D
 
Poslednja izmena:
55fba6d4620f7f6de8dfaa5ec46fc33a.png
O dali je moguceeee :D

1020 update upravo dobih obavestenje..ipak ide Denim pre W10 preview, al zamalo da se za**bu :D
Krpe na vreme pre W10
http://www.windowscentral.com/lumia-denim-update-now-rolling-out-lumia-1020-and-925-devices
 
Poslednja izmena:
Nije isti firmware.. Na cyan je bio...1424.0008, a sad je...1451.1009
;)
 
Poruke+ rade preko wifi, a na 3G neće, podešavanja su standardna, ona što dolaze sa telefonom, pristupna tačka mts ili telekom srbije, neće na oba... :(
 
krastavac... Jedino ja primetio... Idi sa glavne strane desno, na sve app... Spuštaj do poruka, pa odmah ispod imaš i poruke+.
Ovo nudi sve kao nekad mesenger, samo što možeš slati video u full rezoluciji i slično... Vidi, pa javi...
 
Poslednja izmena:
Ti verovatno imas neki Vodafone ili Tmobile brendirani 1020, pa tako je moguce da su svoju neku app ubacili kroz FW (Denim).. Moj je Country Variant tu nema tih app.
 
Izasao firmvare i denim u 3 updatea za 1020 simfree.
 
Kod mene je RM-875_eu_euro2_332 i jos uvijek nema update. Trazio sam po netu, koliko znam moj je telefon iz Svajcarske ali niko nigdje ne kaze kad ce tacno update, kod zene je iz Poljske i dobila je update nekad prosle sedmice.
 
Jeli neko probao LSRT jeli čučnuo denim ili je samo OTA?
 
Juce oko podneva iskoci critical update, pogledam kad ono ni manje a ni vise nego Denim.
 
pozdrav ljudi, danas je stigla lumija 1020 u moje ruke, i za početak želeo bih da vas pitam da li i vaša kamera pravi šušteći zvuk kada je upalite i to se čuje kada snimate video materijal, prvo sam mislio da se čuje zvučnik ali izgleda da zvuk dopire iz kamere (pretpostavljam OIS stabilizacija)

Postoji li video camera aplikacija gde se moze fokus podesavati slajderom kao u Lumia Camera app, znaci da podesavam fokus dok snimam.
I zašto kada podesim manuelno fokus na (infinity) aj infinity ustvari nije pravi infinity focus,o cemu se tu radi zapravo
 
Nazad
Vrh Dno